515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness penzion Slezský dům
Pobyt v klidu Jeseníků ve wellness penzionu Slezský dům pro DVA na 5 nocí s polopenzí, kreditem 3200 Kč do Adrenalin Parku a na léčebné procedury. Relaxujte a bavte se zároveň!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jeseníky

Wellness penzion Slezský dům

-41 %
Wellness penzion Slezský dům
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 49 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 8. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Parádních 6 dnů pro dva v rodinném penzionu Slezský dům**** i s polopenzí v centru Jeseníků a k tomu vyžití v adrenalin parku a wellnes procedury. To je relax, který si zasloužíte!

Léto se nezadržitelně blíží a shánět nezapomenutelnou dovolenou už je nejvyšší čas! Vezměte svého partnera (či kohokoliv jiného) do rodinného penzionu Slezký dům přímo v srdci Jeseníků. Celý penzion je zařízený v příjemném rustikálním stylu a to včetně klimatizované restaurace, kde je pro vás připravená polopenze s kontinentálními snídaněmi a typicky českými večeřemi (výběr ze 3 menu).

Penzion je skvělým výchozím bodem k turistickým i cyklo výletům. Okolí je bohaté jak na přírodní, tak i kulturní památky, takže se určitě nebudete nudit. K tomu si navíc v penzionu můžete na celý jeden den zapůjčit kola či koloběžky a po náročném dni relaxovat ve wellness centru s bazénem, saunou a masážemi, kde jsou pro vás všechny procedury do hodnoty 1600 Kč zdarma! Navíc máte možnost vyměnit kredit do Adrenalin Parku za poukázku na wellness v hodnotě dalších 1200 Kč (na místě).  

Perlička na závěr – pro milovníky aktivní dovolené vyžití v Adrenalin parku Jeseníky, kde vás čeká lanové centrum, obří houpačka,koloběžky, painball, jízda na kanoi, vyjížďky na koních, trampolíny a spoustu dalších aktivit – všechny do výše kreditu 1600 Kč zdarma a případný doplatek navíc s 15% slevou! Cena atrakcí začíná na 90 Kč, takže budete mít opravdu co dělat, abyste stihli Váš kredit utratit :-). Pokud to nestihnete za jeden den, nevadí, můžete kredit čerpat klidně po celou dobu pobytu.

 

To nejdůležitější:

 • Platí na hlavní sezónu - od 1. 6. do 31. 8. 2011
 • 5 nocí v rodinném penzionu Slezký dům
 • Ubytování přímo v srdci Jeseníků – ideální výchozí bod pro túry, cyklovýlety a výlety za poznáním místních přírodních krás
 • Polopenze formou kontinentální snídaně a poctivé české večeře
 • Zapůjčení koloběžky či kola na jeden den
 • Wellness přímo v penzionu (bazén, sauna, masáže) k dispozici do hodnoty 1600 Kč
 • Vyžití v Adrenalin Parku Jeseníky do hodnoty 1600 Kč, více informací zde
 • Lanové centrum, paintball, obří houpačka, bungee trampolína, koloběžky, vyjížďka na kánoích, jízda na koni a další
Doplňující informace

 • kupon lze čepat od 1.6.2011 do 31.8.2011
 • lze koupit více kuponů a pobyt si tak prodloužit
 • pobyt je nutné rezervovat na čísle 584 413 704 nebo 584 411 489, případně e-mailem info@slezskydum.cz
nabídka byla ukončena