515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness
Romantický pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny v Hotelu Koliba s polopenzí. Navíc sauna a fitness. Platnost do konce roku 2013. Romantika v nádherné přírodě na západě Slovenska a jen kousek od maďarských termálních lázní!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness

-30 %
Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Koliba
Kamenný Mlyn
917 01 Trnava
Slovensko

 

www.hotelkoliba.sk
tel. +421 335 334 459
email: hotelkoliba@centrum.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinkový pobyt pro dva u Bratislavy

Příjemná dovolená pro dva nebo celou rodinu s wellness a v krásné přírodě. Tak to je dnešní nabídka, která Vás zavede na západní Slovensko nedaleko Trnavy a necelou hodinu od Bratislavy. Nabídku můžete využít až do konce tohoto roku.

 

Hotel v krásné a ničím nerušené přírodě

Jen kousek od českých hranic najdete Hotel Koliba, který leží v klidné a tiché přírodě zdejšího lesoparku. Zde si můžete vychutnat romantickou dovolenou ve dvou nebo komfortní odpočinek s celou rodinou.

Ubytováni budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Zároveň u hotelu můžete parkovat zdarma (v noci je parkoviště navíc hlídané).

Součástí balíčku je i polopenze, která se skládá ze snídaní i večeří dle Vašeho výběru z menu. Ve stylové hotelové restauraci si mimo to můžete pochutnat také na zvěřinových specialitách.

Wellness a sport součástí balíčku

Díky tomuto kuponu máte také možnost relaxovat v hotelovém mini - wellness centru. Vychutnáte si dva vstupy do sauny a dva vstupy do fitness centra.

U hotelu najdete také dětské hřiště, kde se zase zabaví vaše ratolesti. V létě si zde zase užijete koupaliště.

Historická Trnava jen 2 kilometry

Trnava, kterou najdete jen 2 km od hotelu, je krásné historické město se spoustou možností, kam se vydat na výlety. Mimo památek, které se nachází v Trnavě, se také můžete vydat prozkoumávat okolí a to buď pěšky po nespočtu turistických tras nebo na kole po cyklistických stezkách.

Zajímavou lokalitou kolem Trnavy jsou také Trnavské rybníky se zajímavými močály. V blízkosti se nachází také pohraniční pohoří Bílé Karpaty s nádhernou přírodou.

Výlet do maďarských termálních lázní

Město Mosonmagyaróvár patří mezi jedno z nejkrásnějších historických měst Maďarska. Nachází se jen kousek od slovenských a rakouských hranic. Protéká jím DunajLajta i několik menších vodních toků. V centru města najdete pozůstatky středověkých tvrzí a kolem městečka se rozprostírá panenská příroda.

Najdete zde samozřejmě i samotné termální lázně, na vlastní kůži pocítíte účinky jednoho z nejuznávanějších léčebných pramenů v Evropě. Areál má celkem 6 bazénů s různými teplotami, od chladných až po horké prameny.

Návštěva Bratislavy

Bratislavu najdete asi třičtvrtě hodiny jízdy autem od hotelu a je to město s bohatou historií a kulturním životem. Z mnoha tipů na zajímavá místa pro Vás vybíráme tyto:

 • Bratislavský hrad je dominantou celého města a pochází již z roku 907.
 • Dóm sv. Martina - gotický kostel - připomíná slávu Bratislavy, která bývala korunovačním městem Uherských králů.
 • Do středověku sahá i historie Staré radnice. Zde najdete i Muzeum dějin Bratislavy.
 • Primaciálný palác a Grassalkovičuv palác jsou nádherné stavby, které jsou s historií Bratislavy neodmyslitelně spjaty.
 • Nad soutokem Moravy a Dunaje se tyčí i Hrad Děvín, který je slovenskou národní památkou.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 18.3. do 31.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 335 334 459 nebo na emailu hotelkoliba@centrum.sk.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Více informací na www.hotelkoliba.sk.
nabídka byla ukončena