515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness
Romantický pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny v Hotelu Koliba s polopenzí. Navíc sauna a fitness. Platnost do konce roku 2013. Romantika v nádherné přírodě na západě Slovenska a jen kousek od maďarských termálních lázní!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness

-30 %
Pobyt u Bratislavy pro DVA na 3 dny s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 12. 2013

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Hotel Koliba
Kamenný Mlyn
917 01 Trnava
Slovensko

 

www.hotelkoliba.sk
tel. +421 335 334 459
email: hotelkoliba@centrum.sk

Odpočinkový pobyt pro dva u Bratislavy

Příjemná dovolená pro dva nebo celou rodinu s wellness a v krásné přírodě. Tak to je dnešní nabídka, která Vás zavede na západní Slovensko nedaleko Trnavy a necelou hodinu od Bratislavy. Nabídku můžete využít až do konce tohoto roku.

 

Hotel v krásné a ničím nerušené přírodě

Jen kousek od českých hranic najdete Hotel Koliba, který leží v klidné a tiché přírodě zdejšího lesoparku. Zde si můžete vychutnat romantickou dovolenou ve dvou nebo komfortní odpočinek s celou rodinou.

Ubytováni budete v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a Wi-Fi. Zároveň u hotelu můžete parkovat zdarma (v noci je parkoviště navíc hlídané).

Součástí balíčku je i polopenze, která se skládá ze snídaní i večeří dle Vašeho výběru z menu. Ve stylové hotelové restauraci si mimo to můžete pochutnat také na zvěřinových specialitách.

Wellness a sport součástí balíčku

Díky tomuto kuponu máte také možnost relaxovat v hotelovém mini - wellness centru. Vychutnáte si dva vstupy do sauny a dva vstupy do fitness centra.

U hotelu najdete také dětské hřiště, kde se zase zabaví vaše ratolesti. V létě si zde zase užijete koupaliště.

Historická Trnava jen 2 kilometry

Trnava, kterou najdete jen 2 km od hotelu, je krásné historické město se spoustou možností, kam se vydat na výlety. Mimo památek, které se nachází v Trnavě, se také můžete vydat prozkoumávat okolí a to buď pěšky po nespočtu turistických tras nebo na kole po cyklistických stezkách.

Zajímavou lokalitou kolem Trnavy jsou také Trnavské rybníky se zajímavými močály. V blízkosti se nachází také pohraniční pohoří Bílé Karpaty s nádhernou přírodou.

Výlet do maďarských termálních lázní

Město Mosonmagyaróvár patří mezi jedno z nejkrásnějších historických měst Maďarska. Nachází se jen kousek od slovenských a rakouských hranic. Protéká jím DunajLajta i několik menších vodních toků. V centru města najdete pozůstatky středověkých tvrzí a kolem městečka se rozprostírá panenská příroda.

Najdete zde samozřejmě i samotné termální lázně, na vlastní kůži pocítíte účinky jednoho z nejuznávanějších léčebných pramenů v Evropě. Areál má celkem 6 bazénů s různými teplotami, od chladných až po horké prameny.

Návštěva Bratislavy

Bratislavu najdete asi třičtvrtě hodiny jízdy autem od hotelu a je to město s bohatou historií a kulturním životem. Z mnoha tipů na zajímavá místa pro Vás vybíráme tyto:

 • Bratislavský hrad je dominantou celého města a pochází již z roku 907.
 • Dóm sv. Martina - gotický kostel - připomíná slávu Bratislavy, která bývala korunovačním městem Uherských králů.
 • Do středověku sahá i historie Staré radnice. Zde najdete i Muzeum dějin Bratislavy.
 • Primaciálný palác a Grassalkovičuv palác jsou nádherné stavby, které jsou s historií Bratislavy neodmyslitelně spjaty.
 • Nad soutokem Moravy a Dunaje se tyčí i Hrad Děvín, který je slovenskou národní památkou.

Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 18.3. do 31.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 335 334 459 nebo na emailu hotelkoliba@centrum.sk.
 • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Více informací na www.hotelkoliba.sk.
nabídka byla ukončena