515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
4 dny plné hýčkání s polopenzí a neomezeným wellness pro DVA
Dopřejte si 4 nezapomenutelné dny ve Špindlerově Mlýně plné hýčkání s NEOMEZENÝM využitím saunového světa a vířivky, blahodárnými masážemi a bezkonkurenční kuchyní v Alpském Hotelu***+!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Špindlerův Mlýn

4 dny plné hýčkání s polopenzí a neomezeným wellness pro DVA

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 122 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Alpský hotel 
Svatopetrská 45 
543 51 Špindlerův Mlýn 

Tel.: 499 433 242
E-mail: alpsky@hotelonline.cz
www.alpskyhotel.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Dovolená s maximální spokojeností

Starosti nechte doma a přijeďte si užít babí léto s přítelem, kamarádkou či celou rodinou! Ať už se rozhodnete pro relax v hotelovém wellness centru nebo se vydáte na túru po okolí, tým Alpského Hotelu***+ udělá vše pro Vaši spokojenost. Že to nejsou jen plané řeči Vám můžeme zaručit - tým Slevotéky hotel osobně vyzkoušel a může jej jen doporučit!

Odpočiňte si od starostí všedních dnů

Alpský Hotel***+ v samém srdci Krkonoš 

Alpský Hotel***+ leží přímo v nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v malebném svatopetrském údolí, které je situováno pouze několik minut chůze od centra města. Hotel s bohatou historií a překrásnou atmosférou nabízí komfortní ubytování splňující všechny požadavky dnešního cestovatele. 

Hotel se nachází v samém srdci Krkonoš

Ubytováni budete v komfortně vybavených pokojích. K dispozici je Vám rovněž romantické posezení u krbu ve vinárně, v letních měsících venkovní terasa s jedinečným výhledem na horské štíty a údolí, dětský koutek, venkovní hřiště, kulečník, šipky a parkoviště.

Hostům jsou k dispozici komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením

Pevně věříme, že Vaši spokojenost ještě umocní stylová restaurace Republika 1920 připomínající atmosféru 20. let, kdy byl hotel postaven. Vychutnáte si zde polopenzi - bohaté snídaně formou bufetu a večeře formou servírovaného menu o 3 chodech. Restaurace Vám nabídne tradiční české speciality - nezapomeňte ochutnat "návykové" bramboráky a lahodné dezerty - doporučujeme! 

Polopenze je podávána ve stylové restauraci Republika 1920

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness

Užijte si maximum relaxu díky neomezenému vstupu do wellness, kde můžete relaxovat a zahodit za hlavu starosti každodenního života. Můžete využít saunu, whirlpool i 20 minutovou masáž ušitou na míru právě pro Vás. Na další masáž dle vlastního výběru máte navíc 40% slevu!

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Krkonoše Vám nabízejí hned několik českých NEJ. Tak využijte mapu, kterou obdržíte v Hotelu, vyzvedněte si obědový balíček a navštivte některé z nich:

 • Sněžka - pokořte sami sebe a vystoupejte na nejvyšší vrchol naší republiky!
 • Pramen Labe - navštivte pramen této majestátní řeky.
 • Pančavský vodopád - nejvyšší vodopád v Česku. Výška vodopádu je 148 m, sezonně i 162 m. Vodopád má čtyři významné stupně.

Krkonoše vybízejí také k cyklo či pěším výletům

A děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem, sklárny v Harrachově, Adršpach či zámek Kuks.

Kam ve Špindlerově Mlýně

Ve Špidlerově Mlýně najdete množství atrakcí pro děti i dospělé. Naučné stezky, dětská hřiště, lanové parky, bobová dráha, koloběžky, loďky i vodní ráj -  vybrali jsme pro Vás to nejlepší!

Špindlerův Mlýn přináší svým návštěvníkům mnoho aktivit

Nové zábavně naučné stezky - start naučných stezek najdete u horních stanic lanovek Medvědín a Sv. Petr-Pláň. Na stezkách budete plnit řadu úkolů, na něž cestou narazíte. Postupně se dostanete zpátky až k dolní stanici lanovky, kde dostanete zaslouženou odměnu. Vstup na naučné stezky je zdarma!

Nová naučná i zábavná stezka v Medvědíně

Nová dětská hřiště - první letteringové hřiště ve tvaru "Medvědín" v České republice vyrostlo právě na Medvědině u horní stanice lanovky. Děti si zde mohou vyzkoušet mnoho prolézaček, skluzavky a malé lezecké stěny v nadmořské výšce 1.235m. Nové hřiště je také u horní stanice lanovky, kde je nafukovací trampolína, houpačky, atd. Na obě zmiňované hřiště je dobře vidět z terasy medvědínského bufetu, kde můžete relaxovat, mezitím co si děti hrají. Nové hřiště se nachází také v blízkosti panoramatické restaurace Na Pláni. I toto hřiště nabízí houpačky, skluzavky, trampolínu či fitness stezku. Vstup na obě hřiště je zdarma!

Půjčovna loděk na Labské přehradě - poznejte krásy Špindlerova Mlýna také z jiného úhlu - z vodní hladiny! Vypůjčte si lodičku a vyplujte na umělou vodní nádrž. Půjčovna se nachází v horní části přehrady, na parkovišti P1. Každý den od 10:00 do 18:00.

Vypůjčte si terénní tříkolky nebo koloběžky

Půjčení terénních tříkolek či koloběžek - vyzkoušejte adrenalinovou novinku a sjeďte si sjezdovku Svatého Petra  na terénní tříkolce či koloběžce! Trasa tříkolek vede po cestě vyznačené modrou sjezdovkou. Tříkolky jsou snadno ovladatelné a děti od 14 let je mohou řídit samy.

Vodní ráj Bedřichov - vojenská zotavovna Bedřichov nabízí krytý bazén (délka 25 m, 4 plavecké dráhy) s vodními atrakcemi pro celou rodinu. 64 metrů dlouhý tobogán, divoká řeka, protiproud, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště. Každý si zde vybere to své!

V blízkosti hotelu se nachází také aquapark

Bobová dráha - Špindlerovská bobová dráha byla postavena v roce 1997 jako první projekt tohoto druhu v České republice! Včetně dopravního zařízení má délku 1.400m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03% užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou bez problémů jezdit všechny věkové kategorie - děti od 8 let samostatně, do 8 let v doprovodu rodičů.

Jízda na bobové dráze je zcela jistě adrenalinovým zážitkem

MonkeyPark najdete v okolí nástupu na bobovou dráhu. Nejdelší lanový park v Krkonoších má v nejdelší trase celkovou délku 432 m (středně těžká obtížnost), ve střední trase délku 356 m (střední obtížnost) a v krátké trase délku 296 m (snadná obtížnost). V nejdelší trase má MonkeyPark Špindlerův Mlýn 32 překážek, jejichž nejtěžší obtížnost je 3 z pětistupňové řady. Je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Park je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Přesto (nebo právě proto) si i tento návštěvník odnese báječný zážitek. 

To je jen několik málo tipů na zážitky, které si můžete odnést z Vaší dovolené. Z Krkonoš se zkrátka vrací spokojená celá rodina. Tak na nic nečekejte - v Alpském hotelu***+ se již těší na Vaši návštěvu!


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 30.7. do 10.12.2014
 • Příplatky:
  • děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 3 do 18 let na přistýlce 1100 Kč/pobyt včetně stravy a neomezeného vstupu do wellness.
  • další dospělá osoba 1750 Kč/ pobyt včetně stravy a neomezeného vstupu do wellness.
  • pes: vychovaní domácí mazlíčci do 15 kg za poplatek 100 Kč/noc.
 • Děti a zvířátka nutno hlásit při rezervaci termínu.
 • Termíny jsou závislé na volné kapacitě hotelu, nutno rezervovat předem na emailu alpsky@hotelonline.cz, uveďte vždy: 
  • Vaše jméno
  • kód kuponu
  • název hotelu
 • Kupony lze slučovat a prodloužit si tak pobyt.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 21 Kč/noc.
 • Více informací na www.alpskyhotel.cz.

Hodnocení pobytu

3,7 z 5
Celkem hodnotilo 12 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • ivazavadilka 11. 6. 2018
 • petrabenesova.petra 12. 1. 2018

zobrazit hodnocení / 12 zákazníků

nabídka byla ukončena