515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
4 dny plné hýčkání s polopenzí a neomezeným wellness pro DVA
Dopřejte si 4 nezapomenutelné dny ve Špindlerově Mlýně plné hýčkání s NEOMEZENÝM využitím saunového světa a vířivky, blahodárnými masážemi a bezkonkurenční kuchyní v Alpském Hotelu***+!

4 dny plné hýčkání s polopenzí a neomezeným wellness pro DVA

nabídka byla ukončena
122 zákazníků
zakoupením získáte 70 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 10. 12. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Alpský hotel 
Svatopetrská 45 
543 51 Špindlerův Mlýn 

Tel.: 499 433 242
E-mail: alpsky@hotelonline.cz
www.alpskyhotel.cz

Dovolená s maximální spokojeností

Starosti nechte doma a přijeďte si užít babí léto s přítelem, kamarádkou či celou rodinou! Ať už se rozhodnete pro relax v hotelovém wellness centru nebo se vydáte na túru po okolí, tým Alpského Hotelu***+ udělá vše pro Vaši spokojenost. Že to nejsou jen plané řeči Vám můžeme zaručit - tým Slevotéky hotel osobně vyzkoušel a může jej jen doporučit!

Odpočiňte si od starostí všedních dnů

Alpský Hotel***+ v samém srdci Krkonoš 

Alpský Hotel***+ leží přímo v nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v malebném svatopetrském údolí, které je situováno pouze několik minut chůze od centra města. Hotel s bohatou historií a překrásnou atmosférou nabízí komfortní ubytování splňující všechny požadavky dnešního cestovatele. 

Hotel se nachází v samém srdci Krkonoš

Ubytováni budete v komfortně vybavených pokojích. K dispozici je Vám rovněž romantické posezení u krbu ve vinárně, v letních měsících venkovní terasa s jedinečným výhledem na horské štíty a údolí, dětský koutek, venkovní hřiště, kulečník, šipky a parkoviště.

Hostům jsou k dispozici komfortně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením

Pevně věříme, že Vaši spokojenost ještě umocní stylová restaurace Republika 1920 připomínající atmosféru 20. let, kdy byl hotel postaven. Vychutnáte si zde polopenzi - bohaté snídaně formou bufetu a večeře formou servírovaného menu o 3 chodech. Restaurace Vám nabídne tradiční české speciality - nezapomeňte ochutnat "návykové" bramboráky a lahodné dezerty - doporučujeme! 

Polopenze je podávána ve stylové restauraci Republika 1920

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness

Užijte si maximum relaxu díky neomezenému vstupu do wellness, kde můžete relaxovat a zahodit za hlavu starosti každodenního života. Můžete využít saunu, whirlpool i 20 minutovou masáž ušitou na míru právě pro Vás. Na další masáž dle vlastního výběru máte navíc 40% slevu!

Nechte se hýčkat v hotelovém wellness

Co v Krkonoších určitě nevynechat?

Krkonoše Vám nabízejí hned několik českých NEJ. Tak využijte mapu, kterou obdržíte v Hotelu, vyzvedněte si obědový balíček a navštivte některé z nich:

 • Sněžka - pokořte sami sebe a vystoupejte na nejvyšší vrchol naší republiky!
 • Pramen Labe - navštivte pramen této majestátní řeky.
 • Pančavský vodopád - nejvyšší vodopád v Česku. Výška vodopádu je 148 m, sezonně i 162 m. Vodopád má čtyři významné stupně.

Krkonoše vybízejí také k cyklo či pěším výletům

A děti jistě rády navštíví Safari ZOO Dvůr Králové nad Labem, sklárny v Harrachově, Adršpach či zámek Kuks.

Kam ve Špindlerově Mlýně

Ve Špidlerově Mlýně najdete množství atrakcí pro děti i dospělé. Naučné stezky, dětská hřiště, lanové parky, bobová dráha, koloběžky, loďky i vodní ráj -  vybrali jsme pro Vás to nejlepší!

Špindlerův Mlýn přináší svým návštěvníkům mnoho aktivit

Nové zábavně naučné stezky - start naučných stezek najdete u horních stanic lanovek Medvědín a Sv. Petr-Pláň. Na stezkách budete plnit řadu úkolů, na něž cestou narazíte. Postupně se dostanete zpátky až k dolní stanici lanovky, kde dostanete zaslouženou odměnu. Vstup na naučné stezky je zdarma!

Nová naučná i zábavná stezka v Medvědíně

Nová dětská hřiště - první letteringové hřiště ve tvaru "Medvědín" v České republice vyrostlo právě na Medvědině u horní stanice lanovky. Děti si zde mohou vyzkoušet mnoho prolézaček, skluzavky a malé lezecké stěny v nadmořské výšce 1.235m. Nové hřiště je také u horní stanice lanovky, kde je nafukovací trampolína, houpačky, atd. Na obě zmiňované hřiště je dobře vidět z terasy medvědínského bufetu, kde můžete relaxovat, mezitím co si děti hrají. Nové hřiště se nachází také v blízkosti panoramatické restaurace Na Pláni. I toto hřiště nabízí houpačky, skluzavky, trampolínu či fitness stezku. Vstup na obě hřiště je zdarma!

Půjčovna loděk na Labské přehradě - poznejte krásy Špindlerova Mlýna také z jiného úhlu - z vodní hladiny! Vypůjčte si lodičku a vyplujte na umělou vodní nádrž. Půjčovna se nachází v horní části přehrady, na parkovišti P1. Každý den od 10:00 do 18:00.

Vypůjčte si terénní tříkolky nebo koloběžky

Půjčení terénních tříkolek či koloběžek - vyzkoušejte adrenalinovou novinku a sjeďte si sjezdovku Svatého Petra  na terénní tříkolce či koloběžce! Trasa tříkolek vede po cestě vyznačené modrou sjezdovkou. Tříkolky jsou snadno ovladatelné a děti od 14 let je mohou řídit samy.

Vodní ráj Bedřichov - vojenská zotavovna Bedřichov nabízí krytý bazén (délka 25 m, 4 plavecké dráhy) s vodními atrakcemi pro celou rodinu. 64 metrů dlouhý tobogán, divoká řeka, protiproud, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště. Každý si zde vybere to své!

V blízkosti hotelu se nachází také aquapark

Bobová dráha - Špindlerovská bobová dráha byla postavena v roce 1997 jako první projekt tohoto druhu v České republice! Včetně dopravního zařízení má délku 1.400m a jezdec si při jízdě s průměrným sklonem 7,03% užije 22 zatáček, 5 jumpů (terénních zlomů) a tři tunely. Na jedno nebo dvoumístných bobech mohou bez problémů jezdit všechny věkové kategorie - děti od 8 let samostatně, do 8 let v doprovodu rodičů.

Jízda na bobové dráze je zcela jistě adrenalinovým zážitkem

MonkeyPark najdete v okolí nástupu na bobovou dráhu. Nejdelší lanový park v Krkonoších má v nejdelší trase celkovou délku 432 m (středně těžká obtížnost), ve střední trase délku 356 m (střední obtížnost) a v krátké trase délku 296 m (snadná obtížnost). V nejdelší trase má MonkeyPark Špindlerův Mlýn 32 překážek, jejichž nejtěžší obtížnost je 3 z pětistupňové řady. Je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Park je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Přesto (nebo právě proto) si i tento návštěvník odnese báječný zážitek. 

To je jen několik málo tipů na zážitky, které si můžete odnést z Vaší dovolené. Z Krkonoš se zkrátka vrací spokojená celá rodina. Tak na nic nečekejte - v Alpském hotelu***+ se již těší na Vaši návštěvu!


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 30.7. do 10.12.2014
 • Příplatky:
  • děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 3 do 18 let na přistýlce 1100 Kč/pobyt včetně stravy a neomezeného vstupu do wellness.
  • další dospělá osoba 1750 Kč/ pobyt včetně stravy a neomezeného vstupu do wellness.
  • pes: vychovaní domácí mazlíčci do 15 kg za poplatek 100 Kč/noc.
 • Děti a zvířátka nutno hlásit při rezervaci termínu.
 • Termíny jsou závislé na volné kapacitě hotelu, nutno rezervovat předem na emailu alpsky@hotelonline.cz, uveďte vždy: 
  • Vaše jméno
  • kód kuponu
  • název hotelu
 • Kupony lze slučovat a prodloužit si tak pobyt.
 • V ceně není zahrnuta turistická taxa 21 Kč/noc.
 • Více informací na www.alpskyhotel.cz.

Hodnocení pobytu

3,7 z 5
Celkem hodnotilo 11 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • petrabenesova.petra 12. 1. 2018
 • zdenek5656 31. 12. 2017

zobrazit hodnocení / 11 zákazníků

nabídka byla ukončena