515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Víkendový wellness pobyt pro DVA v luxusním 4* hotelu Zlatý Lev v Žatci
Zažijte jedinečnou relaxaci ve wellness luxusního hotelu Zlatý Lev**** v Žatci. Nadstandardní ubytování, vstup do wellness, snídaně a výborná večeře – to vše pouhou hodinu jízdy od Prahy. Nyní s platností do konce října 2015!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Víkendový wellness pobyt pro DVA v luxusním 4* hotelu Zlatý Lev v Žatci

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Zlatý Lev****
Oblouková 228
438 01 Žatec

www.zlaty-lev.cz
Tel.: +420 776 348 000
E-mailrecepce@zlaty-lev.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Máte za sebou hektické dny a potřebujete si odpočinout? Ať už vyrazíte na romantický víkend s partnerem nebo si dopřejete dámskou jízdu s kamarádkou, ve 4* Hotelu Zlatý Lev vás čeká zasloužená relaxace!

Odpočinek v luxusním wellness

Vítá vás Hotel Zlatý Lev****

Hotel Zlatý Lev**** se nachází v krásném prostředí Žateckého kraje, který je známý pěstováním chmele. Ubytováni budete v krásných apartmánech, kde nechybí vlastní sociální zařízení, satelitní TV ani Wi-Fi připojení. V každém apartmánu je možné přidat přistýlku.

Nadstandardně zařízené apartmány

Bohatá snídaně formou bufetu na vás bude čekat v konferenčním sále, který se nachází v 1. patře hotelu. Podávají se teplá i studená jídla.

Jídlo je podáváno v konferenčním sále

Večeři si můžete dát buď v restauraci U Orloje, která je součástí komplexu Chrámu chmele a Piva, nebo ve Steak house El Toro. Obě restaurace jsou vzdálené cca 400 m od hotelu. V rámci kuponu si můžete vybrat jednu večeři z jídelního lístku v hodnotě 400 Kč/2 osoby.

Relaxace v luxusním wellness

V rámci balíčku navštívíte i největší chloubu hotelu - přepychovou wellness zónu, kde si užijete maximálního odpočinku. Těšit se můžete na finskou saunu, bylinnou saunu, parní lázeň, tepidarium, frigidarium, ledovou kašnu i jacuzzi.

Odpočinek v luxusu

Krásné nové wellness centrum je otevřeno každý den, v ceně pobytu na 2 dny jsou pro každého z vás připraveny 2 hodiny rozmazlování, při pobytu na 3 dny získáváte neomezený jednorázový vstup zdarma!

Saunový svět

Pokud jste milovníky olejové thajské masáže, lávových kamenů či aroma masáží, můžete si je zde přiobjednat.

Stylové hotelové wellness

Hotel se snaží svým zákazníkům poskytnout tu největší možnou péči, proto jsou vám v hotelu k dispozici kancelářské služby, roomservis, praní a žehlení prádla, budíček po telefonu, hlídání dětí i hotelový sejf.

Tipy na výlety v okolí hotelu

Oblast Žatecka je proslulá především chmelařskou tradicí. V kraji se pěstuje dle znalců nejkvalitnější chmel na světě a vaří se zde vynikající pivo. Návštěvníkům této oblasti je k dispozici široký výběr turistických atrakcí.

 • Chrám chmele a piva - zábavný a poučný komplex, který poskytuje prohlídky pro široké spektrum návštěvníků. Odhalte tajemství pěstování chmele a vaření dobrého piva. Nebude chybět ani ochutnávka.
Žatecko je region piva
 • Chmelařské muzeum - součást areálu Chrámu chmele a piva. Jedná se o největší expozici na světě, která představuje vývoj chmelařství od raného středověku až po současnost.
 • Židovská synagoga - druhá největší synagoga v České republice.
 • Zámek Chyše - historie zámku sahá až do druhé poloviny 12. století. Prostory zámku, a to především interiéry, můžete navštívit při prohlídkovém okruhu. Nachází se zde i expozice věnovaná Karlu Čapkovi, který toto místo navštívil v roce 1917.
 • Zámek Krásný dvůr - pokud máte rádi historii, navštivte i tohle krásné místo, které je částečně zpřístupněno pro veřejnost. V areálu se nachází i zámecký park a kavárna.
 • Zoopark Chomutov - zoopark je specializován na chov euroasijských zvířat. Pozorovat zde lze přes 160 druhů zvířat zařazených do Evropských záchranných programů. Můžete zde strávit velmi příjemný den v krásném a přírodním prostředí.
 • Praha - jelikož se hotel nachází cca hodinu jízdy autem od našeho hlavního města, jež je právem nazýváno srdcem Evropy, jistě neodoláte malému výletu.
Nedaleko centra Prahy

Pokud nejste zrovna milovníky exkurzí po historických a kulturních památkách, můžete váš čas strávit příjemnou procházkou kolem hotelu nebo cílenou túrou na mnoho zajímavých míst. Navštívit můžete nedalekou rozhlednu nebo některou z místních přírodních památek.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6. 8. 2015 do 31. 10. 2015.
 • POZOR! Kupon lze uplatnit pouze o víkendech (PÁ-NE).
 • Dostupnost termínu si můžete ověřit na tel. +420 776 348 000.
 • Rezervace pobytu na e-mailu recepce@zlaty-lev.cz, nejlépe ihned po zakoupení kuponu (ať máte jistotu, že ve vámi vybraném termínu bude volný pokoj).
 • Variantu pobytu vybírejte ve 2. kroku objednávky:
  • pobyt na 2 dny (1 noc, PÁ-NE) za 1 999 Kč
  • pobyt na 3 dny (2 noci, PÁ-NE) za 2 999 Kč
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 6 do 12 let 175 Kč/noc včetně snídaně.
  • Děti od 12 let či další dospělá osoba na přistýlce za 420 Kč/noc včetně snídaně. Další služby (wellness, večeře) cena nezahrnuje.
  • Parkování na hotelovém dvoře 200 Kč/noc.
 • Děti do 6 let na přistýlce ZDARMA.
 • Pes ZDARMA.
 • Turistická taxa v ceně kuponu.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.zlaty-lev.cz.

Hodnocení pobytu

5,0 z 5
Celkem hodnotil 1 zákazník.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

zobrazit hodnocení / 1 zákazník

Výběr varianty

nabídka byla ukončena