515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Wellness pobyt pro DVA na 4 dny v Podhájské s bazénem a polopenzí
Vydejte se do vyhledávané slovenské lokality Podhájská a dopřejte svému tělu blahodárné účinky nedalekého termálního koupaliště. Balíček zahrnuje kromě ubytování, polopenze a bazénu také zvýhodněný vstup do Římských koupelí.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Wellness pobyt pro DVA na 4 dny v Podhájské s bazénem a polopenzí

-42 %
Wellness pobyt pro DVA na 4 dny v Podhájské s bazénem a polopenzí
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 60 zákazníků
zakoupením získáte 90 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Pulse
Belecka 402
941 48  Podhájska
Slovensko


www.podhajska.penzion-pulse.sk
tel. +421 905 277 257
email: penzion.pulse@gmail.com

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxační wellness pobyt v lázeňské lokalitě

Dopřejte svému unavenému tělu a mysli ten pravý odpočinek. Vydejte se na pár dní do slovenské oblasti Podhájská, kde se nachází známé "slovenské Mrtvé moře", jenž má léčivé účinky. Vracet se budete se svěží myslí a nově nabitou energií!

Stylové ubytování v klidném prostředí

Penzion Pulse se nachází v tiché lokalitě v nejmalebnější části obce Podhájska - Belek. K dispozici se zde nachází celkem 18 pokojů (15 dvojlůžkových, 3 trojlůžkové) a dva apartmány. Pokoje jsou zařízeny standartním moderním nábytkem, vlastním sociálním zařízením, balkónem a televizí. Některé pokoje jsou vybaveny klimatizací. Samozřejmostí je také připojení k internetu.

Apartmány se nachází v klidném prostředí vesnice Podhájská

Pokoje jsou vybaveny stylově a funkčně

Budova penzionu je situována v půvabné krajině, proto si užijete krásný výhled na přilehlé lesy každý den!

Z pokoje si užijete výhled do půvabné krajiny

S kručícím žaludkem neodjedete

Po dnu stráveném v termálech Vám jistě vyhládne. Součástí pobytového balíčku je polopenze, jež zahrnuje 3x snídani (ve formě švédských stolů) a  3x večeři (servírované menu: polévka, hlavní chod, dezert). Vychutnáte si zde tradiční speciality jižního Slovenska, ke kterým si můžete vybrat z naší nabídky archivních vín.

Součástí balíčku je polopenze a možnost ochutnávky archivních vín

Je libo bazén, termální koupaliště či Římské koupele? 

Tento pobyt jistě vykouzlí úsměv na tváři nadšencům pro termální koupele. Termální koupaliště Podhájská se vyznačuje přítomností lithia, jodidů, sloučenin vápníku a bromidů. Díky těmto látkám našemu tělu přináší koupel nejen úžasnou formu relaxace, ale také blahodárné léčebné účinky jako např. pomoc při léčbě dny, stimulaci štítné žlázy, doléčení zlomenin, zmírňují bolestivé stavy, ale také dobře působí na obtíže s revmatizmem, cévním a kloubovým onemocněním.

Termální koupaliště Podhájská se nachází v sousedství

Římské koupele nabízejí léčivou termální vodu z geotermálního zřídla s teplotou od 33 °C do 38 °C, přičemž jsou účinky této vody porovnatelné s účinky vody z Mrtvého moře. Odpočívat a relaxovat můžete například v bazénech s geotermální vodou. Blahodárně působí na problémy s průduškami, při onemocnění dýchacích cest či napomáhá při problémech s cévami nebo klouby.

Koupaliště nabízí odpočinek v sauně nebo geotermální vodě

Penzion Pulse zařizuje svým návštěvníkům dopravu mikrobusem zdarma (jen v září a říjnu), proto se pro Vás stane návštěva koupaliště ještě příjemnější! Součástí pobytového balíčku je navíc celodenní zvýhodněný vstup do oblíbených Římských koupelí!

V areálu penzionu je pro hosty připraven bazén s mořskou vodou

Pokud dáváte přednost méně veřejným místům, jasnou volbou pro Vás bude bazén s mořskou vodou, situovaný přímo v areálu penzionu (taktéž v září a říjnu)

Oblíbená Podhájská a další tipy na výlety

Podhájská jsou jedny z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších lázní na celém Slovensku. Leží v Nitranském kraji a z Česka to sem není vůbec daleko!

Podhájská patří mezi neoblíbenější a nejnavštěvovanější lázně na Slovensku

Relaxací naberete mnoho sil, proto se zde nabízí několik tipů na výlety:

 • Máriačalád - jedná se o zříceninu někdejšího kláštera Máriačalád vzdálenou asi 4 km od penzionu. V minulosti byly pod klášterem vybudovány velké podzemní chodby, kde se během turecké expanze ukrývaly osadníci. Pokud budete mít štěstí, možná objevíte chodby do nejbližších vesnic.
 • Levický hrad - byl postaven v druhé polovině 13. století na skalní vyvýšenině nad bažinatou oblastí, nacházející se asi 27 km od ubytování. Měl chránit cestu do klášterní pevnosti v Hronském Beňadiku a do středověkých důlních měst. Sídlí zde dnes Tekovské muzeum. 
 • Bojnický zámek a ZOO - Bojnice leží v Hornonitrianské kotlině
  3 km od Prievidze. Přestože jsou malým lázeňským městem, jsou bohaté na historické a kulturní památky a možností využití volného času v ZOO, termálním koupališti nebo turistikou v okolí.

Nedaleko se nachází také zámek Bojnice se ZOO

Podhájská oblast je oblíbená nejen díky možnosti odpočinku a relaxace. Nabízí svým návštěvníkům také kulturní a sportovní vyžití!


Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit od 7.7. do 30.9.2014.
 • Nutná rezervace přes e-mail penzion.pulse@gmail.com nebo na
  tel. č.: +421 905 277 257.
 • Termín je potřeba si rezervovat co nejdříve, při pozdní rezervaci negarantujeme možnost využití kupónu ve Vámi plánovaném termínu.
 • Check in od 15:00 hod., check out do 10:00 hod.
 • Doplatky (platí se na místě):
  • místní poplatek: 0,50 EUR/osoba/noc
  • děti do 2 let zdarma bez nároku na služby
  • děti starší 2 let na přistýlce po dohodě v penzionu
  • poplatek za psa: 5 EUR/noc
 • Více informací na www.podhajska.penzion-pulse.sk.
nabídka byla ukončena