515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Sádek na Chodsku
Wellness pobyt plný odpočinku pro DVA na 3 dny v Hotelu Sádek na Chodsku s romantickou večeří, wellness procedurami a volným vstupem do fitness. Užijte si romantiky a relaxace v malebné krajině Domažlic, Českého lesa a nedaleko Bavorska!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Wellness pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Sádek na Chodsku

-50 %
Wellness pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu Sádek na Chodsku
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 38 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 14. 7. 2013

Kde uplatnit voucher

Horský hotel Sádek
Díly 124
344 01 Díly

www.hotel-sadek.cz
tel.: 379 422 899, 773 598 481
e-mail: info@hotel-sadek.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Odpočinek v malebné krajině CHKO Český les

Kdy jste naposledy udělali něco pořádného sami pro sebe? A kdy jste naposledy řádně odpočívali? Že ani nepamatujete? Pak je nejvyšší čas vyrazit s dnešním balíčkem do krásné přírody Chodska a nechat se přitom rozmazlovat ve wellness!

Vítá Vás Hotel Sádek

Hotel Sádek se nachází v krásném prostředí na hranici CHKO Český les, v samém srdci historického Horního Chodska v obci Díly (600 m.n.m.) v Plzeňském kraji. Ubytuje Vás v pohodlných dvoulůžkových pokojích, kde nechybí vlastní sociální zařízení, satelitní TV a Wi-Fi připojení.  

V restauraci si vychutnáte romantickou večeři, která je součástí balíčku. U kávy si pak můžete odpočinout ve Vyhlídkové kavárně za uklidňujícího výhledu na Chodsko a Český les.

Relaxace a wellness pro dokonalou dovolenou

V rámci balíčku jsou pro Vás připraveny wellness procedury pro Váš maximální odpočinek. Těšit se můžete na dva rašelinové zábaly celého těla a dvě masáže zad. Navíc můžete využít také lákavé slevy 10% na veškeré wellness procedury, které Vám hotel nabízí! Nechybí ani fitness centrum, kam máte po celou dobu pobytu kdykoliv vstup zdarma.

Tipy pro turisty a cyklisty

Oblast Chodska láká k nejrůznějším výletům. V okolí hotelu vedou dobře značené cyklotrasy, turistické trasy, naučné stezky, mapy okolí jsou Vám k dispozici na recepci hotelu.

 • Rozhledna na Čerchově je nejvyšším vrcholem Českého lesa. Od Vašeho ubytování je Vám po turistické značce vzdálena necelých 9 km.
 • Vyhlídka Výhledy je významným turistickým bodem Chodska. Stojí zde majestátný 12 m vysoký pomník J. Š. Baara. Z Výhledů je překrásný pohled na Trhanov, Chodov, Hrádek a Domažlice. Hezkou procházku si k vyhlídce můžete udělat po trase 5 km.
 • Klenčí pod Čerchovem je rodištěm spisovatelů Jindřicha Šimona Baara a Jana Vrby a hudebníka Jindřicha Jindřicha. Je proslulé tradiční výrobou keramiky a uměleckým i technickým zpracováním dřev či paličkováním krajek. Je hlavním výchozím bodem mnoha turistických stezek, tak, která Vás sem navede z Dílů má trasu necelé 4 km.

Za Janem Sladkým Kozinou do Chodska

"Lomikare, Lomikare. Do roka a do dne zvu tě Lomikare na Boží súd." Jestli je toto jedna z mála věcí, které si pamatujete z hodin češtiny, je nejvyšší čas osvěžit si paměť! A to rovnou v Chodsku, dějišti slavných Jiráskových Psohlavců.

A ideálním nástrojem, jak se rozpomenout, jsou samozřejmě výlety do přírody, kdy se můžete přenést do divokých dob Jana Sladkého Koziny. Při procházkách po Chodsku poznáte malebnou a nespoutanou přírodu tohoto kraje.

Chodsko bylo vždy naprosto výjimečnou oblastí - Chodové byli odměňováni panovníky za obranu hranic a nepodléhali žádné vrchnosti, jen králi. Dodnes zde uslyšíte tradiční nářečí a uvidíte i místní folklór. V malebné horské krajině nevynechejte návštěvu jedenácti privilegovaných horských vsí.

Turistika s Jiráskem

Chcete - li se vydat na zajímavý výlet a ještě si osvěžit znalosti z historie, vydejte se po naučné stezce "Po stopách Jiráskovy Lucerny".

Dále navštivte Horšovský Týn, zachovalou městskou památkovou oblast. Na zdejším zámku je patrný vývoj od gotiky až po novorenesanci. Můžete zde shlédnout galerii českých panovníků a také unikátní exponáty v zámecké kuchyni.

Nedaleké Domažlice plné kultury a historie

Domažlice leží asi 14 kilometrů od Hotelu Sádek a proto jejich návštěvu ze svého plánu určitě nevynechejte. Toto historické město je tradičním centrem chodské oblasti a jeho historické jádro je městskou památkovou rezervací.

V Domažlicích najdete mnoho kulturních památek. V centru uvidíte měšťanské domy ze 14. až 16. století. Kolem centra se nachází také zbytky gotického opevnění. Navštivte Chodský hrad, který se tyčí nad městem a který byl založen Přemyslem Otakarem II.

Domažlice jsou plné mnoha památek, několika architektonicky zajímavých kostelů, muzeí... Zkrátka a dobře, v Chodsku se nudit určitě nebudete.


Doplňující informace

 • Kupon je možné využít od 29.4. do 14.7. 2013.
 • Rezervace prostřednictví on-line formuláře zde nebo na tel. +420 379 422 899.
 • Děti do 5 let zdarma bez nároku na lůžko (možnost zapůjčení postýlky).
 • Děti do 12 let za 300 Kč/pobyt vč. snídaně.
 • Další osoba za polovinu ceny balíčku (hradí se na místě), je třeba nahlásit při rezervaci.
 • Kočka/malý pes 100 Kč/noc, pes (velká rasa) 200 Kč/noc.
 • Check-in od 14.00 hod, check-out do 10.00 hod. 
 • Více infromací na www.hotel-sadek.cz.
nabídka byla ukončena