515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Beskydy pro DVA na 3 dny s wellness a neomezenou konzumací piva
Dovolená pro DVA na 3 dny v krásném podhůří Beskyd s polopenzí a NEOMEZENOU konzumací piva ze zdejšího pivovaru. Navíc volný vstup do wellness centra a druhé dítě do 15 let ZDARMA. Poznejte zdejší malebné okolí i místní výborné pivo!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Beskydy - Valašsko

Beskydy pro DVA na 3 dny s wellness a neomezenou konzumací piva

nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 47 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 28. 2. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Beskyd
Náměstí 1
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Tel.: 604 450 344
E-mail: info@hotel-beskyd.cz
www.hotel-beskyd.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ničím nerušený relax v podhůří Beskyd

Beskydy, překrásné místo Moravskoslezského kraje, kde se vydáte na výlety a zároveň si užijete komfortního ubytování s polopenzí, vstupem do wellness a neomezené konzumace místního piva. Pokud preferujete dovolenou plnou relaxace, ale i aktivního odpočinku, neváhejte, a vyrazte do malebného podhůří Beskyd!

Odpočívejte v podhůří Beskyd

Hotel Beskyd

Nově zrekonstruovaný Hotel Beskyd se nachází přímo v centru města Frýdlant nad Ostravicí, jemuž je také přezdíváno "Brána Beskyd". Od prvního momentu, kdy zde vstoupíte, se k vám bude personál chovat mile a přátelsky a budete se zkrátka cítit jako doma. 

Hotel Beskyd se nachází v centru města Frýdlant nad Ostravicí

Hotel nabízí vše, co ke spokojené dovolené potřebujete. Ubytováni budete v komfortně a vkusně vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Samozřejmostí je také bezplatné Wi-Fi připojení.

Součástí balíčku je polopenze, kterou si vychutnáte v restauraci situované v prostorách hotelu. Skládá se z bohatých snídaní (8:00-10:00) a chutných 3-chodových večeří (18:00-20:00).

V hotelu si vaří vlastní pivo

Odpočívejte u krbu

Pivo ze zdejšího podhorského pivovaru

Příjemnou součástí balíčku bude pro hosty jistě neomezená konzumace podhorského piva, a to po celou dobu pobytu. Historie vaření piva ve Frýdlantě nad Ostravicí sahá až do roku 1765. O necelá tři století později, roku 2013, zde byla uvařena první várka Podhorského ležáku. A právě v tomto roce vznikl také zdejší Podhorský pivovar. 

Ochutnejte pivo ze zdejšího pivovaru

Pivo se vaří tradiční českou technologií na dva rmuty. Jedná se o proces, při kterém enzymatický komplex obsažený ve sladu štěpí složité polysacharidy (škroby) na zkvasitelné cukry.

Pivo je vařeno tradiční českou technologií

K výrobě piva je používán slad z moravského ječmene, žatecký chmel, kvalitní pivovarské kvasnice a voda z Beskyd. Díky žateckému chmelu má pivo jemnou hořkost a příjemnou chmelovou vůni, plnější chuť a větší říz. Pivo je pěnivé, nefiltrované a nepasterizované.

Součástí pobytového balíčku je prohlídka (20 minut, v dopoledních hodinách nebo po dohodě) právě tohoto pivovaru, takže se můžete na výrobu piva podívat hezky zblízka. Přímo v hotelu můžete ochutnat Polotmavou Třináctku, Extra Hořkou Tmavou Čtrnáctku, Extra Hořký Světlý Ležák Dvanáctku, Světlou Jedenáctku a Výčepní Desítku.

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

V neposlední řadě je součástí balíčku 2x časově neomezený vstup pro oba do nedalekého (5-10 minut pěšky) Wellness centra Kotelna, které nabízí širokou škálu wellness i sportovního vyžití.

Součástí balíčku je vstup do Wellness centra Kotelna

Díky kuponu zde budete moci využít například krytý bazén, saunu, venkovní saunu či whirpool. Rezervaci wellness proveďte při nástupu na pobyt.

Squash, volejbal, tenis a jiné sporty si zde můžete užít za příplatek dle aktuálních cen. 

A kam v okolí  na výlety?

Ani ti, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, nepřijdou zkrátka. V okolí hotelu se nachází nespočet cyklostezek a míst vhodných pro výlety.

 • Hrad Hukvaldy by si neměl nechat ujít žádný návštěvník Hukvald. K procházkám láká také rozsáhlá obora, v níž našel inspiraci i český hudební génius Leoš Janáček. Kromě prohlídky hradu jsou v jeho prostorách každoročně pořádány rytířské slavnosti, řada divadelních představení a hudebních programů.
 • Větrný mlýn holandského typu se nachází nedaleko západního okraje obce Dolní Sklenov a na úpatí kopce Vrchy (424 m.n.m.).
 • Technické muzeum TATRA se nachází v Kopřivnici, nedaleko Hukvald. Jde o nejucelenější sbírku věnovanou počátkům výroby dopravních prostředků v českých zemích (tehdejší Rakousko – Uhersko a později Československo).
 • Hrad Štramberk ve městě Štramberk. Součástí hradu je honosná gotická věž, která nese název Trůba. Tyčí se do výšky 40 metrů a je výraznou dominantou města.
 • Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Součástí muzea je Valašská dědina. Valašská dědina je nejrozsáhlejším areálem Valašského muzea v přírodě.

Vydejte se na výlet do přírody


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 21. 10. 2014 do 28. 2. 2015.
 • Rezervace pobytu na tel. 604 450 344 (vždy od 9:00 hod. do 15:00 hod.) nebo na e-mailu info@hotel-beskyd.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě od 3 do 15 let 1 250 Kč/pobyt včetně polopenze a wellness.
  • Další dospělá osoba 1 250 Kč/pobyt.
  • Pes/kočka 100 Kč/den.
  • Místní poplatek 15 Kč/osoba/noc.
 • Děti do 3 let ZDARMA.
 • Druhé dítě od 3 do 15 let ZDARMA.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod (nebo po domluvě).
 • Kupony lze spojovat a prodloužit si tak pobyt.
 • Zrušení rezervace je nutné provést 48 hodin před nástupem, jinak kupon propadá.
 • Více informací na www.hotel-beskyd.cz.

Hodnocení pobytu

3,9 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • Dušan 22. 10. 2015

  Pěkný pokoj.

 • plevak.rostislav 22. 10. 2015

  Výborné pivo

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

nabídka byla ukončena