515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness pobyt pro DVA s polopenzí v srdci Vysočiny
Je libo pobyt na Vysočině s polopenzí, saunou, masážemi či perličkovou koupelí? To vše a mnohem více na vás čeká v Hotelu Svratka na Vysočině v srdci Žďárských Vrchů! Užijte si 3 dny plné wellness, relaxace, minigolfu a výletů!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Wellness pobyt pro DVA s polopenzí v srdci Vysočiny

-40 %
Wellness pobyt pro DVA s polopenzí v srdci Vysočiny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 31 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 12. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Svratka
Na Vyhlídce 41
592 02 Svratka

www.hotel-svratka.cz
Tel. 566 662 611
E-mail: info@hotel-svratka.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Rádi se necháváte hýčkat, a přitom si chcete užívat pobytu v čisté přírodě plné možností, jak trávit volný čas? Popřemýšlejte nad dovolenou na Vysočině - v oblasti s nejčistším vzduchem v celém Česku! Právě zde si v Hotelu Svratka užijete mnoho příjemných chvil. Ať už v sauně, při minigolfu, nebo na běžkách!

Vysočina - čistá příroda plná možností

Ideální ubytování v Hotelu Svratka

Právě v překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy se nachází Hotel Svratka.

Hotel se nachází v srdci CHKO Žďárské vrchy

Zde budete ubytováni v dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Všechny pokoje hotelu jsou nově zrekonstruované, což zaručí vaše absolutní pohodlí.

Komfortně zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením

Polopenzi, jež je součástí pobytového balíčku, si budete moci vychutnat ve zdejší hotelové restauraci. Kromě toho zde ochutnejte vybrané speciality tradiční české kuchyně, dobroty ze světové kuchyně, či lehká zeleninová jídla. Hodování můžete zakončit sladkou tečkou v podobě výborného domácího moučníku. 

Odpoledne si můžete zpříjemnit posezením v hotelovém lobby

Pro volné chvíle se nabízí posezení v kavárně nebo denním baru. Dále je vám zde k dispozici za malý příplatek stolní tenis, elektronické šipky či kulečník. Pro zpříjemnění společných chvil se nabízí společenské hry, které si můžete zapůjčit zcela zdarma.

Příznivce sportů jistě potěší posilovna, možnost zapůjčení horských kol či golfový trenažér!

Wellness přímo v hotelu

Toužíte po relaxaci a načerpání nových sil? S tímto pobytovým balíčkem to nebude žádný problém! A ani se nemusíte vydávat daleko. Wellness totiž najdete přímo v prostorách hotelu! Díky balíčku si užijete společnou saunu, bazén, masáže či perličkovou koupel.

Součástí balíčku je vstup do hotelového wellness

Hýčkat se zde můžete dalšími neméně příjemnými procedurami, jako jsou hydromasáže, rašelinové obklady, aromaterapie a kosmetické služby.  

Kam na výlet v okolí

Asi 20 kilometrů od Svratky najdete Žďár nad Sázavou, kde můžete vedle několika památek (například známý cisterciácký klášter Studnice Blahoslavené Panny Marie), odpočívat také v plaveckém bazénu. Určitě zde ale nevynechejte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO.

Vydejte se za historií do Žďáru nad Sázavou

A tím to ani zdaleka nekončí: vydejte se na nejvyšší vrchol Vysočiny Devět skal. Za výlet stojí také další skalní útvary Žďárských vrchů – Čtyři palice, Malínská skála, Lisovská skála, Milovské perničky, Dráteničky, Pasecká skála atd. nebo navštivte zříceninu hradu Skály (asi 8 km).

Žďárské vrchy jsou úžasným místem pro průzkumníky přírody

Na výlety se hodí také skanzen Vysočiny Veselý kopec u Hlinska, Bystřice nad Pernštejnem s vlastivědným muzeem a hrad Pernštejn, zámek a Výstavní síň u sv. Jana Jimramov, Polička – vlastivědné muzeum a pivovar nebo Westernové městečko Šiklův Mlýn.

Vysočina plná památek

Okolí hotelu je doslova nabité kulturními a historickými památkami. Kam se ještě vydat?

 • Do Telče, jejímž největším lákadlem je bezesporu centrální náměstí s úhlednými domy se štíty a podloubím. Telč má také svůj zámek, který je jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných architektonických komplexů v České republice.

Telč - pohádkové město na seznamu UNESCO

 • Milovníci piva a kultovního českého filmu Postřižiny se jistě vydají do Dalešic. V pivovaru, kde najdete i známý komín, na který ve filmu lezla Magda Vašáryová, si pochutnáte na tradiční kuchyni a vynikajícím pivu.
 • Barokní zámek, který je zároveň národní kulturní památkou, najdete v Jaroměřici nad Rokytnou.
 • Do podzemí se zase vydejte do Jihlavy.

Žďárské vrchy v zimě

Milovníci lyžování si v okolí hotelu přijdou na své. Desítky kilometrů upravených běžkařských tratí skýtají možnosti celodenních výletů v krásné přírodě Žďárských vrchů. Hlavně milovníci bílé stopy tady najdou vhodné terény, po kterých mohou jezdit křížem krážem po poměrně rozsáhlém území bez příkrých srázů, vysokých stěn a hlubokých údolí. 

Vysočina je ideálním místem i pro milovníky zimních sportů

Celá oblast Vysočiny je protkána řadou lyžařských stop a mnoho kilometrů bývá strojově upraveno. Sjezdařům zase dobře poslouží sjezdovka a lyžařský vlek v těsné blízkosti hotelu.

v okolí hotelu se nachází perfektně upravené běžkařské tratě


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6. 10. 2014 do 21. 12. 2014.
 • Rezervace pobytu na tel. 566 662 611 nebo
  na e-mailu info@hotel-svratka.cz.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Děti od 3 do 13 let 1 080 Kč/pobyt.
  • Další dospělá osoba 1 350 Kč/pobyt.
  • Turistická taxa 10 Kč/osoba/noc.
  • Pes 75 Kč/noc.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Více informací na www.hotel-svratka.cz.
nabídka byla ukončena