515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Wellness pobyt na 2 noci v hotelu Amálka
Zpříjemněte si zimu wellness pobytem na 2 noci pro 2 osoby v hotelu Amálka. Užijte si privátní vířivku nebo infra saunu, ledového šneka a solnou komoru. Vhodné i na Valentýna.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Wellness pobyt na 2 noci v hotelu Amálka

-45 %
Wellness pobyt na 2 noci  v hotelu Amálka
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 47 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hotel Amálka je umístěný na návsi klidné malebné vesničky Straškov-Vodochody vzdálený 7 Km od Roudnice nad Labem a 20 min jízdy od Prahy. V blízkosti hotelu je řada významných českých památek jako je namátkou hora Říp. Velice snadno dostupné jsou i Drážďany, kam se můžete vypravit na poznávací výlet nebo za povánočními nákupy. Vzhledem k blízkosti Prahy může být Hotel Amálka neocenitelným místem pobytu pro ty, kteří sice chtějí poznat hlavní město, ale rádi se navečer vrací do klidné venkovské atmosféry.

Výborné jídlo, pivnice se samovýčepy, stylový exteriér, skvělá atmosféra, vkusný a elegantní interiér ve starém stylu, příjemné venkovní posezení, tenisové kurty, wellness - to vše Vás v hotelu Amálka čeká. Darujte Vašemu tělu pár hodin oddechu a vychutnejte si nabídku nově zřízeného wellness centra. Příjemné prostředí původních sklepních prostor, relaxační hudba a uklidňující atmosféra, Vám pomohou načerpat novou energii a sílu. V hotelu je Vám k dispozici i masér za vynikající ceny (různé druhy masáží za 300 Kč/30min - více na webu hotelu v sekci služby).

Je mnoho důvodů proč hotel Amálka navštívit. Je umístěn v krásné budově, která má svoji historii a kde na Vás bude čekat rodinná atmosféra. Hotel vznikl rekonstrukcí hostince postaveného v devatenáctém století. V roce 2006 hostinec odkoupil rodák vesnice Straškov-Vodochody Luboš Kapitán, který celý objekt od základů zrenovoval, avšak zachoval původní ráz stavby. Byla zachována i tradice a atmosféra rodinného podniku, za kterou se řada klientů ráda vrací.

Na závěr připojujeme pár tipů na zajímavé výlety, ať už je podniknete v zimě nebo na jaře: hora Říp s kaplí sv. Jiřího, Roudnický zámek, muzeum a další historicky zajímavé části města Roudnice, Veltruský zámekTerezínský památník, historicky známé  město Litoměřice,  Mělnický zámek, Mělnická kostnice, zámek LibochoviceKokořínsko, zámek Nelahozeves, hlavní město Praha a jeho historické centrum,...

Kde kupón uplatnit

Hotel Amálka 
Straškov-Vodochody 24 
tel.: 416 811 114 
rezervace na e-mailu: lucie@hotel-amalka.cz

Více informací najdete na www.hotel-amalka.cz.


Doplňující informace

  • Možnost kupóny sčítat, a pobyt si tak prodloužit.
  • Platnost kupónu do 31. 5. 2011.
  • Nutná rezervace na e-mailu lucie@hotel-amalka.cz.
nabídka byla ukončena