515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Relax v Klatovech pro DVA se snídaní či polopenzí – na výběr také wellness pobyty
Užijte si relaxaci v nově zrekonstruovaném Hotelu Centrál*** blízko šumavských kopců. Čeká vás nejenom výborná kuchyně, ale i odpočinek ve finské sauně a bazénu se slanou vodou.
Relax v Klatovech pro DVA se snídaní či polopenzí – na výběr také wellness pobyty
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Západní Čechy

Relax v Klatovech pro DVA se snídaní či polopenzí – na výběr také wellness pobyty

Výběr varianty

nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2017

Kde uplatnit voucher

Hotel Centrál***
Masarykova 300, Klatovy

www.centralkt.cz
+420 376 314 571
hotel@centralkt.cz 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pokud i na vás působí svým nezaměnitelným dojmem éra zlatých třicátých let, pak si jistě užijete pobyt v Hotelu Centrál***, který byl založen v roce 1929 a svůj prvorepublikový půvab si zachovává dodnes. Hotel se navíc nachází v atraktivní západočeské lokalitě blízko Šumavy i dalších větších měst v okolí Plzně.

Ubytování s wellness a šumavskou přírodou na dosah

Nově zrekonstruovaný hotel nabídne ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a Wi-Fi připojením. Kvalitu ubytování a všech služeb dokládá i vítězství v Czech Hotel Awards 2012.

Každý den si vychutnáte stravu dle konkrétní varianty pobytu. Snídaně jsou v podobě teplého i studeného bufetu, večeře dvouchodové výběrem z menu. U varianty s bohatým wellness se navíc v rámci polopenze můžete těšit na slavnostní čtyřchodovou večeři při svíčkách. Hotelová restaurace dbá na moderní principy racionální výživy, v kombinaci se stylovým prvorepublikovým interiérem vás tak čeká příjemný gurmánský zážitek.

Pokud si zvolíte wellness pobyt, odpočinete si ve finské a solné sauně i v relaxačním bazénu se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a několika masážními hlavicemi. Teplota vody je zde příjemných 30 stupňů. U druhé varianty s wellness si navíc užijete masáž lávovými kameny. Kromě toho hotel nabízí další služby (za příplatek) pro oddych těla i mysli, jako jsou různé druhy hydroterapie, termoterapie či uhličité koupele.

Relaxujte v moderním wellness centru

Vyrazte na výlet a poznejte krásy západních Čech

Bývalé královské město Klatovy se pyšní řadou památek, které si během vašeho pobytu určitě nenechte ujít. A kam se tedy vydat přímo v Klatovech či jeho blízkém a vzdálenějším okolí?

 • Dominantou hlavního náměstí je pětipatrová Černá věž měřící 81,6 m. Po zdolání 226 schodů nabídne výhled nejen na panoramata Šumavy, ale za dobrého počasí uvidíte i vrcholky Alp.
 • Významnou památkou je barokní lékárna U Bílého jednorožce. Její název pochází od bílého rohu mořského narvala, pověšeného uvnitř nad vchodem, který ve středověku obyvatelé považovali za roh tohoto bájného zvířete. Zařízení lékárny pochází z roku 1773 a je opravdu výjimečné.
 • Klatovy jsou ale i dobrým výchozím místem pro vaše další výlety po okolí, ať už pěšky nebo na kole. Po dobře značených cyklotrasách se můžete vydat poznávat okolní hrady Rabí, Švihov a Velhartice nebo vyrazit po stezkách vedoucích krásnou šumavskou přírodou. 
 • Nevynechejte ani Plzeň s nádherným historickým centrem, jehož dominantou je chrám sv. Bartoloměje. Dále doporučujeme navštívit pivovar nebo historické podzemí. Perfektní zážitky poskytne i místní ZOO. 
 • Vydejte se i do Domažlic, srdce Chodska. 
 • Černé jezero, Čertovo jezero a Jezerní hora – národní přírodní rezervace chránící přirozená lesní společenstva několika typů. Poznejte jednu z celoevropsky významných lokalit, kterými se můžeme pyšnit.
 • Největší šumavský vodopád Bílá Strž – nachází se v hlubokém údolí Bílého potoka v nadmořské výšce 940 m n. m. Celkově dosahuje výšky 13 metrů a přímo nad vodopádem je vybudována vyhlídková terasa. 


Doplňující informace

 • Voucher lze uplatnit od 13. 4. 2017 do 30. 6. 2017.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. +420 376 314 571 nebo na e-mailu hotel@centralkt.cz.
 • Pobyt s dětmi (hradí se na místě):
  • děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
  • děti od 3 do 11,9 let vč. polopenze (poloviční dětská porce) a vstupu do bazénu po dohodě s hotelem
 • Ostatní příplatky (nepovinné, hradí se na místě):
  • pobyt se psem za 130 Kč/noc
 • Nákupem více voucherů si můžete pobyt prodloužit.

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 7 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • rudolf.koncol 19. 2. 2017
 • ilka123 2. 2. 2017

  vynikající, služby, čistota, vstřícný personál, krásné město

zobrazit hodnocení / 7 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena