515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem
Užijte si odpočinek v unikátním Studiu Glass Doležal v srdci Vysočiny. Čeká vás bohatá snídaně, wellness i stylový skleněný šperk.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem

-34 %
Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2016

Kde uplatnit voucher

Studio Glass Doležal
Škrdlovice 108

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Hledáte-li místo, kde byste si mohli doopravdy odpočinout a zažít zajímavé výlety, vydejte se na Vysočinu. Na okraji Žďárských vrchů je pro vás připraven pobyt v unikátním Studiu Glass Doležal. Užijte si relax v překrásné přírodě!

Originální atmosféra studia

Nevšední ubytování v království skla

Ubytování budete ve stylových pokojích s pohodlnou manželskou postelí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a Wi-Fi připojení. Bohatou snídani si budete moci vychutnat v moderní jídelně, kde má každý pokoj vyhrazen vlastní stůl. Ubytovaným je k dispozici společná a plně vybavená kuchyňka.

Při svém pobytu si můžete odpočinout v relaxačním prostoru s výhledem do galerie skleněných plastik nebo na lehátku v zahradě. Relaxaci můžete doplnit odpočinkem v privátní vířivce nebo se prohřát v infrasauně.

V celém objektu budete obklopeni stylovými skleněnými doplňky z dílny majitele Studia Glass.  V rámci balíčku si také můžete vybrat unikátní skleněný šperk zcela zdarma.

Prostorné pokoje

Infrasauna přímo v objektu

Nechybí ani vířivka

Aktivní odpočinek na Vysočině

Vysočina je perfektním místem pro aktivní dovolenou. V okolí Studia Glass Doležal se nachází turistické i cyklistické trasy (kolo si můžete uschovat v kolárně Studia), které vás zavedou přímo do chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy s překrásnou přírodou a úžasně čistým vzduchem. 

 • Velké Dářko – projít se můžete také k nedalekému "moři Vysočiny", ve kterém je v letních měsících možné se také vykoupat.
 • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – kostel, projektován Janem Blažejem Santini-Eichlem který je pro svou unikátnost zařazen v dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáře nad Sázavou.
 • Zámek Žďár nad Sázavou – sídlo rodu Kinských, kde můžete navštívit expozici věnovanou baroku, Muzeum nové generace nebo se vydat po stopách Santiniho.
 • Vysočina aréna – bašta biatlonu v Novém Městě na Moravě, která je domovem i mnoha cyklistických aktivit. Pokud jste milovníkem adrenalinu, můžete vyzkoušet speciální trasy pro horská kola. 
 • Veselý kopec – skanzen u Hlinska představující život na Vysočině v minulosti. Je zde k vidění na 30 staveb horácké lidové architektury a pro návštěvníky připraven bohatý program.
 • Hrad Pernštejn – nejnavštěvovanější moravský hrad, který hrál v mnoha pohádkách (Jak se budí princezny, Sedmero krkavců, atd.). Majestátnost hradu upevňuje fakt, že za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt.
 • Šikland – komplex čtyř zábavních areálů s bohatým programem, kde můžete strávit celý den. Navštivte westernové městečko Šiklův mlýn, Fotopark krokodýl, Strašidelný zámek Draxmoor a Motosport military offroad areál.
 • Relaxovat můžete také ve vodním ráji v Jihlavě a v relaxačním centru ve Žďáře nad Sázavou.

Kostel sv. Jana Nepomuckého

Nedaleký hrad Pernštejn

Unikátní westernové městečko Šikland

Navštivte také skanzen Veselý Kopec


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 6. 2016 do 30. 9. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na e-mailu 
  studioglass@seznam.cz. Dotazy jsou možné na tel.: +420 775 604 094 nebo +420 777 606 012.
 • Pobyt není vhodný pro děti a domácí mazlíčky.

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Vysočina

nabídka byla ukončena