515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem
Užijte si odpočinek v unikátním Studiu Glass Doležal v srdci Vysočiny. Čeká vás bohatá snídaně, wellness i stylový skleněný šperk.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem

-34 %
Wellness na Vysočině pro DVA se snídaní a skleněným šperkem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Studio Glass Doležal
Škrdlovice 108

Hledáte-li místo, kde byste si mohli doopravdy odpočinout a zažít zajímavé výlety, vydejte se na Vysočinu. Na okraji Žďárských vrchů je pro vás připraven pobyt v unikátním Studiu Glass Doležal. Užijte si relax v překrásné přírodě!

Originální atmosféra studia

Nevšední ubytování v království skla

Ubytování budete ve stylových pokojích s pohodlnou manželskou postelí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a Wi-Fi připojení. Bohatou snídani si budete moci vychutnat v moderní jídelně, kde má každý pokoj vyhrazen vlastní stůl. Ubytovaným je k dispozici společná a plně vybavená kuchyňka.

Při svém pobytu si můžete odpočinout v relaxačním prostoru s výhledem do galerie skleněných plastik nebo na lehátku v zahradě. Relaxaci můžete doplnit odpočinkem v privátní vířivce nebo se prohřát v infrasauně.

V celém objektu budete obklopeni stylovými skleněnými doplňky z dílny majitele Studia Glass.  V rámci balíčku si také můžete vybrat unikátní skleněný šperk zcela zdarma.

Prostorné pokoje

Infrasauna přímo v objektu

Nechybí ani vířivka

Aktivní odpočinek na Vysočině

Vysočina je perfektním místem pro aktivní dovolenou. V okolí Studia Glass Doležal se nachází turistické i cyklistické trasy (kolo si můžete uschovat v kolárně Studia), které vás zavedou přímo do chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy s překrásnou přírodou a úžasně čistým vzduchem. 

 • Velké Dářko – projít se můžete také k nedalekému "moři Vysočiny", ve kterém je v letních měsících možné se také vykoupat.
 • Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – kostel, projektován Janem Blažejem Santini-Eichlem který je pro svou unikátnost zařazen v dědictví UNESCO. Nachází se ve Žďáře nad Sázavou.
 • Zámek Žďár nad Sázavou – sídlo rodu Kinských, kde můžete navštívit expozici věnovanou baroku, Muzeum nové generace nebo se vydat po stopách Santiniho.
 • Vysočina aréna – bašta biatlonu v Novém Městě na Moravě, která je domovem i mnoha cyklistických aktivit. Pokud jste milovníkem adrenalinu, můžete vyzkoušet speciální trasy pro horská kola. 
 • Veselý kopec – skanzen u Hlinska představující život na Vysočině v minulosti. Je zde k vidění na 30 staveb horácké lidové architektury a pro návštěvníky připraven bohatý program.
 • Hrad Pernštejn – nejnavštěvovanější moravský hrad, který hrál v mnoha pohádkách (Jak se budí princezny, Sedmero krkavců, atd.). Majestátnost hradu upevňuje fakt, že za celou svoji historii nebyl nikdy dobyt.
 • Šikland – komplex čtyř zábavních areálů s bohatým programem, kde můžete strávit celý den. Navštivte westernové městečko Šiklův mlýn, Fotopark krokodýl, Strašidelný zámek Draxmoor a Motosport military offroad areál.
 • Relaxovat můžete také ve vodním ráji v Jihlavě a v relaxačním centru ve Žďáře nad Sázavou.

Kostel sv. Jana Nepomuckého

Nedaleký hrad Pernštejn

Unikátní westernové městečko Šikland

Navštivte také skanzen Veselý Kopec


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 6. 2016 do 30. 9. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na e-mailu 
  studioglass@seznam.cz. Dotazy jsou možné na tel.: +420 775 604 094 nebo +420 777 606 012.
 • Pobyt není vhodný pro děti a domácí mazlíčky.

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Vysočina

nabídka byla ukončena