515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
3-denní wellness&fitness pobyt pro DVA na Šumavě
3-denní luxusní wellness&fitness pobyt pro DVA na Šumavě s polopenzí, welcome drinkem, relaxací v solno-jodové jeskyni, masáží, zábalem, peelingem a cvičením s trenérem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

3-denní wellness&fitness pobyt pro DVA na Šumavě

-53 %
3-denní wellness&fitness pobyt pro DVA na Šumavě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 52 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Napište nám na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Kde uplatnit voucher

Relaxace a sport na Šumavě

Lokalita Šumavy, která se oprávněně pyšní nádhernou přírodou, je v Česku považována za jedno z TOP míst, kde strávit dovolenou. Když je taková dovolená navíc doplněna příjemnou relaxací a okořeněná špetkou sportovních aktivit, právem ji můžeme označovat za přímo snovou. Nyní máte možnost tuhle wellness&fitness dovolenou zažít a navíc se super slevou 53%!

 

 

Balíček plný zážitků

Vyražte spolu s Vaším partnerem či kamarádkou/kamarádem na odpočinkovou dovolenou do Wellness Sport Hotelu Jas v Děpolticích na Šumavě. Čeká na Vás třídenní pobyt zahájený welcome drinkem a doplněnýbufetovou polopenzi.

Je pro Vás připraveno ubytování v komfortně vybavených pokojích Superior, kde najdete mimo běžného vybavení také ledničku, plný minibar či fén na vlasy. Snídaně i večeře jsou podávány formou švédského stolu, díky čemuž se hned po ránu můžete těšit na obrovský výběr teplých i studených pochutin a nápojů, které si můžete vychutnat na sluncem zalité terase s výhledem do údolí. Po večeři se přímo vybízí malé posezení v baru nad sklenkou vína či vychlazeného piva.

 

Wellness & fitness

V rámci balíčku se můžete těšit na dostatečné sportovní a relaxační vyžití. Zajít můžete do hotelového fitness, kde s trenérem vyzkoušíte strečink, cvičení na míči a posilování celého těla. Nádhernou přírodu v okolí můžete snadno prozkoumat díky nordic walkingu či využít 50% slevy na vypujčení kol (jedno kolo na celý den vás tedy vyjde pouze na 100 Kč). Mimo to najdete v areálu hotelu víceúčelové hřiště na nohejbal, fotbal, basketbal a další.

Po sportovním výkonu si dopřejte také pořádný odpočinek - pro oba je připravena 45 minutová relaxace v solno - jodové jeskyni, kde se Vaše tělo perfektně uvolní. Dále je pro oba připravena 30 minutová masáž, uvolňující zábal a peeling celého těla, po kterém se budete cítit jako znovuzrození.

 

Kam na Šumavě?

Hotel Jas leží na severu CHKO Šumava, jen kousek od:

 • hradu a zámku Klenová,
 • zřícenin hradů Pajrek u Nýrska a Rýznberk u Kdyně
 • jen 20 km od Klatov, kde najdete množství historických památek, barokní lékárnu, katakomby nebo Černou věž
 • jen 18 km od Černého jezera, skvělá dostupnost po železnici
 • Čertovo jezero, jezero Plešné, jezero Laka
 • rozhledna Koráb u Kdyně či Svatobor u Sušice
 • nedalekou jsou také historické Domažlice či Strakonice

 

Kde kupon uplatnit

Wellness & sport hotel JAS Děpoltice
Dešenice - Děpoltice 1
340 22 Nýrsko
tel: +420 732 543 540
E-mail: jas.hotel@seznam.cz


Doplňující informace

 • kupon je možno využít od 30. 3. do 30. 6. 2012
 • pobyt je nutno předem rezervovat na tel. čísle 732 543 540 nebo na emailu jas.hotel@seznam.cz
nabídka byla ukončena