515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
20minutový vyhlídkový let nad Brnem a okolím
20minutový vyhlídkový let nad Brnem a okolím s Aeroklubem Brno. Podívejte se na známá místa pěkně z výšky. Při více kuponech si můžete let prodloužit.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Morava

20minutový vyhlídkový let nad Brnem a okolím

-30 %
20minutový vyhlídkový let nad Brnem a okolím
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2011

Kde uplatnit voucher

Aeroklub Brno

Karkulínova 872/29, Brno-Tuřany

tel.: 608 864679, 776 751839

Více na www.akbrno.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chcete některý z letních dnů ozvláštnit a zchladit se v oblacích? A zajímalo by Vás podívat se na známá a zajímavá místa, či na místa, ke kterým máte nějaký osobní vztah, z ptačí perspektivy? Pak neváhejte a poznejte SVÉ město z výšky s Aeroklubem Brno.

Let se Vám zcela přizpůsobí. Díky navigačnímu systému GPS není dnes problém vyhledat v terénu i velmi malé zájmové cíle (např. konkrétní stavby - sídla firem, domy, chaty, chalupy, různé kulturní památky a přírodní jevy…). Vše záleží na konkrétní domluvě. Pokud nebudete mít přesné požadavky, Aeroklub sám navrhne trasu letu.

Můžete se těšit na jeden z těchto letounů: dvoumístný sportovní letoun Zlín-142, čtyřmístný sportovní a turistický letoun Zlín-43 nebo dvoumístný ultralehký letoun KP2U SOVA. Všechny tři uvedené typy mají srovnatelné letové vlastnosti a prakticky shodnou cestovní rychlost 180 km/hod.

Pokud se chcete podívat v Brně na konkrétní místo, velmi snadno si můžete vypočítat potřebnou letovou dobu. Stačí celkovou délku plánované trasy letu v kilometrech, odečtenou z mapy příslušného měřítka, podělit třemi a výsledkem je přímo doba letu v minutách.

 


Doplňující informace

  • platnost v sezóně 2011, tj. od května do konce září 2011
  • můžete si koupit více kuponů a let si prodloužit
  • na termínu je potřeba se domluvit na info@akbrno.cz nebo tel. čísle  608 864679, 776 751839
nabídka byla ukončena