515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Víkendový pobyt v hotelu Bílá růže v Písku
Relaxujte v historickém Písku na jihu Čech! Wellness víkendový pobyt pro dva v Hotelu Bílá růže přímo u řeky s výhledem na nejstarší most ve střední Evropě, se slevou 55% ušetříte 3610 Kč. Platnost až do konce června!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jižní Čechy

Víkendový pobyt v hotelu Bílá růže v Písku

-55 %
Víkendový pobyt v hotelu Bílá růže v Písku
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 154 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Udělejte si výlet do krásného historického města Písek v jižních Čechách a načerpejte síly v klidu při wellness pobytu! Čeká Vás ubytování v krásném tříhvězdičkovém hotelu Bílá růže, který je situován na romantickém místě s výhledem na řeku Otavu a nejstarší most ve střední Evropě. Budete bydlet v samém centru Písku!

Pro svou polohu, klid a krásu se město Písek stalo nejvyhledávanějším rekreačním centrem jižních Čech. Okolí Písku je vhodné pro rodinné dovolené, romantické pobyty, cyklistiku, jízdu na koni, golf,... Písek je město slavné historie, bohatých kulturních tradic, město v moři lesů, město na Otavě a tak bychom mohli ještě pokračovat...

Hotel Bílá růže nabízí luxusní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích. V hotelu naleznete restauraci, hotelovou pizzerii, lobby bar, hotelové wellness centrum, saunu, hotelový kongresový sál s vybavením, vyhlídkovou terasu s grilovacím altánem… V letních měsících podávají v hotelu snídaně na vyhlídkové terase. Jako nadstandardní službu hotel poskytuje nostop služby v lobby baru a na terase. Nově poskytují i zapůjčení notebooku za symbolický poplatek. V celém hotelu je k dispozici zdarma Wi-Fi.

Ale byla by věčná škoda trávit zde čas u počítače! Zvlášť, když máte v ceně celodenní vstup do Wellness centra Harmony. A co tam na Vás bude čekat? Vířivka Whirpool, sauna, fitness a parní kabina. Více na www.harmonypisek.cz. Navíc poloha hotelu na okraji Šumavy přímo vybízí k trávení času venku, ať už někam vyrazíte autem, pešky, na kole, na koni,...V blízkosti najde i Orlickou přehradu, množství rybníků a hlubokých lesů, hrady a zámky.

Potěšte partnerku nebo partnera nevšedním dárkem! Personál hotelu Bílá růže se na Vás těší. Pokud dáváte přednost kratšímu pobytu, v nabídce Slevotéky najdete i nabídku Hotelu Bílá růže na 1 noc.
Doplňující informace

  • platnost od 17.12.2010 až do 30.6.2011
  • pobyt je potřeba telefonicky rezervovat na tel.: 382 214 931
  • více informací na www.hotelbilaruze.cz
nabídka byla ukončena