515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness víkendy

Taky už od středy odpočíváte hodiny do pátečního odpoledne, kdy si konečně budete moci odpočinout? Práce vám půjde určitě lépe od ruky, pokud se budete na mít na co těšit. Třeba na wellness víkend. Víkendové wellness relaxační pobyty, plné odpočinku v sauně, relaxačních procedur a dalšího hýčkání vašeho těla i mysli jsou totiž to pravé pro zahnání únavy.

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness víkend levně

Wellness víkend je v dnešní době nutnost pro každého, kdo se cítí být ve stresu a unavený. Jen si to představte, celé dva dny nebudete muset nic řešit a necháte zkušený personál, aby se o vás postaral. A tenhle luxus si můžete dopřát velmi levně, stačí si projít naše nabídky. 

Ať už hledáte romantický wellness víkend pro dva, odpočinkový wellness víkend pro ženy nebo si chcete užít i s dětmi, u nás si určitě vyberete. A je možné, že ještě v průběhu pobytu si zamluvíte hned další. Protože odpočinku není nikdy dost.  

ikonka slevyUmožňujeme poznat wellness víkend pro dva, jednotlivce i rodiny v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů, zájezdů i výletů vám rádi poradíme včetně rezervací v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný wellness víkend najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.