515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness víkendy

zobrazeno 74 slev

Vyberte si wellness víkend levně

Wellness víkendy slibují několik dní s odpočinkem a čerpáním nové energie. Relaxační pocit po saunování prožijete v bazénu nebo vířivce. Masáž po dva dny je k odpočinku jako stvořená. Relaxace v podobě vodních radovánek přivede každého na myšlenku tento luxus někdy zopakovat. Po wellness víkendu pro dva si odpočinete a zrelaxujete celé unavené tělo i s partnerem nebo známým.

ikonka slevyUmožňujeme poznat wellness víkend pro dva, jednotlivce i rodiny v Česku i Evropě. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů, zájezdů i výletů vám rádi poradíme včetně rezervací v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný víkend najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyPokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.