515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Velikonoční pobyt v Posázaví - last minute nabídka
Last minute nabídka velikonočního pobytu v Posázaví v Hotelu Samechov. Večeře, 2 vstupy do sauny a relaxace uprostřed přírody. Spousta možností pro aktivní vyžití. Objevte kouzlo Posázaví a svezte se Posázavským pacifikem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Střední Čechy

Velikonoční pobyt v Posázaví - last minute nabídka

-43 %
Velikonoční pobyt v Posázaví - last minute nabídka
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

3 dny relaxace uprostřed přírody jen 30 minut cesty z Prahy

Rádi byste vyrazili někam do přírody a využili tak prodlouženého víkendu o Velikonocích? Možná právě pro Vás bude ideální pobyt ve vyhledávaném Posázaví v Hotelu Samechov***. Můžete se těšit na klidný a pokud máte zájem i aktivní pobyt uprostřed přírody a to včetně snídaní, 1x 3 chodové večeře dle výběru a 2 vstupů do sauny s bazénkem.

Posázaví pro romantické duše

Posázaví je tradiční rekreační oblast hlavně pro středočeský region. Řeka Sázava místy vytváří impozantní kaňony oblopené hlubokými lesy. Zkrátka pro romanticky založené je to místo, kam se určitě budou rádi znovu a znovu vracet!

Hotel Samechov Vám má co nabídnout, i když jste vášnivý sportovec. K dispozici je venkovní multifunkční hřiště na míčové hry. Zahrát si můžete i badminton, pétanque, billiard, šipky, stolní tenis a kroket a to vše zdarma!

 

Posázavský pacifik, hrad Český Šternberk, Konopiště,...

Jedním z hlavních lákadel regionu je jízda po železniční trati pojmenované pro krásu okolní krajiny jako Posázavský pacifik. Po této trati můžete dojet z Prahy až k samotnému hotelu! Na jednotlivých zastávkách najdete romantická místa jako například hrad Český Šternberk.

Pokud máte zájem, více o Posázavském pacifiku se dočtete v článku zde. Jako další místa, kde se vyplatí alespoň na chvíli vystoupit z vlaku jsou zastávky u zřícenin hradů Zbořený Kostelec nad Týncem nebo na Hlásku u Zlenic.

 

Kde kupon uplatnit

Hotel Samechov
Samechov č.50, Samechov - Chocerady
tel.: +420 317 792 107, +420 731 549 661
e-mail: rezervace@samechov.cz
www.samechov.cz


Doplňující informace

  • platnost kuponu v termínech od 6.4. do 10.4. a od 13.4. do 15.4.2012 (dále pak po domluvě s hotelem od 1.7. do 31.8.2012
  • po zakoupení kuponu proveďte rezervaci pobytu na tel. čísle: +420 317 792 107, +420 731 549 661 nebo e-mailu rezervace@samechov.cz
  • Více informací na www.samechov.cz
nabídka byla ukončena