515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Velikonoce 2019

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Kam na Velikonoce 2019? Vyberte si z wellness Velikonoc se slevou

Wellness pobyty slibují strávit Velikonoce 2019 plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit prožijete v bazénu nebo vířivce. I velikonoční masáž je k tomu jako stvořená. Wellness pobyty pro dva vás stmelí. Kam se o Velikonocích za wellness spolu s ubytováním vypravíte je na vás. Kupte levně pobyt v Čechách nebo na Moravě, na Slovensku, v Maďarsku nebo jinam do zahraničí.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám relaxovat levně přes Velikonoce a poznávat Česko i Evropu. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že totožný velikonoční wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý voucher na wellness pobyt vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.