515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Vánoční wellness pobyty

Po náročném a hektickém konci roku si každý z nás zaslouží odpočívat. Proč se tedy nesvěřit do rukou profesionálů? Nadělte si letos jeden dárek opravdu pro potěšení a užijte si wellness o Vánocích. Určitě to oceníte vy i vaši blízcí. Po pár dnech strávených relaxací v sauně, na masážích nebo ve vířivce se budete cítit jako znovuzrození a sváteční návštěvy pak budou opravdu milou povinností.

zobrazena 1 sleva

Wellness pobyty po Vánocích se slevou

Pořád váháte, zda si dopřát wellness na Vánoce? Pokud si svátky dokážete představit jen v klidu domova, můžete na relaxační dovolenou vyrazit klidně až před Silvestrem. A nemusíte zůstat jen v Česku, skvělé wellness pobyty po Vánocích si užijete i v kouzelné polské Wroclavi nebo v Tyrolských Alpách.

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám odpočinkové Vánoce s wellness. Spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem rádi poradíme a vyřešíme i rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Jestliže se stane, že úplně totožný vánoční wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám ho za danou cenu s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyU nás nakupujete bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.