515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
Romantický pobyt pro DVA na 3 a více dní u centra Budapešti
Pobyt pro DVA na 3 a více dní kousek od centra Budapešti, s bohatou snídaní a při prodloužení pobytu i se vstupem do lázní. Užívejte si ubytování v Hotelu Corvin*** a atmosféry lázeňské metropole se vším všudy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Wellness pobyty

Romantický pobyt pro DVA na 3 a více dní u centra Budapešti

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
35 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

27. 11. 2013 – 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Corvin ***
Angyal ulica 31
H-1094, Budapešť, Maďarsko


www.corvinhotelbudapest.hu
tel.: +3612186566
e-mail: corvin@corvinhotelbudapest.hu

Romantická návštěva Budapešti

Budapešť je jednou z nejoblíbenějších evropských metropolí. Že jste v ní ještě nebyli? Využijte další z našich akcí a poznejte toto jedinečné město. A na co se můžete těšit? Komfortní hotel, bohaté snídaně a nekončící lázeňskou pohodu!

Ať už se vydáte za poznáváním kultury s trochou romantiky nebo se radši dozvíte něco nového a zvolíte aktivní odpočinek u bazénu, Budapešť Vás nemůže zklamat. 

Stylové ubytování téměř v centru metropole

Hotel Corvin*** je rodinný hotel, situovaný jen pár kroků od centra města a mimo standardně vybavené pokoje Vám může nabídnout také hlídané parkoviště a skvělou dostupnost městské hromadné dopravy. Hotel je ideálním místem pro trávení odpočinku ve dvou, a díky své poloze přímo vybízí k romantickým procházkám za historickými památkami Budapešti.

Na recepci hotelu je také možné si zakoupit lístky na MHD nebo různé turistické atrakce. Najdete zde také mini bar a posezení.

Jste zvědavi na ubytování? Hotel Vám nabídne ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou, lednicí, kabelovou TV, trezorem a fénem na vlasy. 

Součástí tohoto pobytového balíčku je také bohatá bufetová snídaně pro oba, díky které načerpáte síly na celý den. 

Relaxujte v historických lázních

Pokud si zvolíte variantu B, budete mít možnost se na 1 den podívat do jedněch ze 3 historických lázeňských středisek. Tato varianta Vám totiž nabízí 1x volný vstup pro dva na celý den do jednoho z těchto lázeňských zařízení:

 • Lázně Gellert - Jedny z nejstarších maďarských lázní jsou pýchou Budapešti. Prameny napájející lázně jsou známy již téměř dva tisíce let. Vzhledem k vysoké teplotě vody tohoto pramene ho nazývali Očistec a později dostal název Panenská lázeň. Otevřeno 6-20 hod.
 • Lázně Lukács - V okolí dnešního koupaliště a lázní Lukács v Budapešti se v 12. století usadili rytíři řádu svatého Jana a vybudovali zde mimo jiné i lázně. Nedávno byly lázně zrekonstruované a byl postaven zážitkový bazén na místě bývalého a prakticky již nevyužívaného bahenního jezera. A v něm jsou instalovány různé zážitkové prvky: podvodní perličkové masáže, masážní trysky krku a šíje, masážní trysky zad, perličkové lavice a množství dalších. Otevřeno je zde od 6 do 19 hod.
 • Lázně Rudas - Jejich prameny - Juventus, Attila a Hungaria - jsou známé již tisíc let. Voda je hodnocena jako léčivá a má vysoký obsah fluoridů. Současná hala bazénu s kopulí se datuje do doby vlády Ali Paši z Budy - jsou to tedy slavné turecké lázně. Otevřeno denně 6-20 hod., a pá-so dokonce 22-4 hod.
 
Navíc získáváte 50% slevu do lázní Széchenyi:
 • Lázně Széchenyi -  Lázně jsou postaveny v novobarokním slohu a stojí ve středu města, ve středu Městského parku v zeleném pásu Pešti. Je to jedno z největších lázeňských zařízení v Evropě. Uvnitř jsou termální koupele pro muže i ženy, termální vanové lázně, bublinkové a slané koupele, a také velké bazény pod otevřeným nebem. Otevřeno 9-19 hod. každý den.

Krásy zimní Budapešti s návštěvou zimních trhů

Díky platnosti kuponu až do 31. 3. 2014 můžete Budapešť navštívit i zasypanou sněhem a provoněnou vánočním punčem. Vánoční trhy v Budapešti patří jednoznačně mezi 10 nejkrásnějších trhů v Evropě! Hlavní atrakcí budapešťských Vánoc je vánoční trh, na kterém lidoví umělci a drobní řemeslníci prodávají své rukodělné výrobky s vánoční tematikou.

 
Jaké památky nevynechat?

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédněte čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
Navštivte také například Tropicarium, které se pyšní největším mořským akváriem v Evropě. Co zde všechno uvidíte? Třeba žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů litrů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb. Ale také plno exotických druhů ryb, ptactva a dalších živočichů.
 
 
Ve vědeckém centru si můžete zažít interaktivní prohlídku plnou her, které zabaví děti i dospělé. AquaWorld potěší všechny milovníky vodních atrakcí!

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit v termínu od 27.11.2013 do 31.3.2014.
 • Kupon nelze uplatnit v termínu od 28.12.2013 do 2.1.2014.
 • Variantu zvolíte při objednávání kuponu.
 • Rezervace na emailu corvin@corvinhotelbudapest.hu (komunikace v angličtině).
 • Dítě do 6 let zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě od 6 let za 10 EUR/noc se snídaní.
 • Parkovné za 13 EUR/noc (je potřeba zmínit při rezervaci)
 • Cena nezahrnuje městskou daň.
 • Příplatky za děti a městská daň se platí při příjezdu na recepci.
 • Více informací na www.corvinhotelbudapest.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena