515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
Pobyt u termálního jezera Hévíz v Maďarsku pro DVA
Termální jezero Hévíz v Maďarsku. Unikátní pobyt u jezera pro DVA na 3 dny s NEOMEZENÝM WELLNESS a vstupem do termálních lázní. Relaxujte v naprosto jedinečném prostředí!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Wellness pobyty

Pobyt u termálního jezera Hévíz v Maďarsku pro DVA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
43 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

14. 12. 2012 – 31. 3. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Erzsébet ***
Erzsébet királyné útja 13-15.
H-8380 Hévíz
Maďarsko

www.erzsebethotelheviz.hu
tel.: 0036 83 / 342-035
e-mail: reservation@erzsebethotelheviz.hu

Relaxační pobyt u největšího termálního jezera v Evropě

Hévíz, to je nejen největší termální jezero v Evropě, ale především jedno z nejznámějších lázeňských měst v Maďarsku s neobyčejně příjemnou atmosférou. Najdete jej na jihozápadním cípu Balatonu v krajině plné hradů a zámků. Zde si můžete vychutnat naprosto jedinečný pobyt ve dvou!

 

Hotel Erzsébet kousek od jezera a s neomezeným wellness

Čeká vás luxusní ubytování 300 metrů od samotného jezera v příjemném wellness Hotelu Erzsébet.

 

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC, klimatizaci, TV, rádio, telefon, trezor, minibar a Wi-Fi připojení. Parkovat můžete v podzemních hlídaných garážích (za příplatek). 

 

Čekat vás bude také opravdu bohatá polopenze - snídaně a k tomu oběd nebo večeře podle Vašeho uvážení na místě. Na večeři máte vždy na výběr z několika jídel

 

Wellness v rámci balíčku

Těšte se na:

  • NEOMEZENÝ vstup do wellness zóny v hotelu s infra a finskou saunou, vířivkou, parní saunou. Každý návštěvník dostane župan.

Blahodárné relaxační účinky termálních pramenů

Voda v jezeře je známa pro své léčebné a rehabilitační účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogenuhličitany a zejména soli vápníku. Z pramenu na dně jezera vyvěrá 86 milionů litrů vody denně, takže voda v jezeře se úplně vymění každých 28 hodin.

Teplota jezera je v zimě 26-28°C. Termály jsou tedy otevřeny celoročně a pro případ nepřízně počasí mají i vnitří krytou část s lehátky a bazénem. Oblak jemné páry nad jezerem vytváří neobvyklou romantickou atmosféru a hlavně ohřívá okolní vzduch, takže zimy se bát nemusíte.

Kam se podívat v Hévízu a okolí

Hévíz je vzdálen pouhých 250 km od českých hranic. Najdete zde mnoho restaurací a hospůdek, které podávají místní jídla a také kavárny a cukrárny. Nudit se tedy rozhodně nebudete!

Vydejte se například na blízký zámeček Festetic v Keszthely, který je znám světově proslulou knihovnou Helikon. Turistickými zajímavostmi jsou zříceniny hradů v Sümegu, Tátice a Szigligetu. Využijte blízkosti Balatonu, který je jen 6 km od Hévízu a vydejte se třeba na brusle nebo do jezerní jeskyně v Tapolce.


Doplňující informace

  • Platnost kuponu od 12.12.2012 do 31.3.2013.
  • Po zakoupení kuponu proveďte rezervaci na e-mailu reservation@erzsebethotelheviz.hu (komunikace v angličtine nebo němčině).
  • Prodloužení pobytu na 4 dny (3 noci) s polopenzí a wellness za příplatek 1550 Kč/60 EUR. Pobyt si můžete také prodloužit zakoupením více kuponů.
  • Parkování v garáži za příplatek 5,5 EUR/noc. 
  • V ceně není zahrnut turistický poplatek 1,8 EUR/os/noc.
  • Více na www.erzsebethotelheviz.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena