515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Stylové ubytování pro DVA v penzionu Myslivna na Olomoucku
2denní stylové ubytování pro DVA včetně polopenze v penzionu Myslivna v Oderských vrších nedaleko krásné Olomouce. V nově vybavených pokojích, zařízených v mysliveckém stylu. Spousta příležitostí pro turisty a cyklisty.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Slezsko

Stylové ubytování pro DVA v penzionu Myslivna na Olomoucku

-40 %
Stylové ubytování pro DVA v penzionu Myslivna na Olomoucku
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 55 zákazníků
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 10. 2011

Kde uplatnit voucher

Penzion Myslivna
783 55 Velký Újezd 163
www.myslivna.eu
e-mail: provozni@myslivna.eu
tel.: 585 358 103

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Chcete zažít netradiční ubytování? Penzion Myslivna, který najdete v obci Velký Újezd na úpatí Oderských vrchů (18 km východně od Olomouce), tak je místem pro Vás. Všechny pokoje jsou nově vybavené a zařízené v mysliveckém stylu a útulnou atmosféru dotváří masivní nábytek.

Ubytováni budete v pohodlných mysliveckých pokojích

Jak se na každou správnou myslivnu sluší, v blízkosti se nacházejí krásné lesy, které lákají k turistickým vycházkám, houbaření i cykloturistice (a cyklostezek a cyklobusů je tu požehnaně).

Pravá myslivecká restaurace

Najíst se můžete ve stylové myslivecké restauraci a v létě můžete využít zahrádku s krytým grilem. A jedno je jisté, čeká na Vás nezapomenutelný gastronomický zážitek. Základ gastronomické nabídky tvoří tradiční česká kuchyně a zvěřinové speciality. Bohatou nabídku chutných jídel doplňuje široká škála kvalitních jakostních i přívlastkových moravských a chilských vín. Restaurace je má sekci kuřáckou i nekuřáckou.

V restauraci si vychutnáte tradiční českou kuchyni i zvěřinové hody

Pochutnejte si na úžasné zvěřině

Volný čas

Během svého pobytu můžete využít služeb Trumfcentra v nedalekém Přerově (fit centrum, squash, spinning, solárium, bowling nebo tenis).

Můžete si užít vyjížďky na koních v Ranči Mustang ve Veselíčku, který leží v krásném prostředí plném lesů a kopců.

Projeďte se na koních na Ranči Mustang

Je léto, takže Vás bude jistě zajímat i možnost koupání. V Lipníku nad Bečvou je letní koupaliště, milovníci tobogánů a vířivek mohou zajet do 12 km vzdálených Hranic, kde je nově otevřen moderní krytý aquapark. Ti, kdo mají rádi přírodní koupání, mohou využít také jezera zvaného Jadran mezi Osekem n. B. a Lipníkem n. B.

Tipy na výlety

Obvyklým cílem pěších turistů je hrad Helfštýn u Lipníka nad Bečvou. Turistickými značenými trasami je doslova protkáno úbočí Maleníku - po lesní cestě Gabrielka se můžete vydat za léčivými prameny Lázní Teplic nad Bečvou, za krásou aragonitu ve Zbrašovských aragonitových jeskyních, k nejhlubší propasti, můžete si prohlédnout školní polesí Valšovice a Valšovická jezírka nebo se projít přes kopec Krásnice, který je spojen s pověstmi o hadím králi.

Vydejte se na nedaleký hrad Helfštýn 


Doplňující informace

  • kupón je možné využít od 27.7. do 31.10. 2011
  • můžete si koupit více kuponů najednou, a pobyt si tak prodloužit
  • termín je nutné si domluvit na čísle 585 358 103 nebo e-mailu provozni@myslivna.eu
  • více informaci na www.myslivna.eu
nabídka byla ukončena