515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Sportovně-relaxační dovolená v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny
Pobyt pro DVA na 3 dny v Hotelu SportLife v Českosaském Švýcarsku s polopenzí, pizzou, bohatým sportovním vyžitím vč. neomezeného vstupu do fitness (včetně VibrGym) a romantickou privátní vířivkou se sektem. Aktivní odpočinek v nádherné přírodě!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, České Švýcarsko

Sportovně-relaxační dovolená v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny

-50 %
Sportovně-relaxační dovolená v Českém Švýcarsku pro DVA na 3 dny
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 41 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel SportLife Centrum
Lesní 1302/12
408 01 Rumburk

www.sportareal.cz
tel. +420 739 209 649, +420 733 189 030, +420 733 547 424
e-mail: info@sportareal.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Aktivní odpočinek v nádherné přírodě Českého Švýcarska

Lenošení na dovolené není nic pro Vás a raději volný čas využijete aktivně? Třeba na squashi, bowlingu nebo badmintonu? Rozhodně čtěte dál - dnešní nabídka pobytu v Českosaském Švýcarsku je ideální právě pro všechny milovníky pohybu

Hotel SportLife - perfektní mix odpočinku, gastronomie a sportu

Hotel SportLife se nachází v Rumburku, městě položeném v nádherném prostředí Českého Švýcarska. Tato poloha Vám nabízí perfektní podmínky pro sportovní aktivity, výlety a další vyžití. Součástí hotelu je velké sportoviště, relaxační prostory, restaurace se skvělou gastronomií a zároveň se z něj snadno dostanete do přírody a v zimě i na sjezdovku.

Po dobu tří dní zde budete ubytováni v dvoulůžkovém pokoji, který je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV, Wi-Fi a minibarem.

Součástí Vašeho pobytu je polopenze podávaná ve stylové restauraci hotelu. Jistě Vás zde uchvátí interiér s dubovými stoly, otevřeným krbem i jídelní lístek se specialitami z grilu doplněnými originálními omáčkami. Aby toho nebylo málo, pochutnáte si zde i na pizze a kávě dle Vašeho výběru.

Bohaté sportovní vyžití i romantická relaxace součástí balíčku

Dnešní nabídka není dělaná pro lenochy, naopak na své si zde přijdou všichni zastánci aktivní dovolené. Na co se můžete díky kupónu těšit?

 • 2x bowling (60 minut)
 • 1x squash vč. zapůjčení sportovního vybavení (60 minut)
 • 1x badminton v kryté sportovní hale vč. zapůjčení sportovního vybavení (60 minut)
 • NEOMEZENÝ vstup do hotelového fitness
 • neomezeně stolní tenis
Vedle sportu si užijete také romantického odpočinku v privátní vířivce a sauně, která bude doplněna láhví sektu. Účinky tepla, vířivkových i alkoholových bublinek uvolní namožené svalstvo a zajistí, že se budete cítit příjemně odpočinutí.
 

Neomezený vstup do moderního fitness potěší hlavně dámy

Věříme, že neomezený vstup do hotelového fitness potěší hlavně dámy. Proč? Neomezeně zde totiž můžete využívat špičkového vibračního posilovacího stroje VibroGym pro efektivní formování postavy, zvyšování pohyblivosti kloubů, relaxaci, odbourávání stresu i posilování kardiovaskulárního systému.
 
Vibrační posilovací stroj funguje na principu efektivních vibrací, které způsobují reflexivní stahování svalů, čímž dochází k jejich intenzivnímu posilování. Stačí pár minut cvičení s mírně pokrčenými koleny a výsledky brzo uvidíte. Na stroji lze procvičovat celé tělo. A pokud by toho pro Vás bylo málo, pokračujte na spinningových kolech nebo běžeckém pásu.
 

Na výlet do dech beroucí krajiny Českosaského Švýcarska

Jen 10 km od hotelu najdete NP Českosaské Švýcarsko. Je to oblast rozkládající se po obou březích řeky Labe, mezi Děčínem a Pirnou. Jde o naprosto unikátní přírodní oblast, kde uvidíte kvádrové pískovce pocházející z druhohor. Romantický obraz divoké přírody ještě dokreslují skalní soutěsky, jezírka, vodopády, zeleň a spousta vzácných druhů zvířat.

Pravčická Brána patří mezi symboly Českého Švýcarska a je největší skalní bránou ve Střední Evropě. Je vysoká 16 metrů a má rozpětí 26 metrů. Poblíž najdete také zámeček Sokolí hnízdo, kde si můžete zajít na oběd.

 
Pokud se do Českého Švýcarska vydáte v zimě, rádi určitě navštívíte i sjezdovky. Nedaleko areálu hotelu se nachází několik ski areálů - jeden přímo v Rumburku, další na Jedlové (11 km), v Dolním Podluží (9 km) a moderní ski areál v Liberci (50 km). V okolí najdete i 12 km běžeckých upravovaných tratí.
 

Za zážitky do Sklářské krčmy

Chcete-li zažít něco, co jinde určitě nezažijete? Vydejte se do Lindavy, kde navštivte stylovou sklářskou krčmu stojící u malebného rybníku. V nádherném prostředí se sklářskou atmosférou můžete jen tak posedět či si vyzkoušet práci skláře doslova na vlastní dech!

V originálním sklářském programu "Vytvoř si sám" si můžete sami vyfoukat  malou vázu, půllitr nebo džbánek. Programu se můžou zúčastnit všichni od dětí až po seniory - k ruce Vám budou sklářští mistři, kteří Vám ochotně pomohou a poradí. Na konci programu pak obdržíte "Glejt sklářského tovaryše", který Vám tento unikátní zážitek bude navždy připomínat!

Více informací o tomto jedinečném zážitku se dozvíte zde.

V prezentaci byly použity fotografie Správy Národního parku České Švýcarsko.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 11.10. do 22.12.2013.
 • Rezervace pobytu na tel. 739 209 649, 733 189 030, 733 547 424 nebo emailu info@sportareal.cz.
 • Pobyt si můžete prodloužit nákupem více kuponů.
 • Děti do 3 let bez nároku na lůžko zdarma
 • Děti od 3 do 8 let za 400 Kč/noc včetně polopenze.
 • Děti od 8 do 15 let za 500 Kč/noc včetně polopenze.
 • Zapůjčení dětské přistýlky 50 Kč/noc. 
 • Pobyt s domácím mazlíčkem za 250 Kč/noc.
 • Check - in v den příjezdu od 13.00 hod., check - out v den odjezdu do 10.00 hod.
 • Více informací na www.sportareal.cz.
nabídka byla ukončena