515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Špindlerův Mlýn pro DVA s polopenzí a neomezeným wellness
Pobyt pro dva v Alpském Hotelu*** ve Špindlerově Mlýně na 3 a více dní s polopenzí, neomezeným vstupem do hotelového wellnes a jízdou na bobové dráze.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko

Špindlerův Mlýn pro DVA s polopenzí a neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
91 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

1. 4. 2016 – 30. 10. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Alpský Hotel***
Svatopetrská 45, Špindlerův Mlýn 

www.alpskyhotel.cz
+420 499 433 242
alpsky@hotelonline.cz
check-in 14:00, check-out 10:00

Starosti nechte doma a vydejte se do Krkonoš! Ať už se rozhodnete pro relaxaci v hotelovém wellness centru nebo pro pěší turistiku či cykloturistiku, tým Alpského Hotelu*** udělá vše pro vaší spokojenost. Objevte krásy Špindlerova Mlýna i v jarních měsících a dopřejte plícím zdravý horský vzduch! 

Exteriér Alpského Hotelu***

Hotel v samém srdci Krkonoš

Alpský Hotel*** leží přímo v nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v malebném svatopetrském údolí, které je situováno pouze několik minut chůze od centra města. Hotel s bohatou historií a překrásnou atmosférou nabízí komfortní ubytování.

Pokoje jsou vybavené TV a vlastním sociálním zařízením. Na polopenzi si pochutnáte ve stylové restauraci Republika 1920, která připomíná atmosféru 20. let, kdy byl hotel postaven.

Na starosti běžných dní zapomenete v hotelovém wellness, kde můžete využít finskou saunu, infra saunu a vířivku nebo si objednat masáže.

K dispozici je vám rovněž romantické posezení u krbu ve vinárně, výhled na horské štíty a údolí i dětská venkovní trampolína. Ve středu i v sobotu se za příznivého počasí opékají špekáčky na ohništi před hotelem.

Exteriér Alpského Hotelu***

Komfortní pokoj v hotelu

Restaurace ve stylu první republiky

Wellness pro Vaše pohodlí

Wellness pro Vaše pohodlí

Odpočiňte si ve společenské místnosti

Špindlerův Mlýn není pouze zima a lyžování

 •  Aquapark Špindl vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány, včetně člunového tobogánu. K dispozici je i malá a velká vířivka, divoká řeka, masážní trysky a aqua bíke. 
 • Bobová dráha byla postavena v roce 1997 a patří dle názoru špičkového výrobce mezi tři nejatraktivnější projekty tohoto druhu na světě. 
 • Yellow Point vám umožní objevit adrenalinové zážitky a zdokonalit své sportovní dovednosti. Nabízí vypůjčení čtyřkolek, obří houpačku, lukostřelbu, lezeckou stěnu, přemostění a mnoho dalších aktivit. 
 • Lanovka Medvědín je v provozu i v letních měsících. Vydejte se pomocí lanovky k Pramenu Labe, Šmídové vyhlídce či Pančavskému vodopádu. 
 • Sněžka - nejvyšší hora České republiky, kterou by jste určitě měli vidět. Vrchol této hory slouží jako častý turistický cíl a pro jeho dosažení je možné využít spousty turistických tras. 
 • Naučná stezka Čertův důl začíná u boudy U Bílého Labe a skrývá kromě přírodních krás zejména mimořádně zachovalé hrazenářské dílo na Čertově strouze, staré více než 100 let.

Špindlerův Mlýn nabízí spousty míst, která stojí za návštěvu

Yellow Point - přemosťování


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 4. 2016 do 30. 10. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. 
  +420 499 433 242 nebo na e-mailu alpsky@hotelonline.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit. 

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Krkonoše, Jizerské hory

Výběr varianty

nabídka byla ukončena