515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Špindlerův Mlýn pro DVA s polopenzí a neomezeným wellness
Pobyt pro dva v Alpském Hotelu*** ve Špindlerově Mlýně na 3 a více dní s polopenzí, neomezeným vstupem do hotelového wellnes a jízdou na bobové dráze.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Relaxační pobyt ve Špindlerově Mlýně s wellness a polopenzí

Špindlerův Mlýn pro DVA s polopenzí a neomezeným wellness

-49 %
Špindlerův Mlýn pro DVA s polopenzí a neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
91 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2016

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Alpský Hotel***
Svatopetrská 45, Špindlerův Mlýn 

www.alpskyhotel.cz
+420 499 433 242
alpsky@hotelonline.cz
check-in 14:00, check-out 10:00

Starosti nechte doma a vydejte se do Krkonoš! Ať už se rozhodnete pro relaxaci v hotelovém wellness centru nebo pro pěší turistiku či cykloturistiku, tým Alpského Hotelu*** udělá vše pro vaší spokojenost. Objevte krásy Špindlerova Mlýna i v jarních měsících a dopřejte plícím zdravý horský vzduch! 

Exteriér Alpského Hotelu***

Hotel v samém srdci Krkonoš

Alpský Hotel*** leží přímo v nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v malebném svatopetrském údolí, které je situováno pouze několik minut chůze od centra města. Hotel s bohatou historií a překrásnou atmosférou nabízí komfortní ubytování.

Pokoje jsou vybavené TV a vlastním sociálním zařízením. Na polopenzi si pochutnáte ve stylové restauraci Republika 1920, která připomíná atmosféru 20. let, kdy byl hotel postaven.

Na starosti běžných dní zapomenete v hotelovém wellness, kde můžete využít finskou saunu, infra saunu a vířivku nebo si objednat masáže.

K dispozici je vám rovněž romantické posezení u krbu ve vinárně, výhled na horské štíty a údolí i dětská venkovní trampolína. Ve středu i v sobotu se za příznivého počasí opékají špekáčky na ohništi před hotelem.

Exteriér Alpského Hotelu***

Komfortní pokoj v hotelu

Restaurace ve stylu první republiky

Wellness pro Vaše pohodlí

Wellness pro Vaše pohodlí

Odpočiňte si ve společenské místnosti

Špindlerův Mlýn není pouze zima a lyžování

 •  Aquapark Špindl vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány, včetně člunového tobogánu. K dispozici je i malá a velká vířivka, divoká řeka, masážní trysky a aqua bíke. 
 • Bobová dráha byla postavena v roce 1997 a patří dle názoru špičkového výrobce mezi tři nejatraktivnější projekty tohoto druhu na světě. 
 • Yellow Point vám umožní objevit adrenalinové zážitky a zdokonalit své sportovní dovednosti. Nabízí vypůjčení čtyřkolek, obří houpačku, lukostřelbu, lezeckou stěnu, přemostění a mnoho dalších aktivit. 
 • Lanovka Medvědín je v provozu i v letních měsících. Vydejte se pomocí lanovky k Pramenu Labe, Šmídové vyhlídce či Pančavskému vodopádu. 
 • Sněžka - nejvyšší hora České republiky, kterou by jste určitě měli vidět. Vrchol této hory slouží jako častý turistický cíl a pro jeho dosažení je možné využít spousty turistických tras. 
 • Naučná stezka Čertův důl začíná u boudy U Bílého Labe a skrývá kromě přírodních krás zejména mimořádně zachovalé hrazenářské dílo na Čertově strouze, staré více než 100 let.

Špindlerův Mlýn nabízí spousty míst, která stojí za návštěvu

Yellow Point - přemosťování


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1. 4. 2016 do 30. 10. 2016.
 • Pokud již máte vybraný termín, je třeba si jeho dostupnost ověřit ještě před koupí. Rezervace pobytu a volné termíny na tel. 
  +420 499 433 242 nebo na e-mailu alpsky@hotelonline.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit. 

 

Nevybrali jste si tuto nabídku?
Seznamte se s dalšími nabídkami z kategorie: 
Pobyty - Krkonoše, Jizerské hory

Výběr varianty

nabídka byla ukončena