515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v maďarském městě Sopron s wellness
Pobyt pro DVA na 3 a více dní v 3* hotelu Lövér, který je obklopen zelení sopronské přírodní rezervace. Bohatá polopenze, hotelové WELLNESS NEOMEZENĚ a památky města Sopron. Vinařská lokalita kousek od Neziderského jezera i zámku Esterházy!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Pobyt pro DVA na 3 a více dní v maďarském městě Sopron s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 95 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 22. 12. 2015

Kde uplatnit voucher

Hotel Lövér
Várisi út 4.
9400 Sopron
Maďarsko

www.hotellover.hu/en
Tel.: +36 99 888 400
E-mail: info@hotellover.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.


Toužíte po chvílích odpočinku, ale zároveň chcete vidět něco nového? Maďarské město Sopron je pak skvělou volbou. Je to jediné maďarské město s kompletně zachovaným středověkým jádrem a zároveň je to také lokalita, kde se pěstuje proslulé maďarské víno. A do Rakouska to máte jen 10 kilometrů!

Klidná lokalita hotelu

Křižovatka cest mezi Vídní a Budapeští

Díky blízkosti hranic s Rakouskem se nemusíte bát, že se nedomluvíte - většina místních umí plynule německy. Sopron vás rozhodně okouzlí krásným historickým centrem, které je jako stvořené na romantické večerní procházky. V noci je navíc vše nádherně nasvícené. 

Mezi Vídní a Budapeští

Ubytování uprostřed zelené oázy

3* Hotel Lövér se nachází v zeleni přírodní rezervace Sopron a nabízí tak nespočet možností pro sportovní vyžití. Jsou zde udržované cesty pro pěší i cyklisty, nemusíte se bát vyjet na cyklovýlet ani s dětmi. 

Hotel v přírodní rezervaci

Odpočinek ve stylu

V hotelu jsou pro vás připraveny nekuřácké pokoje (kouření je povoleno pouze na vymezených místech), které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a Wi-Fi připojením. V každém pokoji se nachází televize, lednice, rádio a fén, ve většině pokojů se pokocháte také výhledem z balkónu.  Úklidová služba chodí každý den.

Pokoje jsou standardně vybaveny

V ceně balíčku je mimo jiné rozšířená polopenze. Každé ráno si budete moci pochutnat na bohaté snídani podávané formou švédkých stolů, v poledne mezi 13-14 hod. na vás bude čekat polévka. Bohaté večeře formou švédských stolů nebo 4-chodové menu na vás budou čekat každý večer od 18:00.

Možnost rozšíření o polopenzi

Wellness i fitness centrum neomezeně

V rámci tohoto pobytu budete mít neomezený vstup do hotelového wellness. Bude vás čekat bazén 10 x 4,5 m, jacuzzi, sauna a fitness centrum s profesinálním posilovacím a kardio vybavením.

Odpočívejte v hotelovém wellness

Budete mít také 20% slevu na další služby poskytované hotelem (např. salón krásy).

Vinařská oblast proslulá modrými odrůdami

Sopron byla až do 18. století největším obchodním vinařským centrem ve střední Evropě. Nejznámější odrůdou modrého vína této oblasti je Kékfrankos - Frankovka, kterou doprovází Zweigelt a Cabernet Sauvignon.

Nedaleko vinic

Na procházku po historickém městě Sopron

V přes tisíc let starém městě o památky opravdu není nouze - už vstup do starého města branou Požární věže (Füztorony) je impozantní (věž je vysoká 60 m). Hned za ní se rozprostírá Hlavní náměstí (Fö tér) s barokním sloupem nejsvětější Trojice. Za zhlédnutí stojí také domy z 15. století - v domu č. 5 svého času pobýval král Matyáš Korvín a v 19. století jeden z nejvlivnějších politiků Maďarska, István Széchenyi. 

Historické centrum města Sopron

Neziderské jezero - památka UNESCO

Při svém pobytu v Soproni byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Neziderského jezera (německy Neusiedler See, maďarsky Fertő-tó), které je vedle Balatonu jediné velké stepní jezero v Evropě. Vyznačuje se pásmem rákosí a mělkostí a v roce 2001 bylo připsáno na Seznam světového dědictví UNESCO.

Relax u Neziderského jezera

Palác Esterházy - maďarské Versailles

Pouze 25 km od Soproně se nachází známý rokokový palác Esterházy, který rozhodně stojí za to vidět.  Uvnitř je celkem 126 pokojů a knihovna, kde se nachází 22 000 svazků knih. Mezi lety 1766-1790 byl palác domovem pro Josepha Haydna, tzv. otce symfonie.

Maďarské Versailles

Lázně Bükfürdő - oáza klidu a odpočinku

Pokud vás omrzí hotelové wellness a budete si chtít vyzkoušet i klasické maďarské lázně, máte možnost navštívit lázně Bükfürdő (45 km od hotelu). Jedná se o jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evorpských léčebných lázní.

Druhé největší maďarské lázně, rozkládající se na 14 hektarech, nabízejí svým návštěvníkům celkem 32 bazénů a vodní plochu přesahující 5 200 m²! Najdete zde bazény s léčivou vodou (32 až 38 °C), ale také plavecké bazény s teplotou 26 až 28 °C. Samozřejmostí jsou také brouzdaliště a nejrůznější vodní atrakce.

Familypark - zábava pro celou rodinu

Vydejte se se svými dětmi do největšího zabavního parku v Rakousku! Familypark, řídící se mottem "zábava pro celou rodinu" se nachází pouhých 20 kilometrů od ubytování!

Největší zábevní park v Rakousku leží jen kousek od Soproně

Vyzkoušet tak můžete nejrůznější atrakce - svezte se vláčkem či mezi sebou sveďte námořní bitvu prostřednictvím lodiček na dálkové ovládání. Milovníkům adrenalinu pak doporučujeme například atrakci Let na orlovi (Adlerflug)! Otevírací dobu a další užitečné informace najdete zde.

Uložiť

Uložiť


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 22. 8. 2015 do 22. 12. 2015 (mimo 8. 10. - 10. 10. 2015 a 23. 10. - 1. 11. 2015).
 • Rezervace pobytu na e-mailu info@hotellover.hu (komunikace v angličtině) nebo na tel. +36 99 888 400. 
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 515 550 650, e-mail podpora@slevoteka.cz) a my za vás rezervaci rádi vyřídíme.
 • Pobyt s dětmi (platí se na místě):
  • Dítě do 5,9 let zdarma.
  • Dítě od 6 do 13,9 let za 15 €/noc.
  • Dítě od 14 let se počítá jako dospělý za 30 €/noc
 • Povinné příplatky (platí se na místě):
  • pobytová taxa za 1,50 €/osoba starší 18 let.
 • Ostatní příplatky (platí se na místě):
  • domácí mazlíček za 14 €/pobyt.

Hodnocení pobytu

4,4 z 5
Celkem hodnotilo 19 zákazníků.
Pokoj:
Jídlo:
Služby:
Personál:
Poloha:

 • aniaklimek 30. 8. 2016
 • anton.g 11. 1. 2016

  jidlo super

zobrazit hodnocení / 19 zákazníků

Výběr varianty

nabídka byla ukončena