515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 3 nebo 6 dní s wellness
Relaxační pobyt u Slunečných jezer v Senci u Bratislavy pro DVA na 3 nebo 6 dní v Hotelu Sun s polopenzí a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a dětského světa. Odpočívejte ve vyhledávané oblasti, kde slunce svítí 2200 hodin v roce!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Malé karpaty

Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 3 nebo 6 dní s wellness

-46 %
Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 3 nebo 6 dní s wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 80 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 10. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Sun***
Slnečné jazerá
903 01 Senec
Slovensko

www.hotelsun.sk
tel: +421 245 925 897, +421 220 201 020
email: info@hotelsun.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Letní relaxace u vyhledávaných Slunečních jezer Senec

Představte si místo, kde slunce svítí 2200 hodin v roce - vy jen tak odpočíváte, užíváte si wellnessnabíráte sílu pod slunečními paprsky a zpátky se vracíte nabití energií a zářící štěstím.

Lákavá představa? Vypravte se do Sence a proměňte sen v realitu!

Víkendový pobyt v Hotelu Sun s wellness

Komfortní Hotel Sun*** je ideálním cílem pro všechny - od zamilovaných párů, přes rodiny s dětmi a po relaxu toužící přátele, až po seniory. Hotel leží v klidném prostředí přímo u vodní plochy Slunečních jezer, kde se budete kochat okouzlujícím výhled na třpytivou vodní hladinu.

Komfortní ubytování v Senci Vám zaručí nadstandardně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, LCD TV, trezorem, ledničkou a Wi-Fi

V rámci kuponu se také těšte na bohatou polopenzi skládající se ze snídaně formou švédských stolů a lahodných večeří.

Neomezeně vstup do bazénu a dětského světa

Váš pobyt Vám také zpříjemní NEOMEZENÝ vstup do bazénu a dětského světa, kde si pořádně odpočinete nejen Vy, ale také Vaše ratolesti.

Pokud byste měli odpočinkuve vodě málo, vydejte se do exkluzivního termálního Aquaparku Senec. Čekají Vás vodní trysky a chrliče, chodníky, masážní lavice a hlavně 6 vnitřních bazénů s teplotou vody od 28 do 38 stupňů Celsia. Zábavu zajistí tobogán 76 metrový tobogán, v bazénech nechybí ani skluzavky, protiproudy a mnoho dalšího. V létě aquparku vévodí 12-ti metrová věž tobogánu AquaFun.

Tygří farma kousek od hotelu

Kousek od Sence se také nachází Oáza sibiřských tygrů, kterou nezapomeňte navštívit. Uvidíte zde asi 20 hrajících si tygrů i lvů.

Unikátní je také Muzeum včelařství s nejrůznějšími včelařskými artefakty a kousek od hotelu (asi 7 km) najdete také Jezdecké centrum Corporex, kde si můžete užít zábavu na koňském hřbetu.

Za pečenou husou do Slovenského Gróbu

Při představě pečené husičky se Vám sbíhají sliny? Vydejte se do vesničky Slovenský Grób! Ta je vzdálená od Bratislavy asi 20 kilometrů a vyhlášená tím, že si v ní skoro výhradně pochutnáte právě na pečených husách podávaných v tradičním hliněném pekáči, s bramborovými lokšemi a se zelím. Mňam!

Senec a Bratislava - historie i nákupy

Senec je historické město s bohatou historií od roku 1252 a přezdívá se mu také "oblíbenec Marie Terezie". Najdete jej asi 25 km za Bratislavou a jen 15 km od pohoří Malé Karpaty, kam se můžete vydat za turistikou i lyžováním. V Senci najdete nespočet zajímavých historických památek

Nespočet zajímavostí najdete samozřejmě v Bratislavě. Vyjma Bratislavského hradu, který se jako dominanta tyčí nad městem, se také můžete vypravit za nákupy do nespočtu nákupních pasáží a galerií.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 20.5. do 30.10.2013.
 • Termín je nutné si domluvit na čísle +421 245 925 897, +421 220 201 020 nebo emailu info@hotelsun.sk.
 • Pobyt pro DVA na 6 dní (5 nocí) za příplatek 5000 Kč/2 osoby. Balíček obsahuje vše, co pobyt na 3 dny. Vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma vč. stravy a ubytování (bez nároku na lůžko - v posteli s rodiči).
 • Děti 3-6 let bez nároku na lůžko platí 6 EUR/den za polopenzi (dokoupení stravy je povinné). Pokud dítě 3-6 let spí na přistýlce platí 12/den vč. polopenze.
 • Dítě 6-12 let na přistýlce s polopenzí 25 EUR/noc.
 • Osoba starší 12-ti let 35 EUR/noc.
 • Pes za příplatek 15 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 0,7 EUR/osoba/den.
 • Více informaci na www.hotelsun.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena