515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Vysoké Tatry

Chcete si odpočinout od ruchu měst? Vydejte se do hor! Čerstvé povětří vás osvěží a při pohledu z vrcholků majestátních kopců se budete cítit volní jako ptáci. A když vás zmůže únava, můžete pár hodin prolenošit v sauně nebo v bazénu. Přesně to vás totiž čeká při wellness pobytech ve Vysokých Tatrách.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Dovolená ve Vysokých Tatrách - relax za dobrou cenu

Vysoké Tatry jsou ideálním místem na dovolenou pro lidi, kteří mají rádi aktivní odpočinek. Ale i když nejste úplně typ horala, který každé ráno za svítání vyráží na túru, můžete si volné dny v Tatrách skvěle užít. Nemusíte celý den trávit venku. Wellness pobyty ve Vysokých Tatrách nabízí možnost odpočinku v sauně, v bazénu nebo na masáži. A až budete odpočatí, výstup na vrcholky hor bude pro vás daleko snazší. Užijte si dovolenou v tempu, jaké vyhovuje právě vám!

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Vysoké Tatry spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt ve Vysokých Tatrách najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.

Wellness Slovensko | Wellness Bratislava | Wellness Malá Fatra | Wellness Považie | Wellness Spiš | Wellness Vysoké Tatry