515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty na Spiši

Oblast Spiše patří k nejmalebnějším částem Slovenska. Kde jinde totiž najdete majestátní kopce, divokou přírodu, malebné podhorské vesničky s lidovou architekturou a zároveň i památky oceněné UNESCem? K tomu si přidejte možnost wellness pobytu na Spiši a máte tip na skvělou dovolenou!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Spiš – příroda i relax za skvělé ceny

Když se řekne Spiš, dost z vás asi bude trochu tápat. Někdo si možná po chvíli vzpomene na Spišský hrad, nejrozsáhlejší hradní komplex v Evropě. To ale není jediné lákadlo tohoto turisticky atraktivního regionu. Největším pokladem je totiž nádherná příroda. Romantické rokliny a skalnaté útvary Slovenského ráje nebo zalesněné svahy Spišské Magury, to jsou místa, která vám učarují. A kam se budete určitě chtít vrátit. Pokud zvolíte pobyt z naší nabídky, užijete si Spiš i s wellness.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Spiš spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt na Spiši najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.

Wellness Slovensko | Wellness Bratislava | Wellness Malá Fatra | Wellness Považie | Wellness Spiš | Wellness Vysoké Tatry