515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Považie

Bělostné vápencové skály na svazích Bílých Karpat, pohraniční hrady strážící údolí Váhu, to je slovenská oblast Pováží. I vy můžete poznat její krásy. Podívejte se na naši nabídku wellness hotelů v Pováží a nechte se inspirovat!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Wellness v Pováží se slevou

Pokud vás při výletech po Česku uchvátila krása Adršpašských a Prachovských skal, zajeďte se podívat také do slovenského Pováží. Zdejší vápencové útvary jsou snad ještě malebnější. A navíc, většinu z nich najdete v podhůří Bílých Karpat. Stejně jako u nás, i jejich slovenská strana je plná hlubokých lesů, kde se můžete procházet celý den. Pobyt v přírodě je skvělý balzám na nervy. A odpočinek můžete dopřát i tělu. Vyzkoušejte wellness v Pováží. U nás si navíc můžete vybrat pobyty za výhodné ceny.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Pováží spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Pováží najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.

Wellness Slovensko | Wellness Bratislava | Wellness Malá Fatra | Wellness Považie | Wellness Spiš | Wellness Vysoké Tatry