515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Malá Fatra

Vydejte se po stopách Jánošíka a jeho zbojnických chlapců, kterým byly domovem lesy na úbočích kopců Malé Fatry! Nádherná příroda, čerstvý horský vzduch a nabídka úžasných wellness aktivit v místě ubytování, to je recept na skvělou odpočinkovou dovolenou.

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Malá Fatra - horské túry i relax ve wellness

Malá Fatra je hotový turistický ráj. Na svazích kopců se pasou ovce, z výhledů z vrcholků hor se tají dech. Milovníci adrenalinu určitě ocení přechod Jánošíkovými dierami, kde přechody po skalnatých římsách střídají žebříky vedoucí strmě na skály a pohledy na divokou vodu horského potoka. Pokud ale o dovolené chcete spíš relaxovat, wellness pobyt v Malé Fatře by mohl být to pravé pro vás. Bylinkové koupele, finská sauna nebo vířivka vás určitě uvolní  a příjemně naladí. Přijeďte to zkusit třeba s partnerem!

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Malou Fatru spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt na Malé Fatře najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.

Wellness Slovensko | Wellness Bratislava | Wellness Malá Fatra | Wellness Považie | Wellness Spiš | Wellness Vysoké Tatry