515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty v Bratislavě

Máte pocit, že po rozdělení Československa se hlavní město našich sousedů vzdálilo kamsi na východ? Překonejte obavy, Bratislava leží jen pár desítek minut jízdy od hranic. Můžete se tam vypravit klidně třeba o víkendu. A nemusíte chodit jen po památkách. Využijte naši nabídku wellness pobytů v Bratislavě!

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Do Bratislavy za historií i relaxem

Kdo by neznal hranatou siluetu hradu tyčícího se nad řekou Dunaj? Stavba, jejíž historie sahá až do 10. století, ale není jediným turistickým lákadlem. Romanticky založené duše se určitě mnohem raději vydají na zříceninu hradu Děvín. Milovníky kuriozit určitě pobaví pouliční sochy, za všechny jmenujme například oblíbeného Čumila vylézajícího z kanálu. A když budete unavení toulkami městem, můžete si odpočinout ve wellness v jednom z luxusních bratislavských hotelů.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Bratislavu spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt v Bratislavě najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.

 Wellness Slovensko | Wellness Bratislava | Wellness Malá Fatra | Wellness Považie | Wellness Spiš | Wellness Vysoké Tatry