515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty na Slovensku se slevou

×zrušit filtry
zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si wellness pobyt na Slovensku se slevou

Wellness pobyty na Slovensku slibují dny plné odpočinku a čerpání nové energie. Uvolňující pocit po saunování prožijete v bazénu nebo přímo vířivce, ale i masáž je k tomu jako stvořená. Relaxace pro ženy i muže v podobě vodních radovánek nebo nicnedělání a popíjení šampaňského v jednom ze slovenských apartmánů vás přivede na myšlenku tento luxus zopakovat vícekrát v roce. Wellness pobyty pro dva v blízkém zahraničí vás stmelí. Kam se za relaxačním wellness se slevou vypravíte, je čistě na vás. Kupte levně wellness pobyt někde na Slovensku nebo jinam v zahraničí.

ikonka levněUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám s dětmi poznat levně Slovensko spolu s wellness. Spokojenost klientů je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytů se slevou vám rádi poradíme včetně rezervace.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Když úplně totožný wellness pobyt na Slovensku najdete před nákupem u nás jinde levněji, pak vám ho nabídneme za danou cenu. A s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka spokojenostNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky wellness pobytu na Slovensku, můžete nevyužitý voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme uhrazenou částku.