515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty Silvestr 2018

Silvestr nemusí být jen jedna velká nekonečná párty, po které bude první den Nového roku tak trochu rozostřený. Do roku 2019 můžete vstoupit úžasně odpočinutí a výborně naladění. Přesně to si totiž můžete dopřát na některém z našich silvestrovských wellness pobytů. A nebojte se vyrazit i do zahraničí, s našimi slevami se to rozhodně vyplatí! 

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Wellness pobyty na Silvestra se slevou

Cítíte se na konci roku unavení a rádi byste si odpočali? Vyzkoušejte wellness na Silvestra! Pokud se bojíte, že po Vánocích už si žádnou dovolenou nemůžete dovolit, podívejte se na naši nabídku slevových pobytů. Ty vám rozhodně vítr v peněžence neudělají a vy si dopřejete super start do Nového roku!

ikonka slevyUmožňujeme jednotlivcům, dvojicím i rodinám užít si odpočinkový Silvestr s wellness. Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. S výběrem pobytu vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že stejný silvestrovský wellness pobyt najdete před nákupem jinde levněji, nabídneme vám tento pobyt za danou cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky pobytu, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.

Slevy na wellness pobyty na Silvestr: ČR | Polsko | | Maďarsko | Slovensko a další.