515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Silvestrovský pobyt plný romantiky a zábavy v maďarském Györu pro DVA
Užijte si pravou silvestrovskou romantiku v maďarských lázních Györ pro DVA na 3 a více dní s ubytováním a polopenzí v Hotelu Amstel. Můžete se těšit na nabitý balíček se spoustou výhod a NEOMEZENÝM vstupem do sauny!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Termální lázně

Silvestrovský pobyt plný romantiky a zábavy v maďarském Györu pro DVA

-30 %
Silvestrovský pobyt plný romantiky a zábavy v maďarském Györu pro DVA

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 1. 2014

Kde uplatnit voucher

Amstel Hattyú Inn
Töltésszer u. 18
H-9025 Győr, Maďarsko 

www.amstelhattyu.hu
tel.: 0036-96/518-423
e-mail: amstelhattyu@t-online.hu 

 

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Silvestrovská relaxace v maďarském Györu

Že ještě nevíte, co podniknout na Silvestra? Jak s noblesou zakončit uplynulý rok a s grácií přivítat ten nový? Nyní máte jedinečnou možnost spojit silvestrovskou atmosféru s romantickým wellness pobytem v krásném lázeňském městě Györ v nedalekém Maďarsku!

Centrum maďarského lázeňství, to je Györ

Györ nebo-li Ráb, jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází mezi Bratislavou a Budapeští. Bohatá historie datující se až do 11. století vytvořila město s jedinečnou atmosférou a nespočtem nádherných památek. Město leží na soutoku tří řek - Dunaje, Ráby a Rábce.

Příjemné ubytování v Hotelu Amstel

Silvestrovský balíček zahrnuje ubytování v rodinném Hotelu Amstel Hattyú. Hotel se nachází pouhých pár kroků od historického centra města, na břehu řeky Dunaj. 

Můžete se těšit na ubytování v útulném pokoji, s klasickým vybavením (TV, sociální zařízení, úložné prostory, WC, Wi-Fi). Užívejte si rodinné atmosféry a krásného výhledu na dunajskou zimní krajinu.

Nechte se rozmazlovat výtečnou pohostinností hotelového personálu. V restauraci na Vás bude čekat polopenze, která zahrnuje snídaně formou švédských stolů (můžete si vybrat mezi teplou a studenou kuchyní) a večeře výběrem z menu. Také si můžete každé odpoledne dopřát sladké zákusky a čaj, které máte v ceně.

Sauna neomezeně a další výhody

Dále se můžete těšit na uvítací welcome drink pro oba, a pokud cestujete se svými ratolestmi, tak je připravte pár malých, silvestrovských dárečků. Součástí pobytu je také NEOMEZENÉ využití hotelové sauny.

Celodenní vstup do termálních a zážitkových lázní Rába Quelle v Györu

A to pořád není všechno! Díku kuponu si užijete také celodenní vstup do lázní Györ pro dvě osoby.

Termální a zážitkové lázně v maďarském Györu byly otevřeny v roce 2003 a zařadily se mezi nejoblíbenější maďarské lázně vůbec. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 metrů.

Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény. Dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště. Pravidelně se tu konají rozličné programy, k občerstvení slouží několik restaurací a barů, které nabízí rozličné kulinářské zážitky

Lázně jsou otevřeny celoročně o víkendu od 9.00 do 21.00 hod. Za celodenní vstupenku zaplatíte 2600 HUF (což je asi 260 Kč). Ušetřit můžete na večerním vstupném, rodinné vstupence nebo pokud jste senior. Za lehátka a fény se zde nic neplatí. Kompletní ceník najdete zde.

Silvestrovská zábava po celý večer!

Jelikož si jedete užít kvalitní silvestrovské atmosféry, nechte se bavit programem, který Vám Hotel Amstel přichystal. Dopřejte si noblesní galavečeři a poté Vás bude celou silvestrovskou nocí doprovázet hudba, tanec a výherní loterie.

Procházka po centru historického Györu

Při návštěvě města Györu se projděte kolem biskupské rezidence, na které byl koncem druhé světové války zastřelen blahořečený biskup Vilem Apor. V rezidenci je dnes výstava o životě a mučednické smrti tohoto statečného muže.

Dále směřujte k bazilice, kde je možné vidět hermovku sv. Laszlo, která patří mezi nejvýznamnější relikvie v Maďarsku. Také můžete vidět hrobku Vilema Apora a obraz Madony s Ježíškem, který v 17. století ronil krvavé slzy během mše. Nezapomeneme se podívat na jezuitský kostel sv. Ignáce z Loyoly, který se nachází na Sczechenyiho náměstí. Pokračujte ke kostelu karmelitánskému, ve kterém se nachází vzácný obraz Černé madony.


Doplňující informace

 • Kupón noci je možné využít v období od 30.12.2013 do 1.2.2014. 
 • V případě zakoupení varianty na 3 noci nástup na pobyt dle Vašeho výběru i o den dříve nebo jeho ukončení o den později.
 • Rezervace pobytu na tel.: 0036-96/518-423 nebo na e-mailu: amstelhattyu@t-online.hu.
 • Délku pobytu si vyberete ve 2. kroku objednávky.
 • Děti do 3 let zdarma.
 • Děti od 3 do 10 let se slevou 70% z ceny pro dospělou osobu.
 • Děti starší než 10 let platí 100% ceny pro dosp. osobu.
 • Pobytová taxa 1 EUR/osoba/noc.
 • Poplatky se hradí na místě.
 • Více informací na www.amstelhattyu.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena