515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Silvestr pro DVA na 5 dní s wellness a polopenzí v luxusním hotelu v Trnavě
Rozlučte se starým rokem s grácií a stylem - prožijte Silvestr v luxusu a přepychu v Hotelu Holiday Inn! Čeká Vás nadstandardní ubytování pro DVA na 5 dní s polopenzí, se vstupem do relax centra, fitness a nezapomenutelnou oslavou Silvestra.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Považie

Silvestr pro DVA na 5 dní s wellness a polopenzí v luxusním hotelu v Trnavě

-55 %
Silvestr pro DVA na 5 dní s wellness a polopenzí v luxusním hotelu v Trnavě
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 2. 1. 2014

Kde uplatnit voucher

Holiday Inn Trnava
Hornopotočná 5
917 01 Trnava
Slovensko

www.holidayinn-trnava.sk
tel. +421 333 250 100
e-mail: reservation@holidayinn-trnava.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Oslavte nový rok stylově ve slovenské Trnavě

Nespokojíte se jen s tím, co je standardní? Chcete prožít oslavu Silvestra, ale tentokrát opravdu na úrovni? Pak je dnešní nabídka přímo pro Vás! Naláká Vás totiž do Trnavy, kde si užijete silvestrovský pobyt v luxusním Hotelu Holiday Inn s polopenzí a vstupem do wellness a fitness!

V Holiday Inn si užijete luxusu

Luxus je to slovo, které přesně vystihuje celý Hotel Holiday Inn ve slovenském městě Trnava. Těšte se na ubytování v nádherných a stylových pokojích, ve kterých je samozřejmost také:

 • "polštářové menu" - můžete si vybrat až z 5 typů polštářů, které zaručí Váš pohodlný spánek
 • kávový a čajový set na každém pokoji
 • 16 - ti hodinový room servis

Vyhlášená gastronomie v restauraci Culinaria

Součástí pobytu jsou také bohaté snídaně formou zdravého amerického bufetu. V restauraci Culinaria si pak také vychutnáte večeře podávané na bufetových stolech. V elegantním prostředí restaurace si tedy užijete speciality mezinárodní i národní kuchyně a vyberete si z široké nabídky vín. Vše pro Vás připravuje tým šéfkuchře Ami ElGaniho, který má michelinskou praxi!

V hotelu se také nachází Cognac&Whisky bar, který na Vám svým stylovým interiérem a bohatou nabídkou koňaků a whisky připomene luxusní bary z amerických filmů. V příjemném baru Academia si můžete zase vychutnat lahodnou kávu a v nově otevřené vinárně Vám nabídnou nejlepší vína.

Nezapomenutelná oslava nového roku

Mimo ubytování, polopenzi a vstup do relax centra obsahuje balíček také silvestrovskou párty pro DVA. V ceně je zahrnuto vše, co u rozloučení se starým rokem nesmí chybět! Večerem Vás bude provázet živá hudba, ale také přijde na řadu i DJ. Můžete se těšit na přípitek, bohatý bufet, nealko nápoje a především na skvělou zábavu. Zkrátka přivítání nového roku se vším všudy! 

Odpočinek v luxusním wellness

Díky kuponu si také v Holiday Inn vychutnáte bezkonkurenční relaxaciNeomezeně odpočívejte v komfortním relaxačním prostoru, který Vám nabízí vyzkoušet novinky ze světa wellness.

 • Jednou z nich je sasha sauna, která v sobě kombinuje suchou a parní saunu společně s emoční sprchou.
 • suché sauně můžete vybírat mezi relaxací v biosauně nebo pravé finské sauně.
 • Podobně také v parní sauně, kde si buď užijete tepidárium, tureckou saunu nebo calidarium.
 • Emoční sprcha Vám poskytne jedinečný zážitek pomocí vody, která stříká z mnoha trysek.

Všechno toto je propojeno hrou světla, která Vám zajistí nezapomenutelnou relaxaci. Třešničkou na dortu je také to, že si můžete zvolit z několika ochlazovacích programů: studená mlha, jemný déšť nebo tropický déšť.

Ve wellness dále najdete dvě vířivky, z čehož jedna se nachází na terase, kterou v letních měsících můžete využít k nachystání bronzu. Dále se těšte také na vodní cestu (Kneippova vodoléčba), ochlazovací bazén a relaxační místnost. Vše v luxusním designu, který Vám dodá pocit výjimečnosti.

Za sportem také nemusíte daleko, konkrétně stačí zajít do vybaveného hotelového wellness centra. Poté můžete relaxovat na pravých thajských masážích.

Trnava plná historie

Hotel se nachází jen kousek od historického jádra Trnavy - města na západním Slovensku, které je důležitým kulturním i historickým centrem se dvěma významnými univerzitami a arcibiskuptstvím. Co v Trnavě navštívit?

 • Katedrálu sv. Jana Křtitele - nejvýznamnější trnavskou památku, která se nachází jen pár kroků od hotelu. Tato barokní stavba se katedrálou stala v roce 1978.
 • Důležitou památkou je také gotický Dóm sv. Mikuláše. Trnava je sídlem arcibiskupství, takže pokud Vás zajímají sakrální památky, navštivte také Kostel Nanebevzetí Panny Marie s klášterem, gotický kostelík sv. Heleny, Evangelický kostel nebo synagogu.
 • Nevynechejte ani návštěvu akademické půdy dvou trnavských univerzit, z čehož jedna z části sídlí v barokní jezuitské koleji. Na přilehlém náměstí najdete Sloup Nejsvětější Trojice z roku 1696.
 • V neposlední řadě si nenechte ujít městské opevnění s Bernolákovou branou, pojmenovanou po buditeli A. Bernolákovi.
 • Bytča, kde v Sobášském paláci uvidíte nezapomenutelný obraz slovenské renesance. V tomto jedinečném interiéru se také konají různé výstavy.

S dalšími tipy na výlet Vám v hotelu ochotně poradí.


Doplňující informace

 • Kupon je možno uplatnit od 28.12.2013 do 2.1.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 (0)33 3250 100 nebo na emailu fom@holidayinn-trnava.sk.
 • Ubytování dítěte zdarma. Příplatek za polopenzi a vstup do relax centra je 20 EUR/den.
 • Poplatek za zvíře 20 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 1 EUR/osoba/den.
 • Více informací na www.holidayinn-trnava.sk.
nabídka byla ukončena