515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Silvestr na Šumavě pro DVA na 5 dní
Silvestr na Šumavě pro DVA na 5 dní v Amber Hotelu Anna s polopenzí. Každý den vířivka a samozřejmě silvestrovská oslava s rautem, živou hudbou a ohňostrojem!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Šumava

Silvestr na Šumavě pro DVA na 5 dní

-40 %
Silvestr na Šumavě pro DVA na 5 dní
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 1. 1. 2013

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Oslavte konec roku na Šumavě

Už jste přemýšleli nad svými plány na Silvestr? Pokud jej nechcete slavit ve společnosti televizní estrády a na ohňostroj se dívat jen z okna, vydejte se na letos na Šumavu. Budete zde relaxovat po vánočních svátcích a zažijete oslavu konce roku, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat!

Pobyt na Šumavě s polopenzí a whirlpool

V romantické přírodě Šumavy ve městě Vimperk na úpatí hory Boubín najdete Amber Hotel Anna***, kde letos můžete strávit konec roku. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, TV se satelitními programy a ledničkou s minibarem.

Součástí balíčku je i polopenze podávaná v hotelové restauraci "Zlatá stezka". Pochutnáte si na vydatných snídaních a 3-chodovém večerním menu. Odpolední kávu si můžete vychutnat v kavárně nebo v lobby baru.

Každý den budete mít příležitost privátně relaxovat v hotelovém whirlpool, kde naberete síly na velkolepou silvestrovskou oslavu. Přiobjednat si také můžete masáže.

Silvestr na Šumavě

Hlavním lákadlem celého pobytu je bezesporu Silvestrovský program. Těšte se na večerní raut, kde si každý najde to, na co má zrovna chuť. Dále pak živou hudbu, která zahraje k tanci i poslechu. Samozřejmostí je půlnoční přípitek a ohňostroj. Slavit příchod roku 2013 pak můžete až do rána!

Zimní sezóna na Šumavě

Šumavu se vyplatí navštívit hlavně v zimě, kdy je celá zasypaná sněhem a vytváří tak ideální podmínky pro milovníky zimních sportů. Vypravit se můžete hned na několik sjezdovek vhodných převážně pro méně náročné lyžaře a rodiny s dětmi. 

Na své si zde ale přijdou i milovníci běžkování. Ve ski areálu Vodník na okraji Vimperku najdete uměle zasněžovanou běžeckou trasu s možností večerního lyžování. Přehled lyžařských center najdete zde.

S sebou si vezměte i brusle - v zimním stadionu si totiž přes zimu užijete spoustu zábavy právě na ledě. A pokud Vás neláká žádný zimní sport, můžete se vydat do fitness centra, relaxovat v sauně, zahrát si bowling a nebo navštívit jízdárnu na Zámku Skalice.

Kde kupon uplatnit

Amber Hotel Anna***
Kaplířova 168
385 01 Vimperk
e-mail: anna@amberhotels.cz
tel.: +420 739 246 722
www.amberhotels.cz

Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 28.12.2012 do 1.1.2013.
  • POZOR: k dispozici je pouze 12 kupónů!
  • Termín je nutné si rezervovat na čísle +420 739 246 722 nebo emailu anna@amberhotels.cz.
  • Děti do 5 let bez nároku na lůžko zdarma.
  • Děti od 6 do 16 let za příplatek 1860 Kč/pobyt.
  • Pobyt nelze prodloužit zakoupením více kuponů.
  • Více informací na www.amberhotels.cz.
nabídka byla ukončena