515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Severské luxusní apartmány Stodola na hranici Krkonoš a Jizerských hor
Severský styl rekreace dorazil konečně i do ČR. Pronajměte si celou luxusní chalupu se třemi apartmány na hranici Krkonoš a Jizerských hor v krásné přírodě pro až 12 osob. Nezapomenutelná dovolená s přáteli nebo širší rodinou.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Severské luxusní apartmány Stodola na hranici Krkonoš a Jizerských hor

-55 %
Severské luxusní apartmány Stodola na hranici Krkonoš a Jizerských hor
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 0 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 3. 9. 2011

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Poznejte na vlastní kůži proč je v zemích na sever a západ od našich hranic velice oblíbené pronajmutí velkých luxusních apartmánů pro celou partu přátel nebo širší rodinu! Přinášíme Vám týdenní pronajmutí zánovních dřevostaveb s krásnými jmény Karolina a Vendula v horské vesničce Sklenařice u Vysokého nad Jizerou na pomezí Krkonoš a Jizerských hor.

Stodoly plně zapadají do místní krajiny

Apartmány leží v ideálním výchozím bodě na výlety do Krkonoš, Jizerských hor i Českého ráje, blízko jsou Bozkovské dolomitové jeskyně, Prachovské skály a další zajímavá místa, viz Tipy na výlet. Klidná lokalita skoro na samotě u lesa je zárukou té pravé rekreace a odpočinku od ruchu civilizace.

Budete ubytováni ve světlých a prostorných ložnicích

Domky jsou plně vybaveny včetně kuchyně

Každá z chalup (Karolina nebo Vendula) je identická a nabízí soukromí a velkou terasu s krásným výhledem na panorama Krkonoš. V přízemí je vstupní chodba, WC, společenská místnost s kuchyňským koutem. V prvním NP je chodba, ze které se vstupuje do tří apartmánů s vlastním sociálním zařízením a TV. Každý apartmán má podkrovní pokoj. V obou chalupách je Wifi.

Uspořádejte nezapomenutelnou grilovačku! K dispozici je i venkovní finská sauna za příplatek 500 Kč/týden bez ohlednu na počet osob a v letní sezóně 2011 i nově  dětské bazény.

K dispozici je jen 16 volných termínů, proto s nákupem neváhejte - nejlepší termíny budou obsazené samozřejmě jako první. 

Z lokality je krásný výhled na hřebeny Krkonoš


Doplňující informace

  • platnost kuponů od 25.6. do 3.9.2011
  • k dispozici jen 16 kuponů!
  • pobyty vždy od soboty do soboty
  • doporučujeme předrezervaci na tel. čísle 725 824 446, 608 882 289 nebo mailem info@stodoly.cz
  • více informací na www.stodoly.cz
nabídka byla ukončena