515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 6 dní s wellness
Relaxační pobyt u Slunečných jezer v Senci u Bratislavy pro DVA na 6 dní v Hotelu Sun s polopenzí a nabitým balíčkem plným wellness. Odpočívejte ve vyhledávané oblasti, kde slunce svítí 2200 hodin v roce!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 6 dní s wellness

-53 %
Sluneční jezera (Senec) pro DVA na 6 dní s wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 100 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Sun***
Slnečné jazerá
903 01 Senec
Slovensko

www.hotelsun.sk
tel: +421 245 925 897
email: info@hotelsun.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Relaxace u vyhledávaných Slunečních jezer Senec

Představte si místo, kde slunce svítí 2200 hodin v roce - vy jen tak odpočíváte, užíváte si wellnessnabíráte sílu pod slunečními paprsky a zpátky se vracíte nabití energií a zářící štěstím.

Lákavá představa? Vypravte se do Sence a proměňte sen v realitu!

Víkendový pobyt v Hotelu Sun s wellness

Komfortní Hotel Sun*** je ideálním cílem pro všechny - od zamilovaných párů, přes rodiny s dětmi a po relaxu toužící přátele, až po seniory. Hotel leží v klidném prostředí přímo u vodní plochy Slunečních jezer, kde se budete kochat okouzlujícím výhled na třpytivou vodní hladinu.

Komfortní ubytování v Senci Vám zaručí nadstandardně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, LCD TV, trezorem, ledničkou a Wi-Fi

V rámci kuponu se také těšte na bohatou polopenzi skládající se ze snídaně formou švédských stolů a lahodných večeří. Při příjezdu Vás přivítá vynikající welcome drink.

Wellness a Aquapark Senec zažene únavu a stres

Váš pobyt Vám také zpříjemní vstup ve wellness, kde si pořádně odpočinete, zaženete stres a načerpáte novou energii!

 • NEOMEZENĚ bazén a dětský svět
 • 1x thajská masáž pro oba (30 min)
 • 1x celodenní vstup do aquaparku
 • 1 hodina ve finské nebo infra sauně pro dva
 • 1 hodina ve vířivce pro oba

Nesmí chybět ani celodenní vstup do exkluzivního termálního Aquaparku Senec. Čekají Vás vodní trysky a chrliče, chodníky, masážní lavice a hlavně 6 vnitřních bazénů s teplotou vody od 28 do 38 stupňů Celsia. Zábavu zajistí tobogán 76 metrový tobogán, v bazénech nechybí ani skluzavky, protiproudy a mnoho dalšího.

Pokud využijete kupon až v teplejších měsících užijete si také letní variantu tohoto aquaparku, které vévodí 12-ti metrová věž tobogánu AquaFun.

Tygří farma kousek od hotelu

Kousek od Sence se také nachází Oáza sibiřských tygrů, kterou nezapomeňte navštívit. Uvidíte zde asi 20 hrajících si tygrů i lvů.

Unikátní je také Muzeum včelařství s nejrůznějšími včelařskými artefakty a kousek od hotelu (asi 7 km) najdete také Jezdecké centrum Corporex, kde si můžete užít zábavu na koňském hřbetu.

Za pečenou husou do Slovenského Gróbu

Při představě pečené husičky se Vám sbíhají sliny? Vydejte se do vesničky Slovenský Grób! Ta je vzdálená od Bratislavy asi 20 kilometrů a vyhlášená tím, že si v ní skoro výhradně pochutnáte právě na pečených husách podávaných v tradičním hliněném pekáči, s bramborovými lokšemi a se zelím. Mňam!

Senec a Bratislava - historie i nákupy

Senec je historické město s bohatou historií od roku 1252 a přezdívá se mu také "oblíbenec Marie Terezie". Najdete jej asi 25 km za Bratislavou a jen 15 km od pohoří Malé Karpaty, kam se můžete vydat za turistikou i lyžováním. V Senci najdete nespočet zajímavých historických památek

Nespočet zajímavostí najdete samozřejmě v Bratislavě. Vyjma Bratislavského hradu, který se jako dominanta tyčí nad městem, se také můžete vypravit za nákupy do nespočtu nákupních pasáží a galerií.


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 7.3. do 30.9.2013.
 • Termín je nutné si domluvit na čísle +421 245 925 897 nebo emailu info@hotelsun.sk.
 • Děti do 6 let zdarma (bez stravy a nároku na lůžko).
 • Děti 6-12 let 25 EUR/noc vč. stravy.
 • Přistýlka s polopenzí 35 EUR/noc.
 • Malý pes za příplatek 10 EUR/noc, velký pes za příplatek 15 EUR/noc.
 • Cena nezahrnuje ubytovací poplatek 0,7 EUR/osoba/den.
 • Více informaci na www.hotelsun.sk.
nabídka byla ukončena