515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
Filtrovat a řadit

Wellness pobyty s vínem a vinařstvím

zobrazeno 0 slev

Litujeme, ale nenašli jsme, co právě hledáte.

Pokračovat můžete na úvodní stránku nebo si můžete vybrat některý z následujících pobytů nebo zájezdů.

Vyberte si z wellness pobytů s vínem nebo vinné sklepy s ubytováním

Chcete si zpestřit výlet nebo vaši dovolenou posezením v tradičním moravském vinném sklípku včetně blízkého wellness? Chtěli by jste si do vířivky nakoupit kvalitní víno? To vše můžete ve vybraných slevách i třeba s wellness pobytem a ubytováním ve vinném sklípku. Dovolenou však můžete trávit i někde v českém nebo zahraničním wellness hotelu či penzionu.

ikonka slevyNabízíme wellness pobyty v Čechách, na Moravě nebo jinam po Evropě. Vaše spokojenost s cestováním a ubytováním je pro nás nejdůležitější. S výběrem vám rádi poradíme včetně rezervace v cizím jazyce.

ikonka slevyU nás máte jistotu nejlepších cen. Pokud se stane, že úplně stejný vinařský wellness pobyt najdete před nákupem u nás jinde levněji, nabídneme vám jej za tuto cenu a s bonusem 100 Kč ve formě kreditů pro další nákup.

ikonka slevyNakupujte bez rizika. Pokud zjistíte, že vám nevyhovuje termín nebo podmínky, můžete nevyužitý slevový voucher vrátit. Kontaktujte nás do 15 dnů od zaplacení a my vám vrátíme celou uhrazenou částku.