515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Slovensko
Romantický víkend plný luxusu v Bratislavě pro DVA s polopenzí a wellness
Romantika a luxus na Vás a Váš doprovod čekají v nádherném W Hotelu*** v Bratislavě. Těšte se na polopenzi a vstup do luxusního wellness. Letní víkend je jako stvořený k poznání slovenské metropole!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Bratislava

Romantický víkend plný luxusu v Bratislavě pro DVA s polopenzí a wellness

-53 %
Romantický víkend plný luxusu v Bratislavě pro DVA s polopenzí a wellness
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

W Hotel***
Opletalova 1/A
84107 Bratislava
Slovensko

www.whotel.sk
tel: +421 264 761 721
e-mail: recepcia@whotel.sk

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická dovolená s luxusním ubytováním a wellness

Hledáte pro svou lásku místo, kde strávit nezapomenutelný letní víkend? Hotel W, kousek od centra Bratislavy, Vás okouzlí luxusním ubytováním a wellness, vynikající polopenze a navíc poznáte krásy slovenského hlavního města!

Romantická dovolená s luxusním ubytováním a wellness

Nádherný Hotel W jen kousek od centra města

Když už se do Bratislavy vydáte, vězte, že se zde budete mít jako v pohádce. Bydlet budete v nádherném Hotelu W***, který najdete v klidné části města,  avšak stále se velice snadno dostanete do historického centra (využijte k tomu městskou dopravu linky č. 20,21,23 nebo 28).

Nádherný Hotel W jen kousek od centra města

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích Standart s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, LCD TV s velkým výběrem programů, telefonem a Wi-Fi

Ubytováni budete ve stylově zařízených pokojích Standart s vlastním sociálním zařízením s koupelnou, LCD TV s velkým výběrem programů, telefonem a Wi-Fi

Ráno se těšte na bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu, které Vám na požádání mohou být naservírovány i do pokoje

Ráno se těšte na bohaté snídaně formou teplého a studeného bufetu, které Vám na požádání mohou být naservírovány i do pokoje. Večer si pochutnáte na lahodných večeřích, připravovaných týmem profesionálních kuchařů.

Relax v luxusním wellness pro oba

Hotel W disponuje také bohatě vybaveným a zároveň kompletně zrekonstruovaným wellness studiem, kde můžete oba strávit příjemných 90 minut. Těšte se na suchou saunu a infrasaunu, parní lázeň, sprchové studio, vířivku a oddechové studio s aromaterapií.

Relax v luxusním wellness pro oba

Součástí wellness centra je také relaxační bazén s protiproudem a vodou o teplotě 32°C.

Součástí wellness centra je také relaxační bazén s protiproudem a vodou o teplotě 32°C

Historické centrum, kultura a noční život

Zajímá Vás historie a architektura nejznámějších evropských měst? V tom případě na nic nečekejte a pojeďte si prohlédnout historickou část Bratislavy, města rozkládajícího se v krásné Podunajské nížině

Bratislava je městem rozprostírajícím se při toku druhé největší evropské řeky Dunaj. I proto je toto místo protkáno přírodními parky a zelení, které zde nalezneme již od prvopočátků vzniku tohoto středověkého města. Tato metropole nabízí spoustu možností vyžití. Je libo například romantickou projížďku parníkem? Nebo prohlídku známého Bratislavského Hradu, který je mimochodem každou neděli zdarma!

Historické centrum, kultura a noční život

Centrum Bratislavy nabízí širokou škálu možností jak prožít den, ale i večer. Za zmínku stojí nová budova Slovenského národního divadla, jež zaujme svou moderní architekturou i programem, který naleznete zde

Centrum Bratislavy nabízí širokou škálu možností jak prožít den, ale i večer

Až si ale projdete všechny zajímavé památky, nudit se určitě nebudete. Převážně dámy rády navštíví nákupní centrum Euroveakteré symbolizuje novou městskou čtvrť Eurovea ležící na nábřeží. Vyjma nákupů si zde tedy můžete udělat i romantickou procházku kolem Dunaje. V teplejším období si pak na Dunaji udělejte vyjížďku lodí.

Až si ale projdete všechny zajímavé památky, nudit se určitě nebudete

V létě přijde vhod také Aquapark a relaxace v bazénech či zábava na tobogánech. Pokud Vám budou bratislavské plovárny málo, vydejte se do nedalekého Sence ke slunečním jezerům nebo do maďarských termálních lázních (asi 40 min. jízdy). Tamější léčivá voda Vám pomůže zbavit se stresu i bolesti zad.

Romantická atmosféra na zámku Schloss Hof

Málokdo ví, že jen kousek od Bratislavy se nachází romantický zámek Schloss Hof. Za 30 minut se objevíte na habsburském císařském zámku Schloss Hof, který je největším zámeckým komplexem v celém Rakousku

Minulý rok uplynulo 350 let od narození zakladatele zámku prince Evžena Savojského. Zámek můžete navštívit s 10% slevou a vychutnat si zde opojně romantickou atmosféru obrovského barokního komplexu!

Romantická atmosféra na zámku Schloss Hof


Doplňující informace

  • Kupón je možné využít od 22.5. do 30.9.2014.
  • Rezervace termínu na čísle +421 264 761 721 nebo e-mailu recepcia@whotel.sk.
  • Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Dětská postýlka zdarma.
  • Děti starší 3 let nebo další osoba na přistýlce za 19 EUR/noc vč. všech služeb.
  • Pes 10 EUR/noc.
  • V ceně není zahrnuta místní daň 1,65 EUR/osoba/den (platí se na místě).
  • Více informací na www.whotel.sk.
nabídka byla ukončena