515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Wellness 3-denní pobyt pro DVA v Trutnově
3-denní romantický wellness pobyt pro DVA v 3* hotelu v Trutnově! Polopenze, wellness služby a sekt na uvítanou!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Krkonoše

Wellness 3-denní pobyt pro DVA v Trutnově

-49 %
Wellness 3-denní pobyt pro DVA v Trutnově
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 46 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 21. 12. 2012

Kde uplatnit voucher

Hotel Patria***
Náchodská 358 
541 01 Trutnov
www.hotelpatria.com
E-mail: hotelpatria@hotelpatria.com
Tel: +420 499 811 241

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

V klidné části historického města Trutnov najdete komfortně vybavený hotel *** Patria. Na tomto romantickém místě můžete strávit příjemné tři dny se svým partnerem a užívat si lenošení a relaxace ve wellness centru či při snídani do postele. Nejen tyto zážitky jsou pro Vás připraveny v následujícím balíčku!

Sport & wellness - to je hotel *** Patria

Na co s tedy můžete těšit? Vy a Váš doprovod budete ubytovaní v moderně zařízeném dvoulůžkovém pokoji se vším vybavením, včetně minibaru a neomezeného wi-fi připojení. Ráno na Vás čeká bohatá snídaně servírovaná přímo do postele a večer si můžete vychutnat 3 - chodovou večeři podávanou v hotelové restauraci. Pomyslnou třešničkou na závěr večera se může stát posezení v baru (šipky, billiard a další zábava) nebo popíjení sektu, který je součástí tohoto balíčku.

Hotel *** Patria je nově zrekonstruovaný a disponuje nejen moderně vybaveným fitness centrem, ale také wellness. Pro oba je připraven 2 hodinový vstup do fitness a následný odpočinek v parní lázni a posezení v infrasauně. Samozřejmostí je kompletní servis (ručník). Pro sportovní vyžití můžete využít i víceúčelového hotelového hřiště či si zahrát ping - pong. Ihned u hotelu vede navíc cyklo a inline stezka, takže se můžete v klidu vydat na průzkum okolí (v hotelu je možnost zapůjčení kol). Sportovci, ale i milovníci dokonalého relaxu jistě rádi využijí ještě 50% slevu na masáže!

"Brána Krkonoš" pro každého

V bezprostřední blízkosti hotelu najdete také městská sportoviště, kde je možné si zahrát tenis či si jít zaplavat. Ani v zimě nepřijdete zkrátka - jen 6 kilometrů od hotelu je mnoho sjezdovek a lyžařských areálů. Z hotelu je do samotného historického centra města pouhých 5 minut chůze. Pro případ nudy je tu vždy možnost návštívit kino, divadlo, městkého centra UFFO, diskokluby apod.

Město Trutnov leží na severovýchodě Čech a je známé hlavně díky svému historickému centru, které pochází už z poloviny 13. století. Mnozí znají Trutnov také díky letnímu openair festivalu Trutnov, kterého se rád účastnil i bývalý prezident Václav Havel. Trutnov je také nazýván bránou Krknoš - leží totiž na velice strategickém místě, ze kterého je možno navštívit nejen Krkonoše, ale i:

 • Adrpašsko-teplické skály, 
 • Babiččino údolí, 
 • zámek Kuks s proslulou alejí cností a neřestí od M. Brauna
 • město Broumov s proslulým klášterem, 
 • Broumovské stěny,
 • ZOO Dvůr Králové se safari,
 • Náchod, Nové Město nad Metují apod.

Jak je vidět, Trutnov a hotel Patria nabízí svým návštěvníkům nejen perfektní servis, ale také množství nezapomenutelných zážitků a hezky prožitých chvil!


Doplňující informace

 • kupón je možné využít od 17. 2. do 21. 12. 2012
 • kupón nelze využít v červenci a srpnu
 • termín je nutné si rezervovat na tel. čísle +420 499 811 241 nebo e-mailu hotelpatria@hotelpatria.com
 • dítě do 12 let za příplatek 250 Kč/den
 • dítě nad 12 let a další dospělá osoba za příplatek 500 Kč/den
 • více informací na www.hotelpatria.com
nabídka byla ukončena