515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
  1. Slevoteka.cz
  2. Wellness pobyty
  3. Česko
Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****
Romantický 3-denní pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****. Včetně polopenze, kreditu 2000 Kč na relaxační procedury a prohlídky zámku Sychrov.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Český ráj

Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****

-44 %
Pobyt pro DVA v Českém ráji v Zámeckém hotelu Sychrov****

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 70 zákazníků
zakoupením získáte 99 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 6. 2012

Kde uplatnit voucher

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Zámeckém hotelu Sychrov****, špičková gastronomie a wellness

Kdo by nechtěl prožít pár dní na zámku a když to může být navíc v jednom z nejkrásnějších míst v České republice - v Českém ráji? To už stojí za úvahu. Zámecký hotel Sychrov**** je nový čtyřhvězdičkový hotel nabízející ubytování v luxusních pokojích s veškerým komfortem. S naší nabídkou se sem můžete podívat a splnit si své sny.

Součástí Zámeckého hotelu Sychrov**** je Bohemian Garnet Restaurant, kde se můžete těšit na speciality české i zahraniční kuchyně. Ochutnat některé z nich můžete každý večer v rámci bohatých 3 chodových večeří dle Vašeho výběru z menu. Samozřejmostí jsou i snídaně!

Kredit 2 000 Kč na relaxační procedury

K relaxaci využijte kredit ve výši 2 000 Kč na relaxační procedury ve wellness centru s finskou saunou, párou s aroma esencí a vířivkou dle Vašeho výběru zde.

Prohlídka Státního zámku Sychrov

Jak název hotelu napovídá největším tahákem je bezesporu areál Státního zámku Sychrov, který je pro zájemce otevřen celoročně a v jehož blízkosti se hotel nachází. Zámek je obklopen krásnou zahradou, která se právě probouzí po zimním spánku. Prohlídku zámku máte již v ceně pobytového balíčku.

Původně patrový barokní zámek Sychrov vyniká největší sbírkou francouzského portrétního malířství, sbírkou zbraní a pamětní síní Antonína Dvořáka. Většina místností Vás okouzlí bohatou řezbářskou výzdobou. Zámecké pokoje jsou zařízeny původním nábytkem, obrazy a dalšími doplňky.

Za prohlídku stojí i Zámek Dětenice.

Opravdoví milovníci hradů a zámků mohou navštívit ještě například Hrad Valdštejn či Hrad a Zámek Staré Hrady u Jičína.

 

Tipy na výlety

Z přírodních krás byste při své návštěvě neměli vynechat skalní města - Hruboskalské skalní město, Prachovské skály, Klokočské a Betlémské skály, Příhrazské skály, Suché skály atd. Přírodní síly - vítr, déšť, mráz a žár slunce vytvořily sochařské dílo bizarních pískovcových útvarů, architektura skalních měst má gotickou vznešenost, barokní rozevlátost, v detailu rokokovou ornamentálnost….

Nepřehlédnutelné jsou také některé rybníky, jako například Věžický rybník a Vidlák pod Troskami, nebo Jinolické rybníky, Komárovský a Drhlenský rybník na Branžeži či Žabakor. A nezapomeňte na řeku Jizeru, zvláště na Malé Skále či v soutěsce mezi Semily a Železným Brodem kudy vede Riegrova stezka, je úchvatná!

Z dalších přírodních zajímavostí byste měli navštívit například Arboretum na Bukovině u Hrubé Skály, Bozkovské dolomitové jeskyně, přírodní rezervaci Babu u Kosmonos, přírodní památku Káčov severně od Mnichova Hradiště, kozákovské naleziště drahých kamenů či lipovou alej v Jičíně, zvanou Libosad.

 

Kde kupón uplatnit

Zámecký hotel Sychrov
Sychrov, 463 44
www.hotelsychrov.cz
e-mail: rezsych@euroagentur.cz
tel.: 482 425 444

Doplňující informace

  • platnost od 1.4.2012 až do 30.6.2012
  • nutná včasná rezervace (do 15 dnů od zakoupení) na e-mailu booking@hotelsychrov.cz nebo na telefonním čísle 482 425 444
  • domácí mazlíček 300 Kč/pobyt (hradí se na místě)
  • příplatek za dítě do 10 let 1 200 Kč/pobyt bez nároku na procedury (hradí se na místě)
  • check in od 14h, check-out do 10h
  • více informací na www.hotelsychrov.cz

Výběr varianty

nabídka byla ukončena