515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt v Beskydech pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně
Romantický pobyt pro DVA v krásném podhůří Beskyd s polopenzí a NEOMEZENÝM wellness. Poznejte zdejší malebné okolí a zakončete den příjemnou relaxací v sauně či vířivce!
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Krásné Beskydy v Hukvaldech v hotelu s neomezeným vstupem do bazénu a vířivky, saunou a polopenzí

Romantický pobyt v Beskydech pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně

-53 %
Romantický pobyt v Beskydech pro DVA na 3 dny s polopenzí a wellness neomezeně
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Hukvaldy
Hukvaldy 24
739 46 Hukvaldy


tel.: 558 640 834, 725 174 008
e-mail: hotelhukvaldy@gmail.com
www.hotelhukvaldy.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Ubytování v blízkosti hradu Hukvaldy ze 13. století

Láká Vás ubytování poblíž hradů a zámků, které mají v sobě něco tajuplného? Hukvaldy jsou místem, kde najdete rozlehlý hrad ze 13. století, který kdysi spojoval Olomouc s Krakovem. Hrad je dlouhý 320 metrů, obvod má kolem 800 metrů a má čtyři nádvoří. Nachází se zde spousta míst k objevování, takže pokud máte rádi výlety a procházky, je tato dovolená přesně pro Vás!

Ubytování se nachází poblíž hradu Hukvaldy

Wellness hotel Hukvaldy

V tomto sympatickém kraji Vám nabízíme ubytování ve wellness hotelu Hukvaldy. Od prvního momentu, kdy vstoupíte do tohoto hotelu, se k Vám bude personál chovat mile a přátelsky a budete se cítit jako doma. Hotel si také oblíbila spousta známých osobností.

Wellness hotel Hukvaldy - ideální místo pro odpočinek

Hotel nabízí vše, co ke spokojené dovolené potřebujete. Ubytováni budete v komfortně vybavených pokojích, ve kterých se nachází vlastní koupelna a LCD televize. Samozřejmostí je i přípojka k vysokorychlostnímu internetu.

Komfortně zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením

Součástí balíčku je polopenze, kterou si vychutnáte v restauraci situované v prostorách hotelu. V restauraci se nachází dětský koutek, proto neváhejte vyrazit se svými dětmi!

Polopenze je podávána v hotelové restauraci, v níž je také dětský koutek

Užijte si ničím nerušenou relaxaci

Součástí balíčku je neomezený vstup do hotelového wellness, do kterého budete mít přístup mezi 9-21 hod. Nabízí vše, na co si vzpomenete - od keramického bazénu s výkonným protiproudem až po vířivky s hydromasáží.

Součástí balíčku je neomezený vstup do hotelového wellness

Dále je pro Vás připraven hodinový vstup do sauny (finská, infra), do které budete mít přístup od 17-21 hod.

A kam v okolí  na výlety?

Ani ti, kteří upřednostňují aktivní odpočinek, nepřijdou zkrátka. V okolí hotelu se nachází nespočet cyklostezek (mezi nejznámější patří cyklotrasa č. 502 ze Starého Jičína na Hukvaldy) a míst vhodných pro výlety.

 • Pokud to počasí dovolí, můžete navštívit vodní nádrž Větřkovice, která je s upravenou travnatou pláží ideálním místem pro koupání v přírodě.
 • Hrad Hukvaldy by si neměl nechat ujít žádný návštěvník Hukvald. K procházkám láká také rozsáhlá obora, v níž našel inspiraci i český hudební génius Leoš Janáček. Kromě prohlídky hradu jsou v jeho prostorách každoročně pořádány rytířské slavnosti, řada divadelních představení a hudebních programů.
 • Větrný mlýn holandského typu se nachází nedaleko západního okraje obce Dolní Sklenov a na úpatí kopce Vrchy (424 m.n.m.).
 • Technické muzeum TATRA se nachází v Kopřivnici, nedaleko Hukvald. Jde o nejucelenější sbírku věnovanou počátkům výroby dopravních prostředků v českých zemích (tehdejší Rakousko – Uhersko a později Československo).
 • Hrad Štramberk stojí 12 km od hotelu Hukvaldy, v městě Štramberk. Součástí hradu je honosná gotická věž, která nese název Trůba. Tyčí se do výšky 40 metrů a je výraznou dominantou města.
 • Valašské muzeum v přírodě je vzdálené pouhých 18 km od hotelu Hukvaldy, v městě Rožnov pod Radhoštěm. Součástí muzea je Valašská dědina. Valašská dědina je nejrozsáhlejším areálem Valašského muzea v přírodě.

Okolí skýtá mnoho možností pro výlety


Doplňující informace

 • Kupón je možné využít od 12.8.2014 do 30.9.2014. Srpen je již kompletně obsazen.
 • Rezervace pobytu na tel. čísle: 558 640 834, 725 174 008 nebo na e-mailové adrese hotelhukvaldy@gmail.com.
 • Příplatky (platí se na místě):
  • Dítě starší 3 let na přistýlce 500 Kč/den včetně snídaně
  • Pes: 150 Kč/noc
 • Turistická taxa je zahrnuta v ceně balíčku.
 • Check in 14:00 hod., check out 10:00 hod.
 • Při zrušení rezervace ve lhůtě kratší než 7 dnů před nástupem na pobyt voucher propadá.
 • Více informací na www.hotelhukvaldy.cz.
nabídka byla ukončena