515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Romantický pobyt pro DVA na 3 dny na Vysočině s masáží
Romantika na Vysočině pro DVA na 3 dny s romantickou večeří, medovou masáží a čokoládovou fontánou! Ideální pobyt nejen pro běžkaře.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Vysočina

Romantický pobyt pro DVA na 3 dny na Vysočině s masáží

-50 %
Romantický pobyt pro DVA na 3 dny na Vysočině s masáží
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 30 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Penzion Vysočina
Škrdlovice 194
591 01 Žďár nad Sázavou

www.penzionvysocina.cz
tel. +420 606 132 927
e-mail: info@penzionvysocina.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v čisté přírodě Vysočiny

Rádi se necháte hýčkat a zároveň si chcete užívat pobytu v čisté přírodě plné možností, jak trávit volný čas? Popřemýšlejte nad dovolenou na Vysočině - v oblasti s nejčistším vzduchem v celém Česku! Zde si navíc v Penzionu Vysočina užijete romantické chvilky doprovázené samými dobrotami!

Relaxujte na detoxikační medové masáži

K čisté přírodě patří také očista těla. Tu zajistí 30-ti minutová medová masáž pro oba, kterou si vychutnáte přímo v penzionu. Med velice příznivě působí na pokožku lidského těla - nejenže dokáže pokožku hydratovat a regenerovat, ale také ji dokáže zjemnit, omladit a dokonce očistit od léty nashromážděných podkožních škodlivin

Vedle masáže můžete díky kuponu také neomezeně využít fitness koutek s crossovými trenažéry. A kdybyste to s cvičením přehnaly, využijte 20% slevu na další wellness - na výběr zde máte z nespočtu dalších masáží, včetně oblíbené havajské Lomi-lomi.

Dovolená v rodinném penzionu nedaleko "moře Vysočiny"

V překrásné přírodě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy a v klidné vesničce Škrdlovice najdete útulný Penzion Vysočina s dlouhou rodinnou tradicí od roku 1920. Vesnička leží jen 600 metrů od Velkého Dářka, kterému se ne nadarmo přezdívá "moře Vysočiny". 

K dispozici jsou pro Vás útulné pokoje, které jsou vybavené zcela novým nábytkem a s vlastním sociálním zařízením. Komfortní ubytování ocení nejen rodiny s dětmi, ale i sportovně zaměření jedinci, kteří pobyt zde mohou využít k turistice, cyklistice a v zimě také k běžkování.

Romantická večeře i čokoládová fontána součástí balíčku

Ať už se na Vysočinu vydáte ve dvou nebo s celou rodinou, jistě oceníte všechny dobroty, které tu na Vás čekají. Vedle snídaní (po celý pobyt) si jeden večer pochutnáte také na romantické večeři. Po příjezdu je pro Vás připraven welcome drink.

Milovníky čokolády nadchne posezení u čokoládové fontány - představte si stékající čokoládu, do které si namáčíte ovocné špízy a vše zapíjíte kávou dle Vašeho výběru. A co až se vrátíte z výletu? Vhod přijde horký nápoj s příchutí dle vlastního výběru.

Kam na výlet v okolí

Asi 6 kilometrů od Škrdlovic najdete Žďár nad Sázavou, kde můžete vedle několika památek (například známý cisterciácký klášter Studnice Blahoslavené Panny Marie), odpočívat také v plaveckém bazénu. Určitě zde ale nevynechejte poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO.

A tím to ani zdaleka nekončí: vydejte se na nejvyšší vrcholy Vysočiny Devět skal. Za výlet stojí také další vrcholové skály Žďárských vrchů – Čtyři palice, Malínská skála, Lisovská skála, Milovské perničky, Dráteničky, Pasecká skála atd. nebo navštivte zříceninu hradu Skály (6 km).

Na výlety se hodí také Vírská přehradaskanzen Vysočiny Veselý kopec u Hlinska, Bystřice nad Pernštejnem s vlastivědným muzeem a hrad Pernštejn, zámek a Výstavní síň u sv. Jana Jimramov, Polička – vlastivědné muzeum a pivovar nebo Šiklův Mlýn.

Vysočina plná památek

Okolí penzionu je doslova nabité kulturními a historickými památkami. Kam se ještě vydat?

 • Do Telče, jejímž největším lákadlem je bezesporu centrální náměstí s úhlednými domy se štíty a podloubím. Telč má také svůj zámek, který je jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe dochovaných architektonických komplexů v České republice.
 • Milovníci piva a kultovního českého filmu Postřižiny se jistě vydají do Dalešic. V pivovaru, kde najdete i známý komín, na který ve filmu lezla Magda Vašáryová, si pochutnáte na tradiční kuchyni a vynikajícím pivu.
 • Barokní zámek, který je zároveň národní kulturní památkou, najdete v Jaroměřici nad Rokytnou.
 • Do podzemí nebo aquaparku se zase vydejte do Jihlavy.

Na Vysočině jsou samozřejmě také krásné lesy, rybníky a čistá příroda. Jelikož má tento kupon platnost až do března 2014 můžete se na Vysočinu vydat s běžkařskou výbavou - v zimě tu na Vás čeká více jak 50 kilometrů upravených běžeckých tratí!


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 6.12.2013 do 31.3.2014. Neplatí v termínu 21.12.2013 - 2.1.2014.
 • Rezervace pobytu na tel. +420 606 132 927 nebo emailu info@penzionvysocina.cz.
 • Nákupem více kuponů si můžete pobyt prodloužit.
 • Děti do 4 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Dítě 4-12 let 200 Kč/noc na přistýlce bez stravy.
 • Ubytování s domácím mazlíčkem možné po domluvě na recepci.
 • Více informací na www.penzionvysocina.cz.
nabídka byla ukončena