515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Polsko
Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu
Luxusní pobyt v Krakově na 3 dny pro DVA v Hotelu Centrum**** se snídaní, saunou i vstupem do fitness. Památky, obchody, místní speciality, příjemné kavárny a čokoládovny. Poznejte nejkrásnější polské město a jeho historii!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu

-46 %
Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Centrum****
os. Centrum E12, przy al. Jana Pawla II.
Krakow, Polsko

www.hotel-centrum.pl
tel.: +48 12 680 80 55
e-mail: hotel@hotel-centrum.pl

Příjemná atmosféra Krakova

Krakov, jedno z nejkrásnějších evropských měst, kde na Vás na každém kroku dýchne historie a umění. Ano, právě toto je bývalé hlavní město Polska a bezesporu nejkrásnější město našich východních sousedů. Určitě ne náhodou je přezdívané jako polská Praha.

Hotel Centrum**** s bezvadnou dostupností do centra

Vydejte se do Krakova na zasloužený pobyt v Hotelu Centrum****, kde Vás čeká luxusní ubytování v tomto překrásném městě.

Hotel se nachází jen 200 metrů od zastávky MHD, do centra města se dostanete autobusem nebo tramvají za 20 minut. Tramvaje jezdí pravidelně v krátkých intervalech až do půl dvanácté v noci a poté po půl hodině až do 5 ráno. Jízdenka stojí 3,80 PLN/osoba (cca 25Kč).

Připravili jsme pro Vás ubytování na 3 dny (2 noci) pro 2 osoby Hotelu Centrum****. Jako malá pozornost na Vás bude ve Vašem pokoji čekat láhev lahodného vína.

V ceně pobytu jsou navíc i snídaně formou teplého bufetu, infra-sauna, neomezený vstup do hotelového fitness centra, 15% sleva do aquaparku a 10% sleva do hotelové restaurace.

Jste jedni z těch, kteří si ani při dovolené zcela neodpočinou od práce a bojíte se, že na práci nebudete mít dostatečný klid a prostor? Žádný strach! - Hotel Centrum**** nabízí pracovnu vybavenou notebookem, internetem, faxem a telefonem, kterou můžete zdarma využít.

A po práci si můžete jít zatančit. Hotel pořádá pravidelně každý pátek a sobotu od 18:00 do 23:00 taneční večery. Vstup stojí 10 PLN (cca 65 Kč).

Tipy na výlety

Na recepci hotelu Vám rádi poskytnou informace o zajímavých aktivitách a výletech po okolí. Při svých toulkách za historií ale určitě nevynechejte v Krakově a blízkém okolí následující:

 • Hrad Wawel v Krakově - symbolické místo s velkým významem pro Poláky, nachází se zde královský zámek a katedrála a jsou zde pochováni polští králové i tragicky zesnulý prezident Lech Kaczynski.
 • Hlavní krakovské náměstí Rynek Glowny - jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí, velkorysé v rozloze, nádherné ve své architektuře - právě zde tepe srdce Krakova!
 • Světově unikátní solné doly Wieliczka (UNESCO) - neuvěřitelně krásné solné doly s vytesanou katedrálou, podívejte se na fotogalerii
 • Koncentrační tábor Osvětim a Březinka 
 • Myslíte na nákupy? V Krakově najdete například obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska.
 • Navštivte také krakovský Aquapark Vodní parkkam máte díky kuponu 15% slevu.

Udělejte si radost a vyražte ve dvou vstříc novým zážitkům!


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 5.3. do 31.7.2014. Možno využít i přes Velikonoce.
 • Váš pobyt je nutno rezervovat na e-mailové adrese hotel@hotel-centrum.pl, komunikace probíhá v angličtině/polštině (v případě emailové komunikace i v češtině), pro obecné otázky ohledně pobytu je možné použít tel.: +48 12 680 80 55.
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Prodloužení pobytu: 3. noc pro dva se snídaní za příplatek pouhých 1100 Kč ve 2. kroku objednávky, pokud chcete pobyt na 4 noci, kupte si 2 kupony.
 • Možnost dokoupení 3-chodové večeře za 35 PLN/večeře/os.
 • Cena nezahrnuje městský poplatek 1,60 PLN osoba/noc.
 • Dítě do 4 let zdarma (včetně snídaní).
 • Děti do 12 let za 50 PLN/den včetně snídaně.
 • Přistýlka 80 PLN/den.
 • Rezervaci je možné zrušit 3 dny předem do 14 hod. - jinak kupon propadne.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotel-centrum.pl.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena