515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Polsko
Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu
Luxusní pobyt v Krakově na 3 dny pro DVA v Hotelu Centrum**** se snídaní, saunou i vstupem do fitness. Památky, obchody, místní speciality, příjemné kavárny a čokoládovny. Poznejte nejkrásnější polské město a jeho historii!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Polsko

Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu

-46 %
Romantický pobyt v královském Krakově pro DVA na 3 dny v luxusním hotelu

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Centrum****
os. Centrum E12, przy al. Jana Pawla II.
Krakow, Polsko

www.hotel-centrum.pl
tel.: +48 12 680 80 55
e-mail: hotel@hotel-centrum.pl

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Příjemná atmosféra Krakova

Krakov, jedno z nejkrásnějších evropských měst, kde na Vás na každém kroku dýchne historie a umění. Ano, právě toto je bývalé hlavní město Polska a bezesporu nejkrásnější město našich východních sousedů. Určitě ne náhodou je přezdívané jako polská Praha.

Hotel Centrum**** s bezvadnou dostupností do centra

Vydejte se do Krakova na zasloužený pobyt v Hotelu Centrum****, kde Vás čeká luxusní ubytování v tomto překrásném městě.

Hotel se nachází jen 200 metrů od zastávky MHD, do centra města se dostanete autobusem nebo tramvají za 20 minut. Tramvaje jezdí pravidelně v krátkých intervalech až do půl dvanácté v noci a poté po půl hodině až do 5 ráno. Jízdenka stojí 3,80 PLN/osoba (cca 25Kč).

Připravili jsme pro Vás ubytování na 3 dny (2 noci) pro 2 osoby Hotelu Centrum****. Jako malá pozornost na Vás bude ve Vašem pokoji čekat láhev lahodného vína.

V ceně pobytu jsou navíc i snídaně formou teplého bufetu, infra-sauna, neomezený vstup do hotelového fitness centra, 15% sleva do aquaparku a 10% sleva do hotelové restaurace.

Jste jedni z těch, kteří si ani při dovolené zcela neodpočinou od práce a bojíte se, že na práci nebudete mít dostatečný klid a prostor? Žádný strach! - Hotel Centrum**** nabízí pracovnu vybavenou notebookem, internetem, faxem a telefonem, kterou můžete zdarma využít.

A po práci si můžete jít zatančit. Hotel pořádá pravidelně každý pátek a sobotu od 18:00 do 23:00 taneční večery. Vstup stojí 10 PLN (cca 65 Kč).

Tipy na výlety

Na recepci hotelu Vám rádi poskytnou informace o zajímavých aktivitách a výletech po okolí. Při svých toulkách za historií ale určitě nevynechejte v Krakově a blízkém okolí následující:

 • Hrad Wawel v Krakově - symbolické místo s velkým významem pro Poláky, nachází se zde královský zámek a katedrála a jsou zde pochováni polští králové i tragicky zesnulý prezident Lech Kaczynski.
 • Hlavní krakovské náměstí Rynek Glowny - jedno z nejkrásnějších středověkých evropských náměstí, velkorysé v rozloze, nádherné ve své architektuře - právě zde tepe srdce Krakova!
 • Světově unikátní solné doly Wieliczka (UNESCO) - neuvěřitelně krásné solné doly s vytesanou katedrálou, podívejte se na fotogalerii
 • Koncentrační tábor Osvětim a Březinka 
 • Myslíte na nákupy? V Krakově najdete například obrovské nákupní centrum - Galeria Krakowska.
 • Navštivte také krakovský Aquapark Vodní parkkam máte díky kuponu 15% slevu.

Udělejte si radost a vyražte ve dvou vstříc novým zážitkům!


Doplňující informace

 • Platnost kuponu od 5.3. do 31.7.2014. Možno využít i přes Velikonoce.
 • Váš pobyt je nutno rezervovat na e-mailové adrese hotel@hotel-centrum.pl, komunikace probíhá v angličtině/polštině (v případě emailové komunikace i v češtině), pro obecné otázky ohledně pobytu je možné použít tel.: +48 12 680 80 55.
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: 608 919 454, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Prodloužení pobytu: 3. noc pro dva se snídaní za příplatek pouhých 1100 Kč ve 2. kroku objednávky, pokud chcete pobyt na 4 noci, kupte si 2 kupony.
 • Možnost dokoupení 3-chodové večeře za 35 PLN/večeře/os.
 • Cena nezahrnuje městský poplatek 1,60 PLN osoba/noc.
 • Dítě do 4 let zdarma (včetně snídaní).
 • Děti do 12 let za 50 PLN/den včetně snídaně.
 • Přistýlka 80 PLN/den.
 • Rezervaci je možné zrušit 3 dny předem do 14 hod. - jinak kupon propadne.
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotel-centrum.pl.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena