515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Romantická zimní Budapešť pro DVA na 3 a více dní s wellness neomezeně
Pobyt v Budapešti pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu. Dítě do 10-ti let ZDARMA. Navštivte všechny nádherné památky, proslulé termály, vánoční trhy...perfektní vánoční dárek s platností do března 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantická zimní Budapešť pro DVA na 3 a více dní s wellness neomezeně

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
34 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

21. 10. 2013 – 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Pobyt v Budapešti pro dva nebo celou rodinu

Která z evropských metropolí Vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, které nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Dlouho neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Ubytování se snídaní a snadnou dostupností do centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem nebo můžete využít i autobusy linky Student Agency, které Vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Hotel je nově zrekonstuovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a welcome drink na přivítanou. Navíc jsme si pro Vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Relaxace v maďarských termálech celoročně

Představte si, že si i v zimě můžete užívat odpočinku v termálních lázních pod širou oblohou. A kde jinde než v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur Vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Krásy zimní Budapešti s romantickými vánočními trhy

Díky platnosti kuponu až do 31.3.2014 můžete Budapešť navštívit i zasypanou sněhem a provoněnou vánočním punčem. Vánoční trhy v Budapešti patří jednoznačně mezi 10 nejkrásnějších trhů v Evropě! Hlavní atrakcí budapešťských Vánoc je vánoční trh, na kterém lidoví umělci a drobní řemeslníci prodávají své rukodělné výrobky s vánoční tematikou.

 
Vedle specialit, které jinde než na budapešťských trzích neochutnáte, vděčí tyto trhy za popularitu také tradičním oblíbeným programům, jako jsou otevírání Adventního kalendáře v kavárně Gerbeaud, živý Betlém nebo soutěž ve zdobení vánočního stromku.

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady...vše co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotické tvory
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2300 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1600 Ft a pro studenty 1900 Ft.

Projděte si nejkrásnější budapešťské památky

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se veže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem nebo městský sad Városliget

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 21.10.2013 do 31.3.2014. Nelze uplatnit v termínu 30.12.2013-2.1.2014
 • Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině).
 • Vyhodné prodloužení pobytu: pobyt na 4 dny (3 noci) se snídaní a službami za příplatek 780 Kč/30 EUR (v druhém kroku objednávky).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další děti do 10-ti let za 10 EUR/den.
 • Děti 10 - 14 let 10 EUR/den.
 • Další osoba starší 14-ti let 15 EUR/den.
 • Parkování se hradí na místě (v případě využití hlídaného parkoviště).
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň 1,5 EUR/os/noc (hradí se na místě).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena