515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Romantická zimní Budapešť pro DVA na 3 a více dní s wellness neomezeně
Pobyt v Budapešti pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu. Dítě do 10-ti let ZDARMA. Navštivte všechny nádherné památky, proslulé termály, vánoční trhy...perfektní vánoční dárek s platností do března 2014!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantická zimní Budapešť pro DVA na 3 a více dní s wellness neomezeně

-44 %
Romantická zimní Budapešť pro DVA na 3 a více dní s wellness neomezeně

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 34 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 3. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt v Budapešti pro dva nebo celou rodinu

Která z evropských metropolí Vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, které nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Dlouho neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Ubytování se snídaní a snadnou dostupností do centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem nebo můžete využít i autobusy linky Student Agency, které Vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Hotel je nově zrekonstuovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a welcome drink na přivítanou. Navíc jsme si pro Vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Relaxace v maďarských termálech celoročně

Představte si, že si i v zimě můžete užívat odpočinku v termálních lázních pod širou oblohou. A kde jinde než v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur Vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Krásy zimní Budapešti s romantickými vánočními trhy

Díky platnosti kuponu až do 31.3.2014 můžete Budapešť navštívit i zasypanou sněhem a provoněnou vánočním punčem. Vánoční trhy v Budapešti patří jednoznačně mezi 10 nejkrásnějších trhů v Evropě! Hlavní atrakcí budapešťských Vánoc je vánoční trh, na kterém lidoví umělci a drobní řemeslníci prodávají své rukodělné výrobky s vánoční tematikou.

 
Vedle specialit, které jinde než na budapešťských trzích neochutnáte, vděčí tyto trhy za popularitu také tradičním oblíbeným programům, jako jsou otevírání Adventního kalendáře v kavárně Gerbeaud, živý Betlém nebo soutěž ve zdobení vánočního stromku.

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady...vše co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotické tvory
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2300 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1600 Ft a pro studenty 1900 Ft.

Projděte si nejkrásnější budapešťské památky

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se veže Rybářské bašty a Matyášova chrámu
 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti.
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem nebo městský sad Városliget

Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 21.10.2013 do 31.3.2014. Nelze uplatnit v termínu 30.12.2013-2.1.2014
 • Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině).
 • Vyhodné prodloužení pobytu: pobyt na 4 dny (3 noci) se snídaní a službami za příplatek 780 Kč/30 EUR (v druhém kroku objednávky).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další děti do 10-ti let za 10 EUR/den.
 • Děti 10 - 14 let 10 EUR/den.
 • Další osoba starší 14-ti let 15 EUR/den.
 • Parkování se hradí na místě (v případě využití hlídaného parkoviště).
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň 1,5 EUR/os/noc (hradí se na místě).
 • V případě, že se s hotelem nedohodnete na termínu, máte právo na storno kuponu a vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení kuponu.
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena