515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Česko
Romantická dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách s bazénem
Pobyt pro DVA na 3 dny s romantickou polopenzí v Hotelu Rehavital*** v Jablonci nad Nisou (Jizerské hory) - městě proslulém výrobou skla a bižuterie. Součástí balíčku je 5 hodin v bazénovém areálu pro oba, sauna a další atraktivní výhody.
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Česko, Jizerské hory

Romantická dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách s bazénem

-31 %
Romantická dovolená pro DVA na 3 dny v Jizerských horách s bazénem
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 31. 1. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Rehavital***
Jugoslávká 11/30
466 01 Jablonec nad Nisou

www.rehavital.cz
tel.: +420 483 317 591
email: info@rehavital.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantická relaxace v Jablonci nad Nisou

Cítíte se unavení nebo byste jen rádi poznali další kout Čech? Navštivte Jablonec nad Nisou, který se nachází v uklidňující atmosféře romantického Maloskalska. Město Vás nadchne i svojí spojitostí s výrobou českého skla a bižuterie.

Vítejte v Hotelu Rehavital***

Hotel je situován v blízkosti centra a nabízí komfortní ubytování v nekuřáckých pokojích. Součástí hotelu je i restaurace U Rytíře Pfeiffera a bar Pfeifferova Šenkovna. V ceně balíčku je polopenze formou bufetové snídaně, romantická večeře při svíčkách a druhá večeře formou dvouchodového jednotného menu.

O Vaše pohodlí se postará příjemně zařízený pokoj, který má vlastní sociální zařízení, televizi se sat-kanály, telefon i minibar. Odpočinout si také můžete v sauně, která je již součástí balíčku.

Hotel také nabízí možnost zarezervování blízkého bazénového areálu až na 5 hodin pro oba zdarma. Rezervaci bazénu je nutno domluvit již při rezervaci pobytu, minimálně týden dopředu.

U hotelu je dostatek parkovacích míst, které jsou hlídány kamerovým systémem. Všechny pokoje i společné prostory hotelu jsou pokryty wifi připojením. Hotel také nabízí úschovu kol zdarma.

Kam na výlet?

Jablonec leží v malebné přírodě Maloskalska, potažmo Jizerských hor. Poté, co projdete všechny památky a zajímavosti ve městě, vydejte se na výlety do lesů.

Co vidět ve městě a jeho okolí?

 • Muzeum skla a bižuterie - představuje návštěvníkům historii a vývoj českého sklářství, šperkařství a jablonecké bižuterie. Muzeum se nachází přímo v Jablonci nad Nisou. 
 • Zoologická zahrada - nachází se v blízkém Liberci a je nejstarší ZOO v České republice. Zahrada je zaměřena na chov vzácných a ohrožených druhů zvířat jako například bílých tygrů a takinů čínských. Fotografie ZOO Liberec, autor: Jan Kubánek
 • Botanická zahrada - obsahuje obrovské množství rostlinných exponátů od orchidejí až po kaktusy. Nově byly sbírky rozšířeny o kolekci masožravých rostlin. Botanická zahrada se nachází v blízkém Liberci.
 • A v Liberci určitě navštivte také IQ Park s unikátní vzdělávací expozicí, která je však plná zábavy.
 • Bozkovské dolomitové jeskyně - jediné zpřístupněné jeskyně na severu Čech lákající milovníky podzemních říší. Nachází se zde největší podzemní jezero v Čechách.
 • Ještěd - nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu o výšce 1012 m n. m. Vrchol je obecně známý pozoruhodnou stavbou televizního vysílače ve tvaru rotačního hyperboloidu. Toto místo patří mezi národní kulturní památky.
 
I milovníci českých hradů a zámků zde naleznou obrovské množství inspirace. Mezi hrady, které v okolí lze navštívit patří hrad Trosky, Grabštejn, Kost a Bezděz. Milovníci mladší architektury mohou navštívit zámky Sychrov, Frýdlant, Lemberk nebo Dětenice.

Doplňující informace

 • Kupon je možno využít od 4.10.2013 do 31.1.2014. Kupon nelze uplatnit v termínu 23.12.2013 – 2.1.2014.
 • Rezervace pobytu na tel.  +420 483 317 591 nebo emailu info@rehavital.cz
 • Dítě do 3 let (bez přistýlky a stravy) zdarma.
 • Přistýlka nebo další lůžko - 375 Kč/noc se snídaní, 500 Kč/noc s polopenzí.
 • Pes - 150 Kč/noc.
 • Check in 14:00-22:00, check out 10:00 (možnost do 13:00 bez poplatku).
 • Více informací na www.rehavital.cz.
nabídka byla ukončena