515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Romantická Budapešť pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness
Pobyt v Budapešti pro DVA na 3 a více dní v Hotelu Pólus se snídaní a NEOMEZENÝM vstupem do bazénu a fittness a platností až do konce září. Navštivte všechny památky, proslulé termály, mořské akvárium a vychutnejte si skvělou atmosféru města na Dunaji!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Maďarsko, Budapešť

Romantická Budapešť pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

-44 %
Romantická Budapešť pro DVA na 3 a více dní s neomezeným wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 112 zákazníků
zakoupením získáte 40 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 30. 9. 2014

Kde uplatnit voucher

Hotel Pólus***
Szentmihályi út 131
1152 Budapest
Maďarsko

www.hotelpolus.hu
e-mail: info@hotelpolus.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Romantický pobyt v Budapešti

Která z evropských metropolí Vám může nabídnout naprosto nezapomenutelný romantický pobyt a navíc není ani daleko? Hádáte správně, je to Budapešť - město na Dunaji plné historických památek, termálních koupališť, které nemají na světě obdoby a s nespočtem dalších zajímavostí. Dlouho neváhejte a poznejte Budapešť na vlastní oči!

Romantický pobyt v Budapešti

Ubytování se snídaní a skvělou dostupností do centra

Pro Váš pobyt v Budapešti jsme si připravili ubytování v příjemném Hotelu Pólus***, který je snadno dostupný autem z Brna, Prahy i Bratislavy. Využít můžete i autobusy linky Student Agency, které Vás zavezou přímo do centra města.

Do centra města se z hotelu snadno dostanete hromadnou dopravou, která má zastávku asi 200 metrů od hotelu. Autobus jede přímo do centra města, cesta trvá asi 20 minut (autem 10 - 15 min.).

Ubytování se snídaní a skvělou dostupností do centra

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí. V blízkosti je také nákupní centrum Polus s širokou nabídkou obchodů a zábavního vyžití. Zde také můžete zdarma parkovat (nebo využijte hlídaného parkování v areálu hotelu za 4 EUR/den).

Kousek to odsud máte také do proslulých lázní Széchenyi, zábavního parku, ZOO nebo třeba na Hero náměstí

Hotel je nově zrekonstruovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací.

Hotel je nově zrekonstruovaný a vy se tedy můžete těšit na jednoduché, avšak příjemné ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV, telefonem a klimatizací

Součástí ubytování je také snídaně formou bufetu a 1x oběd, taktéž servírovaný formou bufetu. Navíc jsme si pro Vás připravili NEOMEZENÝ vstup do hotelového bazénu a fitness centra. Za příplatek pak můžete ještě relaxovat v sauně, zahrát si bowling nebo stolní fotbal - vše najdete v přímo hotelu.

Kam v Budapešti

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie. Kam se určitě podívat?

 • pravému břehu dominuje vrch Gellért se sochou Svobody, citadelou a sochou sv. Gellérta v úbočí. Severně se nachází hradní vrch Várhegy s mohutným královským palácem - sem to máte jen kousek od hotelu
 • o něco dále uvidíte tyčící se věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu

Budapešť je město s bohatou historií ležící na řece Dunaj, které vzniklo sloučením tří měst a nyní je 8. největší městem Evropské unie

 • na levém břehu je nejvýraznější stavbou budova Parlamentu (Országház), která je sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považována za jednu z největších vládních budou v Evropě
 • určitě nepřehlédnete čnící kopuli Baziliky sv. Štěpána a také Markétin ostrov uprostřed Dunaje s nádherným parkem
 • projděte se po Váci utca – jedné z nejvýznamnějších ulic v centru metropole. Ta je centrem nákupů v Budapešti
 • dále pak Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget
 Park soch (s pozůstatky socialistických monumentů), Lidový park s planetáriem, zábavní park Vidám se zoologickou zahradou nebo městský sad Városliget

Proslulé maďarské termály na dosah

Toužíte po odpočinku v termálních lázních pod širou oblohou? Jste na naprosto ideálním místě -  v jediném velkoměstě na světě, ve kterém se skrývá asi 123 termálních pramenů!

Proslulé maďarské termály na dosah

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků. V 15 vnitřních, 3 vnějších bazénech a celkem deseti saunách si zaručeně odpočinete (otevřeno je zde od 6.00 ráno až do večera, ceník najdete zde)!

V rámci Vašeho pobytu v Budapešti určitě zajděte do lázní Széchenyi, kde si užijete horkých termálních pramenů obsahujících množství minerálních prvků

Lázeňství má v Maďarsku bohatou tradici. Poznávat ji můžete také v lázních Gellert s vodou o teplotě 21 - 78°C, která tryská ze 118 přírodních termálních pramenů. Velkou nabídkou wellness a balneo procedur Vás zase nadchnou lázně Rudas, jejichž tradice sahá až do 16. století.

Pokud si chcete nejen odpočinout, ale zažít v termálech i zábavu navštivte Palatinus na Markétině Ostrově. Najdete zde termální vodu, 11 bazénů, tobogány, sportovní hřiště a umělé vlnobití, na kterém se dá i surfovat

Pokud si chcete nejen odpočinout, ale zažít v termálech i zábavu navštivte Palatinus na Markétině Ostrově

Největší mořské akvárium v Evropě

Další z lákadel, které při svém pobytu v Budapešti nesmíte minout, je největší mořské akvárium ve střední Evropě nazývané Tropicarium. Co zde všechno uvidíte?

 • žraločí akvárium o objemu 1,4 miliónů slané vody, kde uvidíte 8 žraloků a nespočet dalších ryb
 • ve venkovní nádrži poznáte ryby typické pro maďarské prostředí
 • exotickém deštném pralese zase poznáte barevné ptáky, opičky, hady... vše, co do pravého pralesa patří
 • aligátoři, chameleoni, škorpioni, pavouci, želvy a další exotické tvory
 • když dorazíte ve čtvrtek, uvidíte také krmení žraloků (mezi 15 a 16 hod.)

Největší mořské akvárium v Evropě

Otevřeno je zde každý den od 10 do 20 hod. (poslední vstup v 19 hod.). Vstupné pro dospělé je 2300 Ft, pro děti (4-18 let) a seniory (nad 62 let) 1600 Ft a pro studenty 1900 Ft.

V prezentaci byly použity fotografie autora Moyan Brenn, které najdete zde a fotografie z www.palatinusstrand.hu.


Doplňující informace

 • Kupon je možné uplatnit od 9.4. do 30.9.2014.
 • Rezervace na e-mailu info@hotelpolus.hu (komunikace v angličtině).
 • Jedno dítě do 10 let zdarma, další za 10 EUR/den.
 • Děti 10 - 14 let 10 EUR/den.
 • Další osoba starší 14-ti let 15 EUR/den (snídaně a wellness)
 • Parkování se hradí na místě.
 • V ceně kuponu není zahrnuta městská daň v hodnotě 1,5 EUR/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Více informací na www.hotelpolus.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena