515 550 650 (Po-Pá, 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Itálie
Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním
Jedinečný pobyt na 4 dny s ubytováním ve 4* hotelu včetně snídaně. Poznejte metropoli Itálie - Řím, papežský stát Vatikán a ostrov snů a legend Capri, který je považován za nejkrásnější ostrov Neapolského zálivu!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Itálie

Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním

-41 %
Řím, Vatikán a Capri na 4 dny s luxusním ubytováním
nabídka byla ukončena
dosud zakoupilo 37 zákazníků
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 27. 7. 2014

Kde uplatnit voucher

Alexandr Coufalík
Poděbradova 580
Brno – Modřice
664 42

www.expressbus.cz
Telefon: +420 776 776 156
E-mail: zajezdy@expressbus.cz

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Za jedinečnými zážitky na nejkrásnější místa Itálie

Kdy jste naposled navštívili nějaké úžasné místo, které Vás doslova připravilo o dech? Že už si ani nepamatujete? Dopřejte si jedinečný zážitek a vyrazte do Itálie za poznáním, kulturou i krásným počasím!

Za jedinečnými zážitky na nejkrásnější místa Itálie

Cesta pohodlným autobusem a nadstandardní ubytování

Zájezd se koná v termínech 22. – 25.5.2014, 24. – 27.7.2014 a 19. - 22.6.2014 a je jen na Vás, který si vyberete. Nezapomeňte si však včas místa rezervovat.

Doprava je zajištěna pohodlným autobusemJe připraveno 6 nástupních míst - Modřice, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň a Rozvadov. Služba průvodce Vám bude po celou dobu zájezdu k dispozici.

Po náročném dni plném nových zážitků si odpočnete v komfortu nadstandardního ubytování ve 4* hotelu. Další ráno tak budete svěží a nabití novou energií!

Vaše vlastní prázdniny v Římě

Řím jistě znáte minimálně z fotek, ale nic se nevyrovná tomu jej vidět na vlastní oči. Navštivte dějiště významných historických událostí, plné památek, dobrého jídla a kávy. Uvidíte koloseumForum Romanum i slavnou Fontánu di Trevi.

Vaše vlastní prázdniny v Římě 
Chcete poznat Řím i jinak, než jen obdivováním památek? Ochutnejte vyhlášené italské speciality - pizzu pečenou na plechu, italskou zmrzlinu, kupte si víno, parmazán, pravé italské těstoviny. Zkrátka si užijte jedinečnou atmosféru této úžasné metropole!

Za historií do hlavního sídla papežů 

K zájezdu do hlavního města Itálie bezpochyby patří i návštěva Vatikánu. Ten se totiž nachází uprostřed Říma a je od něj oddělen hradbami. K hlavním pamětihodnostem Vatikánu patří bazilika svatého Petra a fresky Michelangela v Sixtinské kapli. Navštívit můžete i Vatikánská muzea.

Za historií do hlavního sídla papežů

Perla Tyrhénského moře ostrov Capri

Ostrov Capri vyrůstá z vod Neapolského zálivu. Je to ostrov snů a legend, zamilovali se do něj římští císaři, básníci a skladatelé o něm psali básně a písně a z celého světa se sem sjíždějí návštěvníci na ideální dovolenou v nádherné přírodě

Pobřeží Capri lemuje více než dvanáct jeskyní. Modrá jeskyně je z nich nejznámější, a pokud je moře klidné, mohou malé čluny vplout i dovnitř. Při okružní jízdě kolem ostrova Capri lze za 1,5 hodiny zhlédnout i ostatní pobřežní jeskyně a také další krásy ostrova - sošku Neapolského chlapce, Korálovou jeskyni, útesy a mnoho dalšího.

Hlavní město Capri je plné úzkých uliček, strmých schodišť a malých náměstíček. Každý roh skrývá něco nového: oblouky, terasy, malé domy, pergoly porostlé bouganvilleemi, balkony pokryté girlandami květů.

Poté se můžete vykoupat nebo vyrazit do městečka Anacapri, kde můžete navštívit vilu San Michele s muzeem spisovatele Axel Munthi.

Z Anacapri lze vyjet sedačkovou lanovkou nebo vyjít pěšky za 1 hodinu na nejvyšší vrchol ostrova Monte Solario (589 metrů). Na vrcholu lze shlédnout zbytky opevnění. Za jasného počasí jsou vidět i Abruzzy.

Perla Tyrhénského moře ostrov Capri

Kompletní program zájezdu

1. den:

 • Odjezd v odpoledních hodinách, noční přejezd do Itálie.

2. den:

 • Ráno příjezd do Říma.
 • Prohlédnete si KoloseumForum Romanum, Lateránské náměstí s bazilikou a Svatými schody, chrám sv. Petra v řetězech, Benátské náměstí s pomníkem Viktora Emmanuela I, Kapitol. Neunikne Vám ani náměstí Navona, PantheonFontána di Trevi, Španělské schody a Andělský hrad. Navštívíme také náměstí sv. Petra ve Vatikánu a slavný chrám sv. Petra
 • Zájemci také mohou navštívit Koloseum za 12 EUR nebo Vatikánská muzea za 16 EUR.
 • Ve večerních hodinách příjezd do hotelu.

3. den:

 • V ranních hodinách přejezd do Neapolského přístavu, odtud lodí na ostrov Capri,  po cestě výhled na majestátní sopku Vesuv
 • Možnost okružní plavby kolem celého ostrova, nebo jenom jeho části - s průvodcem. Během plavby uvidíte Modrou jeskyni, Bílou a Smaragdovou jeskyni, Tiberiovu skálu, útesy Faraglioni – symbol ostrova, přístav Marina Piccola s vilami S. Lorenove, G. Armaniho aj.
 • Zájemci mohou vyjet lanovkou do hlavního města Capri, a odtud do stále kvetoucích Augustových zahrad. Mimo individuální volno je možnost koupání nebo výletu místním minibusem do města Anacapri a pak sedačkovou lanovkou na nejvyšší horu ostrova Monte Solaro (589 m). Zájemci mohou navštívit vilu San Michele s muzeem spisovatele Axel Munthi, Tiberiovu vilu, četné vyhlídky na moře, pevninu a ostrovy, skalní oblouk a další krásná místa.
 • Ve večerních hodinách odjezd lodí do Neapole a zpět do ČR.

4. den:

 • návrat zpět do ČR.

Doplňující informace

 • Kupón je možné uplatnit v termínu zájezdu 22.-25.5.2014 a 24.-27.7.2014 a NOVĚ 19. - 22.6.2014.
 • Pro registraci účastníků zájezdu se zaregistrujte na adrese http://zajezd.expressbus.cz.
 • Následně uzavřete s CA cestovní smlouvu. Po obdržení cestovní smlouvy je nutné ji do 3 dnů zaslat podepsanou zpět do CA. Podpisem souhlasíte se storno podmínkami CA.
 • Zájezd zajišťuje CK Metal ve spolupráci s CA Expressbus.
 • Cena zahrnuje dopravu klimatizovaným autobusem, ubytování ve 4* hotelu včetně snídaně, průvodce a pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje cestovní pojištění, dopravu po městech (vlak a metro), plavbu kolem Capri (17 EUR), lanovku, minibus v Capri (2 EUR), vstupy do muzeí a památek.
 • Časy a nástupní místa:
  • Odjezd z Modřic 7:00 (Nádražní 674)
  • Odjezd z Brna 8:00 (Janáčkovo divadlo)
  • Odjezd z Jihlavy v 9:45 (dálnice čerpací stanice OMV Pávov)
  • Odjezd z Prahy v 11:00 (v Praze na kruhovém objezdu u Kongresového centra tzv. Pankrácké náměstí)
  • Odjezd z Plzně v 12:30 (parkoviště autobusové nádraží)
  • Odjezd ze Svaté Kateřiny, Rozvadov v 13.30 hod.
 • Při naplnění více jak 35 cestujících z Brna, jede autobus přímo v 13 hod. od Janáčkova divadla.
 • Více informací na www.expressbus.cz a www.ckmetal.cz.
nabídka byla ukončena