515 550 650 (Po-Pá 8-18)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness
Poznejte maďarské vinařské a lázeňské město Sárospatak poblíž slovenských hranic. Čekají Vás krásné chvilky ve DVOU, vynikající kulinářský zážitek a NEOMEZENĚ wellness hýčkání po celé 3 dny v Hotelu Bodrog Wellness****.
Sleva byla již ukončena. Nezoufejte, máme pro vás aktuální nabídku: Lázně Sárospatak v luxusním 4* hotelu v tokajské oblasti s neomezeným wellness, degustací vína a polopenzí

Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness

-52 %
Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2013

Kde uplatnit voucher

Hotel Bodrog Wellness****
Rákóczi út 58
3950 Sárospatak 
Hungary

www.hotelbodrog.hu
tel.: +36 47 311 744
e-mail: info@hotelbodrog.hu

Kde ověřit volné místo a provést rezervaci

Můžete oslovit přímo ubytovací zařízení nebo napsat na podpora@slevoteka.cz.
Pro ověření termínu uveďte: požadovaný termín, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk a název hotelu či penzionu.
Pro rezervaci: požadovaný termín, číslo voucheru, počet dospělých osob, počet dětí a jejich věk, jména ubytovaných a telefonický kontakt.

Pobyt plný relaxace ve vyhlášené vinařské oblasti

Město Sárospatak se nachází v severovýchodní části země, poblíž hranic se Slovenskem. Tato lokalita je typická maďarským vínem Tokaj, které se zde již po dlouhá staletí pěstuje.  Historickou hodnotu má i město samotné, které se v tomto kraji rozkládá již od 10. století. 

Pobyt v komfortním Hotelu Bodrog Wellness****

Elegantní Hotel Bodrog Wellness je postaven v historickém centru města Sárospatak a zároveň v malebném podhůří Zemplénských hor.

Prostorné dvoulůžkové pokoje Standard jsou vybaveny vlastním sociálním vybavením, minibarem, TV a balkónem s nádherným výhledem na hory nebo na město.

Wellness neomezeně a vyhlášená restaurace

Svým návštěvníkům hotel nabízí mnoho z wellness služeb zaměřených především na odpočinek, revitalizaci a prevenci zdraví. Ve wellness na Vás bude čekat bazén, jacuzzi, solná komora, finská sauna, parní kabina i fitness.

Součástí hotelu je i restaurace, kde budou probíhat Vaše snídaně i večeře. Restaurace se pyšní ochrannou známkou ECA (jedná se o gastronomické ocenění), což je zárukou vynikajícího kulinářského zážitku. Nabízí se zde mezinárodní i maďarská kuchyně a není problém vyhovět jakémukoliv dietnímu požadavku.

Vinařská oblast - památka UNESCO

Vinařská oblast světoznámého vína Tokaje se nedávno stala součástí Světového dědictví UNESCO. Tato skutečnost podtrhuje význam této ušlechtilé odrůdy bílého vína. Tokaj také nazývaný "víno králů a král vín" se rodí v Podhůří Tokaje. Je vyráběno starobylou recepturou, ale i zdejším klimatem, půdou a láskou místních vinařů. Poznejte domovský kraj vynikajícího maďarského vína!

Díky kuponu budete mít také možnost u jedné z večeří ochutnat tokajské víno přímo z regionu!

Sárospatak je městem lázní

Nejen víno, památky a bohatý kulturní život najdete v Sárospataku. Velmi oblíbené jsou také termální lázně a bazény v rekreačním středisku Végardó, které je vzdáleno pouhé 2 km severovýchodně od centra města. Termální lázně nabízejí několik vnitřních bazénů s termální vodou a venkovní koupaliště s dětským bazénem a zábavním bazénem s vodními atrakcemi.

Termální lázně poskytují zároveň také fyzioterapeutické služby, wellness programy a řadu druhů saun a lázní. Dokonalý odpočinek je tedy zaručen!

Na procházku po historickém městě Sárospatak

Historie města sahá až do 10. století, kdy zde existovalo sídliště. Jeho význam vzrostl zřízením loveckého tábora uherský králů. V této době se zde narodila dcera krále Arpáda - svatá Alžběta Durynská. Dodnes zde můžete spatřit mohutnou hradní věž, kterou zde Arpádovci nechali postavit.

Největší dominantou města je hrad Rákóczi - dokonalá ukázka renesanční architektury. Obranný hrad byl sídlem rodu Rákózi, který byl jedním z největších oponentů Habsburků. Toto místo navštívil i velký český pedagog Jan Amos Komenský, který zde napsal knihy Orbis pictus a Schola ludus.

Město je typické bohatým kulturním programem, a proto jste možná slyšeli jeho označení "Athény na břehu řeky Bodrog". Ve městě také můžete navštívit místní Muzeum a slavnostní sál Velké knihovny. Navštivte v okolí města také lázeňské město Végardó, zámecké muzeum Pácin a porcelánku Hollóháza.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.9. do 15.11.2013.
 • Kupon platí buď na víkendový pobyt nebo na pobyt ve všední dny (levnější varianta) - podle Vašeho výběru v dalším kroku Vašeho nákupu.
 • Rezervace pobytu na emailu info@hotelbodrog.hu (komunikace v angličtině/němčině/maďarštině) nebo na tel. +36 47 311 744. Také je možnost rezervace vyplněním rezervačního formuláře, který naleznete zde.
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Dítě do 6 let pobyt i strava zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě do 14 let za 23 EUR/osoba/noc.
 • Domácí mazlíček 23 EUR/noc.
 • Pobytová taxa je 250 Ft/osoba/den.
 • Check in 14:00, check out 10:00.
 • Více informací na www.hotelbodrog.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena