515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Maďarsko
Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness
Poznejte maďarské vinařské a lázeňské město Sárospatak poblíž slovenských hranic. Čekají Vás krásné chvilky ve DVOU, vynikající kulinářský zážitek a NEOMEZENĚ wellness hýčkání po celé 3 dny v Hotelu Bodrog Wellness****.

Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness

-52 %
Relaxační víkendový pobyt v Maďarsku pro DVA s polopenzí a wellness

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
zakoupením získáte 60 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

Od dnes do 15. 11. 2013

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Hotel Bodrog Wellness****
Rákóczi út 58
3950 Sárospatak 
Hungary

www.hotelbodrog.hu
tel.: +36 47 311 744
e-mail: info@hotelbodrog.hu

Pobyt plný relaxace ve vyhlášené vinařské oblasti

Město Sárospatak se nachází v severovýchodní části země, poblíž hranic se Slovenskem. Tato lokalita je typická maďarským vínem Tokaj, které se zde již po dlouhá staletí pěstuje.  Historickou hodnotu má i město samotné, které se v tomto kraji rozkládá již od 10. století. 

Pobyt v komfortním Hotelu Bodrog Wellness****

Elegantní Hotel Bodrog Wellness je postaven v historickém centru města Sárospatak a zároveň v malebném podhůří Zemplénských hor.

Prostorné dvoulůžkové pokoje Standard jsou vybaveny vlastním sociálním vybavením, minibarem, TV a balkónem s nádherným výhledem na hory nebo na město.

Wellness neomezeně a vyhlášená restaurace

Svým návštěvníkům hotel nabízí mnoho z wellness služeb zaměřených především na odpočinek, revitalizaci a prevenci zdraví. Ve wellness na Vás bude čekat bazén, jacuzzi, solná komora, finská sauna, parní kabina i fitness.

Součástí hotelu je i restaurace, kde budou probíhat Vaše snídaně i večeře. Restaurace se pyšní ochrannou známkou ECA (jedná se o gastronomické ocenění), což je zárukou vynikajícího kulinářského zážitku. Nabízí se zde mezinárodní i maďarská kuchyně a není problém vyhovět jakémukoliv dietnímu požadavku.

Vinařská oblast - památka UNESCO

Vinařská oblast světoznámého vína Tokaje se nedávno stala součástí Světového dědictví UNESCO. Tato skutečnost podtrhuje význam této ušlechtilé odrůdy bílého vína. Tokaj také nazývaný "víno králů a král vín" se rodí v Podhůří Tokaje. Je vyráběno starobylou recepturou, ale i zdejším klimatem, půdou a láskou místních vinařů. Poznejte domovský kraj vynikajícího maďarského vína!

Díky kuponu budete mít také možnost u jedné z večeří ochutnat tokajské víno přímo z regionu!

Sárospatak je městem lázní

Nejen víno, památky a bohatý kulturní život najdete v Sárospataku. Velmi oblíbené jsou také termální lázně a bazény v rekreačním středisku Végardó, které je vzdáleno pouhé 2 km severovýchodně od centra města. Termální lázně nabízejí několik vnitřních bazénů s termální vodou a venkovní koupaliště s dětským bazénem a zábavním bazénem s vodními atrakcemi.

Termální lázně poskytují zároveň také fyzioterapeutické služby, wellness programy a řadu druhů saun a lázní. Dokonalý odpočinek je tedy zaručen!

Na procházku po historickém městě Sárospatak

Historie města sahá až do 10. století, kdy zde existovalo sídliště. Jeho význam vzrostl zřízením loveckého tábora uherský králů. V této době se zde narodila dcera krále Arpáda - svatá Alžběta Durynská. Dodnes zde můžete spatřit mohutnou hradní věž, kterou zde Arpádovci nechali postavit.

Největší dominantou města je hrad Rákóczi - dokonalá ukázka renesanční architektury. Obranný hrad byl sídlem rodu Rákózi, který byl jedním z největších oponentů Habsburků. Toto místo navštívil i velký český pedagog Jan Amos Komenský, který zde napsal knihy Orbis pictus a Schola ludus.

Město je typické bohatým kulturním programem, a proto jste možná slyšeli jeho označení "Athény na břehu řeky Bodrog". Ve městě také můžete navštívit místní Muzeum a slavnostní sál Velké knihovny. Navštivte v okolí města také lázeňské město Végardó, zámecké muzeum Pácin a porcelánku Hollóháza.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 16.9. do 15.11.2013.
 • Kupon platí buď na víkendový pobyt nebo na pobyt ve všední dny (levnější varianta) - podle Vašeho výběru v dalším kroku Vašeho nákupu.
 • Rezervace pobytu na emailu info@hotelbodrog.hu (komunikace v angličtině/němčině/maďarštině) nebo na tel. +36 47 311 744. Také je možnost rezervace vyplněním rezervačního formuláře, který naleznete zde.
 • V případě problémů s rezervací se obraťte na zákaznickou linku Slevotéky (tel.: +420 608 919 838, e-mail podpora@slevoteka.cz).
 • Dítě do 6 let pobyt i strava zdarma (bez nároku na lůžko).
 • Dítě do 14 let za 23 EUR/osoba/noc.
 • Domácí mazlíček 23 EUR/noc.
 • Pobytová taxa je 250 Ft/osoba/den.
 • Check in 14:00, check out 10:00.
 • Více informací na www.hotelbodrog.hu.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena