515 550 650 (Po-Pá, 8-16)
Oblíbené 0
 1. Slevoteka.cz
 2. Wellness pobyty
 3. Slovensko
Relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder pro DVA na 4 a více dní
Odpočinkový pobyt v oblíbených termálech Velký Meder na jihu Slovenska pro DVA na 4 nebo 6 dní v novém, luxusním Penzionu Margaréta nedaleko termálního koupaliště Velký Meder. Slevy na vstup do termálů, snídaně a dáreček Vám zajistí perfektní relax!
Sleva byla již ukončena, ale mohlo by vás také zajímat: Slovensko, Biele Karpaty

Relaxační pobyt v oblíbených termálech Velký Meder pro DVA na 4 a více dní

Výběr varianty

Tato nabídka
má více variant
nabídka byla ukončena
59 zákazníků
zakoupením získáte 50 kreditů na další nákup

Platnost voucheru

1. 5. 2014 – 13. 7. 2014

Kde uplatnit voucher a rezervovat termín

Penzion Margaréta
ul. Ľudovita Štúra č.2
932 01 Veľký Meder

www.penzionmargareta.sk
tel. +421 918 900 930 (9:00-18:00 hod)
email: info@penzionmargareta.sk

Jarní či letní odpočinek na jihu Slovenska plný luxusu a relaxu

Slovensko nabízí hned několik termálních lázní a koupališť, které jsou snadno dosažitelné i pro české návštěvníky. Jedním z nich je také koupaliště Velký Meder, které můžete poznat díky dnešní nabídce! Vyjma lenošení v termálech si užijete i nádherné ubytování v jedné z nejteplejších lokalit na Slovensku!

Jarní či letní odpočinek na jihu Slovenska plný luxusu a relaxu

Ubytování v novém Penzionu Margaréta se snídaní a dárečkem

Rodinný penzion Margaréta je perfektní volbou pro ubytování ve Velkém Mederu. Penzion je úplně nový a jeho vybavení potěší i náročnější klientelu. Stejně vhodný je i pro rodiny s dětmi - jednak je nekuřácký a jednak poskytuje pokoje s přistýlkou.

Ubytování v novém Penzionu Margaréta se snídaní a dárečkem

Těšte se na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastní terasou, sociálním zařízením, fénem na vlasy, TV, ledničkou, sejfem a samozřejmě připojením k internetu. Interiér pokojů je vybaven vkusným dřevěným nábytkem a příjemnými doplňky, které společně s příjemným personálem tvoří perfektní místo pro letní odpočinek.

Těšte se na ubytování ve 2-lůžkovém pokoji s vlastní terasou, sociálním zařízením, fénem na vlasy, TV, ledničkou, sejfem a samozřejmě připojením k internetu

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou bufetu. V případě čtyřdenního pobytu Vám zpříjemní večer sladké potěšení, v případě šestidenního pobytu láhev vína

Díky kuponu si také každé ráno pochutnáte na snídaních formou bufetu

Termalpark Velký Meder - ideální místo k relaxaci

Termální koupaliště Velký Meder nabízí 8 bazénů s termální léčivou vodou o teplotě 26 - 38 stupňů Celsia. Ta má blahodárné účinky na pohybové ústrojí, páteře, svalstvo a má regenerační účinky pro lidský organismus. 

Termalpark Velký Meder - ideální místo k relaxaci

Areál koupaliště disponuje dvěma jednotlivě oddělitelnými částmi - zařízeními na letní sezónu v období od 1. května až do 30. září a zařízeními sloužícími návštěvníkům přes celý rok.

Díky kuponu získáváte slevu na vstup na každý den Vašeho pobytu. Například celodenní vstup stojí 9 EUR/osoba a vy zaplatíte 8 EUR či 3-hodinový vstup stojí běžně 6,50 EUR. Díky slevě zaplatíte 6 EUR a navíc získáte hodinu navíc grátis!

Co podniknout v okolí Velkého Mederu

Velký Meder má velmi atraktivní okolí. Z kulturních památek je možné navštívit vodní nádrž Gabčíkovo nebo město Dunajská Streda, ve kterém se nachází Žitnoostrovské muzeum. Zajímavé je i Komárno s náměstím Evropy a především se starou římskou pevností. Město Veľký Meder obklopuje i překrásná příroda, je možné navštívit Číčovské mrtvé rameno a chráněnou oblast Dropie.

Pro sportovní využití a zábavu poslouží TARZANIA Velký Meder - nejdelší lanová dráha na Slovensku (650m), hřiště na plážový volejbal, zpevněná plocha na volejbal, nohejbal, fotbal či stolní tenis.

Cyklistika, golf i hipoturistika v okolí

Cyklisté jistě ocení Dunajskou cyklomagistrálu, která patří k nejoblíbenějším ve střední Evropě. Trasa vede podél Dunaje přes Rakousko na Slovensko a dále pokračuje do Maďarska, přičemž protíná hlavní města všech tří států. Magistrála nabízí dvě trasy - zelenou pro začátečníky a modrou pro zkušenější sportovce.

Cyklistika, golf i hipoturistika v okolí

Nedaleko Velkého Mederu najdete také Czajlik Ranch, který je ideálním místem pokud chcete strávit čas v přírodě a hlavně s koňmi. Na ranči si jízdu na koni mohou vyzkoušet začátečníci i zkušení jezdci. Pro milovníky golfu nabízí možnost vyžití Golf Club Welten Báč ležící 23 kilometrů jižně od Bratislavy a poskytující 18-ti jamkové mistrovské hřiště.

Na výlet do maďarského Györu

Když už jste v tomto kraji, vyplatí se zastavit v Györu, který leží na půli cesty mezi Vídní a Budapeští (a jen 20 km od Velkého Mederu). Györ je starobylé, avšak živé a pestrobarevné město s množstvím přírodních, architektonických, kulturních i přírodních skvostů. Györ se nazývá také městem řek, neboť leží jen několik metrů od břehu řeky Dunaj.

Na výlet do maďarského Györu

Jako v celém Maďarsku, v i Györu najdete termální lázně. Nově vybudovaný aquapark Rába Quelle nabízí vodu vyvěrající z hloubky 2000 metrů o teplotě až 67°C. A to není zdaleka vše - Györ nabízí také ZOO s bohatými expozicemi zvířat z celého světa. Otevřeno je zde každý den od 10:00 do 18:00 hod.


Doplňující informace

 • Kupon lze uplatnit od 1.5. do 13.7.2014
 • Variantu pobytu zvolíte v 2.kroku objednávky.
 • Rezervace pobytu na tel. +421 918 900 930 (9:00-18:00 hod.) nebo na emailu info@penzionmargareta.sk.
 • Dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko a stravu.
 • Děti starší 3 let individuálně dle domluvy v penzionu (telefonicky či na místě).
 • Check-in od 12:00 do 18:00 hod, check-out do 10:00 hod.
 • V ceně není zahrnuta městská daň 0,70 EUR/osoba/noc (hradí se na místě).
 • Domácí mazlíčky není možné ubytovat.
 • Více informací na www.penzionmargareta.sk.

Výběr varianty

nabídka byla ukončena